Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0842 08:12:20
EUR 37.1105 08:12:20
USD 34.2036 08:12:20
ALTIN ONS $2711.7150 08:12:20

Grafiği gönderen: Ayhnkpln

⭐⭐Ayhnkpln ()
Bitcoin

Arkadaslar bakın. Bu bitcoin dominans grafigidir. Sizlere dominans sebep değil sonuçtur diyecekler. Evet sonuçtur ve bitcoindeki ağırlığın artık altlara geleceğinin sonucudur. İşaretli rakamlar arasına gelene kadar da altlar daha çok çıkıp inerler. Ama sizlere boğa bitti, ayı geldi, buradan yuzde 50 düşerse alırım (düştü niye almadınız? ) Diyenlere vs aldırmayın. Dibi de tepeyi de kimse bulamaz. Her düşüşü kendinize göre bir alım yeri olarak belirleyin. En baştan beri söylüyorum. Elimde yuzde yüz btc vardı. Mayis haziran gibi altlara geçmeye başlarım. Sene sonunda da full altlarda olurum dedim. Eski yazılarım orada duruyor. İsteyene atarım. Yuzde 70 altlardayim ve kardayim. Yuzde 20 btcdeyim 21bin maliyet. Yuzde 10 da nakit duruyor. Kimsenin lafı ile hareket etmeyin. Kendi kararınızı kendiniz verin. Spot alım satimdan korkmayın. Vadeli işlemlerden de acemi iseniz uzak durun. Sene sonuna kadar btcde 90 100 bin aralığını göreceğiz. Alternatifler daha sonra yükselişler yaşayacak. Bu süreçte birçok parametre takip edeceğiz ve bunlardan birisi de dominans. Hepinize bolsans dilerim.

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Rica ederim dostum

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Kesinlikle piyasa yapicilar nasil yon vermek istiyorsa bir tusla asagi yukari yapiyorlar biz ne kadar yukselsin dussun istesek de karar verici onlar ne yazikki. Adamlar her turlu para kazaniyorlar boga gelmis gelmemis umurlarinda degil.

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Anladim simdi eywallah)

Ayhnkpln için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ayhnkpln ()

Dostum. Ornekleyecek olursak 2017de 100 coin vardı domi 90dan düştü. 2021de 1000 coin vardı 70lerden düştü. 2025te kaç coin var ve domi kaça gelmeli? Hesap kolay bence aslinda :)

mexido için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mexido ()

Bir onceki bogada dominans 80-70 araligindaydi yavas yavas dusmustu. Bu sezon surekli 55lerde bir gariplik var. Neden boyle anlamadim acikcasi. 55lerden 70-80lere gidip daha sonra dusecekse 50altina ona birsey diyemem ama ozaman altcoinler yerin divine girerler.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum