Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1167 06:42:09
EUR 38.0966 06:42:09
USD 34.0900 06:42:09
ALTIN ONS $2592.6450 06:42:09

Grafiği gönderen: garibinbiriişte

sen 2022 nın 6. ayında oyuna girme burdan 75 leri görsün sonra 60 lara cekılsın sonra öldük bittik oda guzel hikaye :))

Yorumlar (30)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Coin_üfleyen ()

Senin hacim dediğini botlar dolduruyor yuzde1 lerle düz alim hacmi falan deil:)

ilkercan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Pepe iyi hacimli, bonk vasat

Avaxcan44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Evet bakalım inşallah. Bol kazançlar herkese

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Her türlü zamanı geldiğinde kar edeceksin. dolar maliyet ortalaması yapıyorsan hiç sorun yok. Hedef belli.

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Ben anlamam üstad. Usta değilim. Sadece herkesin korktuğu yerlerde alım yaptım şimdi keyfini çıkarıyorum. Kaça gider onu da bilmem ama kendimce belirlediğim Hedeflere odaklanıyorum. Hem coin özelinde hem dominance düşüşünü takip ederek hemde piyasalardan gelecek haberlere göre parça parça satış yapma gibi bir planım var. Ne kadar becerebilirim bilmiyorum ama planım bu. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

15binde de diyorlardı hanginparayla yeni ath yapacak diye. 5x yaptı oradan. Şimdi 250 ben demedim. Ama oraya da gidecek bir gün. O zaman da hangi parayla geldi buraya diyecekler. Piyasada para yokken 5x yapan btc , para olunca nereye gidecek? 5 bin dolar a mi? :)) sorsan diyeceği tek şey ben böyle düşünüyorum olur. Sebep yok açıklama yok.

0BeğenmedimŞikayet

Texber_ ()

Aynen öyle üstad zarar edip kimse kimseye satasmasin herkesin aklı var fikri var

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Yok üstad bence de o kadar değil. Ama bi 150k yaparız gibi

1BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Bende iyi niyetli olan herkesi seviyorum. Hepimiz brşekilde kazanalım istiyorum. Bazıları trade ederek yapacak bende güzel yerden aldım çok fazla trade beceremem hedeflerimi bekliyorum parça parça satış yapacam. Belkide hiç gelmeyecek. Ama gelirse paranın içinden geçecem. Herkese saygılar. İyi geceler

Açik_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Hayırlı akşamlar dostum. Düşük maliyetle taşımaya devam. Büyük resmmw odaklanmaya devam. Bol şans.

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Üstadım benim kimseye bişey dediğim yok zaten. Düşüşler tabi canımızı sıkıyor biz fişekçiyiz:)) Ama kolay para da yok bunu da gösteriyorlar hemde sonuna kadar.

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Eyvallah üstad. Hayırlı akşamlar sizede:)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Buna da like

1BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Pepe ve floki ekledim sepete bugün. Orta vade beklemelik. Kısmet bakalım acelemiz yok

ilkercan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

20k 30k aralığı gayet idealdi

2BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Eyvallah bende spotta olduğum için umrumda değil. Bir hafta önce biri bişey yazıyor bir hafta sonra gelip başka bişey diyor. Bilgi yok grafik yok deneyim yok kısacası hiçbişey yok. Ama sadece attım dutdum şu gelir bu olur şu kaçar. Yaw benim senin umrunda değil ama insanlar gelip o yorumları okuyor belli zarar ediyor kimsenin umrunda değil. Neyse iyi akşamlar. Size de bol kazançlar

3BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Halen aynı fikirdeyim. Burada ustayım diyenlerin bile yüzde 99 u zırvalıyor dostum. Bilsek buraya düşeceğini tabi satıp burdan alırdık. Ben daha önce de yazdım maliyetlerim çok düşük. Bu düşüşler umrumda bile değil. Kimseye al sat filan da demiyorum büyük resme bakıyorum. Birşeyler olduktan sonra söylemek konuşmak kolay tabi. Şuan 90 k da olsaydık yine buradan yazabilecekmiydin. Neyse herkese bol kazançlar. Benden de saygılar

0BeğenmedimŞikayet

garibinbiriişte ()

eee o zaman sorun ne ? nıye kendıne pay cıkardın benım dedıklerımden . ben rahatımda sen bıraz germıssın kendını anlasılan :)) 60 dan 62 olucak demekle oluyorsa bu iş 26 dan 69 dıyen hıc bılmıyor senın mantıga gore :) tmm sensın tmm sende kas bakalım egonu :))

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Ben doğru coinlere doğru zamanda giriş yapıp doğru zamanda çıktım sen rahat ol :)

garibinbiriişte için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

garibinbiriişte ()

sen dogru coınlere ıslem acmadıysan btc ne yapsın :))

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

btc ye göre hava hoş sen altlara bak ne haldeler o girme dediğin tarihteki fiyatlardan bile daha düşükler

1BeğenmedimŞikayet

ilkercan ()

Gider umarım pepe ve bonkta

1BeğenmedimŞikayet

Avaxcan44 ()

Yaw bu yaygaracılar malsız kalanlar. İşimize bakalım biz. btc kısada 80 90 k ya gitsin sonra dom düşmeye başlasın onların boş yaygaralarını görecem ben. Hiçbiri gelemeyecek buraya birkaç aya

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum