Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0967 07:32:04
EUR 37.6173 07:32:04
USD 34.2604 07:32:04
ALTIN ONS $2653.7800 07:32:04

Konu: Bond

1.71 te emrim var az miktar, nerden döner bilinmez, izole x az.ekleme yok.

Yorumlar (48)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Alt rakamlar gelir bence

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Seni liq ederlerse ben de onları ederim

Çaylak61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

abi tivitirda arb kitliyorlar burdan galiba liq edecekler bizi :(

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

O artık gelmeyebilir geçen dediğim gibi ayın 8 ine kadar liq olmazsan daha da olmazsın

1BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

0,33 mü gelecek açayım burdan short o zaman yoksa liq olacam

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Keşke kapatmasaydin

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

:))Allah sizi bildiği gibi yapsın sistemin suyunu çıkardınız çapraz kasayı kapsar izole açtığın işlemi çaprazdan kasıt tüm bakiyeye işlem için izin vermiş oluyorsunuz ancak izole sadece işlem e girdiğiniz tutar kadar izin vermiş oluyorsunuz

Takiptekal___ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

egıtım bılgı lazım marjın ıcın arb yı nerden duydu bu caylak neye kasten aldı anlamıs degılım

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Tüm kasayla işleme giriyorum aynı zamanda hedge işlem açıyorum düşerken liq olmamak için short açıyorum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben 100 yada 200 u geçmiyorum bu ara onlarda full girmem 120 teter 3 saatte gitti :)) 12000 olsa baş edemeyiz bunlar firsat bulduğu zaman long da iken aşağı igne atıp yada ekledikce inip yedirmiyor ta ki biri yüklü short açarsa o zaman longlar çalışıyor bence hacimsiz altcoinlerde sisten bu şekilde
10 değil 2 taneyi zor kontrol ediyorum ben :)

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

uzun vade marjın kasa buyuk kucuk x gırılır ama bızım gucumuzz yetmez ben erzurumlu gubı kucuk mıktar kısa zaman gır cık vur kac denıyom habere gore gecen yıl ben mısal 500 dolar kasa 10 ıslem acıyodum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Ben izole yada cross açıyorum izole epeydir bıraktım cross eğer takviye varsa ligi yukari çekiyor ikiside cüzdanı boşaltıyor dikkat edilmezse
Çaylak dikat etsin çok dedim yüklü girme diye şansı bol olsun ne diyeyim
Btc 65 binden 58 lere inince yada 3 k lik iniş yapınca doğal olarak yükselenler injs yapıyor o sırada vadelide stop yapmayan arada kaynıyor malesef
Sonra indiklwri yerden artarken eklediğimiz az oluyo yada eklemiyoruz

1BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

yok caylak oyle acmıs bende dıyom o kadar dusus oldu nıye lıg olmadı spotta bıle bız zarardayız ajımı bırakırlar bu ay derın dususler cok oldu

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Çapraz sorguya alıyorlar:) ya izole açarsın yada cross birde çaprazi margini var gel vatandaş bul karayı al parayı:)) hepsi tuzak aldanmayın aldanmayalim aldananlari kibarca uyaralım:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yazı yanlış oldu logtaysan düştükçe olucaktı

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hayır müdür çaprazda kasada kaç para varsa ona göre kasan kadar işlem baz alıyor diyelim senin 100 $ var 50 lik işlem açtın lig denen olay yok longtaysan çıktıkça senin diğer 50 den gidiyor taki 50 biter herkes yoluna hesap sistemden düşer dımdızlak kalırsın :)

1BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

hayır oyle olmuyor marjındekı kasa degıl tum para

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

bu ay 3 defa derın dusus geldı altlarda orda olmadınsa hıc olmassın artık bakma sen eylul ekım kasım bu satten sonra ekleme yaparsın donme artık

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Çapraz benimkisi liq o yüzden aşağıda biraz ama kaybedince tüm kasa sıfırlanıyor umarım liq olmam ama maliyete gelmesi çok zor artık 2x yapması lazım ki çok zor

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

nası bı long pozısyonu var caylak sende bız 1 satte longu acıyoz sabaha lıkıd

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Elimde sadece arb 1,10 long açık zarar kasanın 2/3 si 0,3 de liq oluyorum 2028 gibi maliyete gelir

0BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Shortu kapattım geçen hafta zararına sonra tabi kardan da oldum

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Shortu naptın

1BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Yine geberdiler bırak maliyeti maliyetin yarısına bile gelmeyecekler daha iyi mal kitlendi bize

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Onun alış rakamını @Açik_kahve verecek:) listeye öyle ekleyeceğim. 1 dolar olunca ana para satış

1BeğenmedimŞikayet

Çaylak61 ()

Gidecekse al abi kaçtan satış yazacaksın 1,10 olsa iyiydi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum