Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1123 22:27:12
EUR 37.8488 22:27:12
USD 34.0048 22:27:12
ALTIN ONS $2581.2350 22:27:12

Konu: Altın ons

Turuncu bölge destek hattına geldi bakalım destek alacak mı yoksa kırmızı bölgeye mi geçiş yapacak?

Yorumlar (55)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Baskı direnç hatlarına doğru olduğu için durum şuan öyle dirençleri takip etmek lazım ben geçemez tarafındayım takip ettiğim dirençler daha önce çalışan dirençler daha önce 2480 dediğim direnç hattı iyi çalışmış geri salmıştı 100 dolar dan fazla orada geniş bant dediğim hattın direnç hattı oluştu diptede destek hattı var birde dar bant olarak takipte olduğum bir hat var zigzag yapıyor bu alandan çıkınca geniş bant takip edilir işe yarayan noktaları takip ederim her zaman ama hatların ne zaman nereden kırılım yapacağı belli olmuyor onu tutturmak baya bi mesele buralarda risk almak gerekiyor ben alta döner buralardan diye düşünüyorum belkide yanılırım bilmiyorum ama şuan görüşüm bu bereketli kazançlar dilerim sana kardeşim hakkında hayırlısı olsun inşallah

altın113 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

baktım ekrana gram yükselmeye başlamiş acaba alsam mı dedım . hocam bu paylaşiminiz için tşk. edrım . azıcık işlerim var çarşıda . eve döndüğümde alım fırsatını inş. yakalarım . hem gramda hemde gümüşte. )))

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Son durum. Direnç hattını tekrar denemek istiyor çok az kaldı daha önce 2474 dediğim hat yani dar alan direnç hattı bir üstte geniş alan direnç hattı var seviyesi 2497 2500 gibi önündeki direnç geçtiği taktirde bir üst hattı dener geri döner diye düşünüyorum geçemezse ilk dirençten yine geri salacaklardır sonuç olarak geriye dönüş bende ağırlıklı olan durum

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

6 gün önce düşen kamayı çizdik 1. Hedef 2444 2. Hedef 2474 dedik 2. Hedef kama hedefi idi 1. Hedef ise açılı olarak üste devam eden direnç hattı idi kama hedefine ulaşıp geriye saldı orayı ayrıca dar bant zigzag hattının direnç noktası olarakta belirtmiştim bizde her şey olup bittikten sonra çizilen grafikler olmaz biz aşama aşama çizer takip eder güncelleme yaparız net anlaşılsın diye yanıldığım noktalardada yazıyorum takibi bu şekilde yaptım ama yanıldım diye

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Düşen kama hedefidir 247x direnç hattı temas noktası 2474 takibimde idi hafif altı üstü olur net olarak noktası noktasına tutmaz önemli olan direnç hattıdır bayadır aşamalı olarak çizdim yazdım anlattım grafikler ortada birileri yine teknik işi hikaye demiş inanmıyor olabilirsiniz ama dalga geçemeye hakkınız yok muhatap alınacak bir tarafınızda yok o yüzden konuya fazla girmeden boş yaptığınızı belirtmek istedim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Evet işaret ettiğim 247x yani tahminen 2474 lerde dar alan zigzag hattı direnç seviyesinin nasıl çalıştığının net görüntüsü 1s 4s ve günlük grafiklerden görüntüler ile buyrun direnç hattına bakın nasıl çalışmış bir üstte ise 2500 geniş bant direnç hattı vardı ben önce 244x sonra 247x takibimde dedim direnç 1 direnç 2 olarak yazdığım yerler aşama aşama çizdim buda güncel hali dostlar

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

4 gün evvel yaptığım paylaşım burada bakabilirsiniz sadece güncelleme yapıyorum aşama aşama anlatmak için yoksa işareti burada verdik

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Son durum. Direnç 2 ye çok az kaldı direnç 1 244x idi direnç 2 ise biliyorsunuz 247x tahminimce 2473

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

İyi olmana sevindim Derya inşallah daha iyi olursun. Bazı acıları unutmak zordur ama hayat devam ediyor bir taraftanda buraya bakmamız lazım. Zor işler kolay değil ama ne yapalım imtihan dünyası. Sevdiğimiz dostların hal ve hatırlarını her daim sorarız Derya. Kendine iyi bak tekrar bereketli kazançlar dilerim sana.

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

İşte şimdilik her gün taziye evine gidiyoruz destek olmak için, amcama destek olmak için. Yani acılarını görünce iyi olmak mümkün değil ama iyi diyelim iyi olalım. Teşekkürler sorduğun için.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol Derya. Nasılsın biraz düzeldin mi?

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Düşen kamayı ve olası hedeflerini yazdık başta ve güncelleme ile devam ettirdik takibi kama hedefi 247x dir ara direnç hattı 244x hedef öncesi bu hat var engel olarak ancak dediğim gibi kama hedefi ve son 2 tepeden gelen hattın kesişme noktası olan 247x lere kadar gidecektir ana direnç ise daha üsttedir onuda yine çizeceğim ayrı bir grafikte

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Son paylaşım buydu aşama aşama güncelleyerek devam ediyorum net anlaşılsın diye

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Önceki paylaşımlardan

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Son durum. Direnç 1 244x tamam sıra direnç 2 247x de. Gayet iyi gidiyor takipler.

1BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Olsun beklerim

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Bu konu da çeşitli söylentiler var tamam

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

İnşallah olur en fazla gümüş kaç olur diyelim bu şartlarda

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Durum onu gösteriyor gece salladım biraz tamam :)) ufak tefek yapıyoruz bi şeyler tamam :))

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Hikayemizi baştan okumamıştır sanırım:) tamam

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Olayı anlamadı galiba aga tamam

1BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

İstediğimiz olan o zaten :) ters indikatör bizimkisi :)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Bizim ki ironi kardeşim inşallah dediğin gibi olur tamam

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Pek takılacak gibi durmuyor tamam

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Başkan profil gerçekleşiyor olmasın korkarım paraşütler mi takılacak yoksa :)) tamam

1BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

2500 de gözümüzü açarz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Adamsın başgan kemerleri bağlayalım tamam :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum