Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1161 04:06:16
EUR 38.0704 04:06:16
USD 34.0859 04:06:16
ALTIN ONS $2587.3700 04:06:16

Konu: Fibona ccii rakam..

Fibonacci rakamları.. ytd

Yorumlar (273)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

platinde durum nedir yldz

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Dokunmuş yani :)) döndüğünü yada donmedigini bilmiyorum . ytd

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

döndü mü bu

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Destekler 29.23 28.80 27.90

İlk desteğe yakın yerden dönmüş :)) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

Dostum alim için nereyi tavsiye edersin bekleyimmi 29 gelirmi

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Birde işin başka yönü hesaplama...

61 fibo direnci kirilmali.
Yatırım tavsiyesi değildir. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

Bıktırdı artik valla cikmak istiyorum kendimi zor tutuyorum

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Esinti_51 bu hafta için düşüncem böyle ... eylül ayına bakacaz . :(( ytd

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

30.10 maliyetli olanlarida cikmayi düşünüyorum buralardan

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

Dostum yukari gidemeyecek gibi sanki

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

16.40 15.70 13.80
destekler

18.60 20.80 22.20 dirençler..
Ytd

altın113 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

m_yıldız borsadaki silverden 18.82 den başladım gümüş almaya ve 17.10 den aldım dün. borsadak silverın destek ve direncini verebilirmisin gümüşün?

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, Altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hayırlı geceler.

PLATINIUM_2025 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PLATINIUM_2025 ()

Hayırlı geceler Mehmet bey

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tsk ederim düşünceniz için. yaklaşım nasıl olursa bende öyle yaklaşlasiyorum işte :)) engelliydiniz ve demekki site bazı yorumlara izin veriyor. iyi geceler.

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

tüm yorumların gözüküyor bana.. ne engeli engelli olsam yorumunu okuyamam.. Valla ben yanlış olduğunu gördüğüm şeyi söylerim hiç kusura bakma bu konuda net yazman gerekir 50 rakamla olma, . Ama sevdiğim bir noktan oldu çok beyfendi bi insanmışsın onu bu akşam anladım bu kadar efendi olduğunu bilseydim üstüne gelmezdim takdir ettim bu huyunu :)) Hakkını helal et yinede.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tamam herşeyi biliyorum senin gözünde tşkler . Hayır bende engellisin nasıl takip ediyorsun . yada neden takip ediyorsun ben sana yazmıyorum ki o rakamları ... Neden laf etme gereği duyuyorsun . Senin yada bir baskasinjn yatırım danışmanı mi olduğumu düşünüyorsun . yoksa ..
Zaten öyle bir durum olsa burda olmam ve farklı yerlerde para kazanırdim. Bilgimi satardım.

1BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

valla dostum benim gördüğüm neresi gelse biliyorsun maşallah :)) neyse sen devam et..

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

O rakamları da düşüncemi söylediğinde geldiği zaman yazıyorum . made in myz diye . çünkü takipte bile değildin engelli idin . kaçırdığın nokta şu kişisel yorumlarim. yukarıdaki resimde bile 2 hedef yazdım . bak geldi.

Bir ay önce26.50 gelmiş ve 28.80 bekle demişim adama ve gelmiş . o zaman diyorum işte made in myz diye.

1BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

iste konuşsan derim insandır yanılır kahin değilsin sonuçta ama kızdığım sey ne rakam gelse ortaya atlıyorsun bilmiş gibi madein m. yıkdız diye bunu yapma bari. Hümanisten farkın kalmıyor gözümde

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Boyka35 bende buradan mi okudun derim işte . senin gibi kesin konuşamam ben.

0BeğenmedimŞikayet

Içinizdenbiri ()

Kısa vadede yön yukarı mı aşağı mı kimse bilemez tahmin/çizgifilm ve şans işi. Orta Uzun vade farklı biraz siz bu işlerde başarılısınız bence

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Kurnazlığı yapan sensin .. burada direnç ve destekleri yazıyoruz .

30.20 üzerindeki
dirençler 31.70 32.50

Altındaki destekler .
28.90 28.20 27.90

Burda 6 rakam var şimdi . sen belki biliyorsun hangi rakam olacağını ama desteği direnci bilmeyen bir sürü insan var belki . Altın a düşüncemizi yazıyoruz... Geçer yada geçemez . burasi önemli . kırılır yada kırılmaz diye . sonuçta ben yapmıyorum piyasayı

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

hadi madem ustasın ver burda rakamını nereye gidecek gümüş nerden dönecek yaz bakalım. Bak ben diyorumki 30.80 görecek sonra 29.69 a inecek sende de bakalım.

1BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

Bak kardeş kòylü kurnazlığı yapma senin yaptığın şey destek ve dirençlerin hepsini verip birini tutturmak. Madem haklıydın ne diye özür diledin siteden. yönü konuş ben bunu diyorum yukarıysa yukarı diyeceksin aşağıysa aşağı deyip rakam vereceksin her tarafa oynama..

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Esinti_51 olay bu şekilde degilmi ?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

öncelikle mevzuyu bilmiyorsun . Adam almış 30 31 dolar dan gümüşu full 17 kg ...

Gümüş düşmüş 26 50 dolara zararı görmüş cosmus ...
20 dolarları duyan adam delirmiş..

Adam diyorki zarara yarısını 27.50 satsam alttan alsam al sat yapsam . zarar çıkarsam .. bizde dedikki 7 kg sat ..28.50 sat 27.90 al bu yapıldı...
28.50 yeniden satıldı
(2 kere )

Satilan 7 kg ile 200 300 kar yapildi .
Daha sonra bazı senin gibiler çıktı . af ettiler ..
Bizde dedik istegin yerden al. 40 cent düştü ..
Ayrıca 10 kg duruyor ...

Bunlarida üstteki dirençler den verir yada beklersin . karar senin dedik . olay budur.

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

yav arkadas 30 tane rakam veriyor bi zahme biri tutsun:))

Meryem1999 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum