Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1127 22:45:04
EUR 37.8539 22:45:04
USD 33.9966 22:45:04
ALTIN ONS $2581.8850 22:45:04

Konu: Metur

Yorumlar (69)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

Bozreiss_ ()

haklısınız hocam fazla ilgi nankörlük getiriyor

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah, rica ederim.
Yüzden fazla tablo attım sayfaya. Hala da atıyorum. Her birine en azından Yarım saat vakit ayırıyorum diyebiliriz. Anlaşılması kolay olsun diye geceli gündüzlü uğraşıp tek tabloya indirdim. Çift tablo atarken daha isabetli ama daha yorucu bir iş çıkıyordu. Şimdi attığım tablolar daha çok dip değer bulmaya yönelik.

_BROKER_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

Hcm gubref hakkında ne düşünüyrsnz emrah hocanın sar programında 6 aylık sar a geldiğini Bursa noktanın yana atıp yükselecegini düşünüyor sizce

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

tesekkur ederım hocam lıke hakkım bıtmıs atamadım
davulun sesı uzaktan guzel gelır emek vermeyenler ne cektıgını bılmez bılancoları tek tek yapmak buyuk emek gerekır tebrık edıyorum

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Tabi ki tatlı konuşalım.

Gereken tüm değerleri tablo olarak yayınladım zaten. Sayfamdan bakabilirsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

O gün geldi aklıma yine, profile bir şey yazmıştınız da ben bakmamıştım, sonradan kendime yuh.. ! dedim, hangi yöremizin sa. lağısın sen bakiim diye de ilave ettim :))

1BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

:) tatlı yıyelım tatlı konusalım :) pekı hocam bılancoya gore mtrks olması gereken rakam nedır soylermısın bana ogrenme amaclı soruyorum ? suan almak ıcın erken dedıgıne gore bır tahmının vardır dıye dusunuyorum

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

İlk cümlenizin ardından bilançolarda %100 doğruluk var mıdır deyince "olmak ya da künefe? " demek geldi içimden. :D :D

Aynı cümlede birbirinin zıddı iki görüş... Bilanço da gerçek olmayacaksa kim neyi alıp satıyor anlayamadım.

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

tam tersını yapmıstır :)

5BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

vazgeçin hocam ben kimseye göstermediğim iltiması zat- ı muhterime gösterdim portföyünü yönetecektim al dediğimi alacak sat dediğimi satacaktı "sizce ne yapmış olabilir"

Bozreiss_ için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Bozreiss_ ()

abla allah için şunları sat benide kurtar kendinide yahu

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_BROKER_ ()

beklentıler alınır gercekler satılır sozu burdan gelır borsada hocam bılancolarda yuzde yuz dogruluk varmıdır? hıc sanmıyorum benım sahsı fıkrım
mtrks gelelım alırmıyım suan almam tepkılere oynamıyorsam ytd alana satana bereketlı olsun

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

usd ile çok nadir bakıyorum, yazdığım rakam, sadece, bana büyük ve önemli görünen bir desteğin kıyısında olduğu için dikkatimi çekti. 12 ayın en düşüğü ve en yükseği 26 / 98 olduğuna göre, belli bir aralıkta emtiayı katlayacak kadar prim yapmış; tl bazında güzel bir kazanç bu bana göre. Esas hareketini yaptığı dönem için diyorum tabii, bundan sonrasını bilemem.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hayret, çünkü aynı noktalara usd olarak bakarsanız bugün 25 Ağu 2022 tarihinin hemen hemen yarısında olduğunu fark edeceksiniz. Değer olarak ise daha da aşağıda çünkü dola ar da enflasyona mağlup bir para birimi.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Elinize sağlık teyzem

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Mtrks yaklaşık 2 yıl önce direnç gördüğü, sonra geçtiği yere tekrar geldi. (Ağustos 2022 / 53,80) bu desteğin dayanıp dayanmaması önemli geliyor bana.

1BeğenmedimŞikayet

Bozreiss_ ()

bu hissede tepki beklediğim için bir nevi al satlık önerisi gibi oldu ve akabinde 8% civarı bir tepkisi oldu

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Katılmıyorum, her eleştiriye açık olmayınız.
Eğer bize kıymet verdiyseniz ve şu sözüm yanlış mı oldu diye sorarsanız,
belki o zaman; yani sizin izninizle; eleştiri yapabilirim. Ama şu anda eleştiri gerektiren bir durum da yok zaten.

Dediğim gibi, eğer attığım tabloyu incelerseniz MTRKS hissesi hakkında neden olumlu düşünmek için henüz erken olduğunu düşündüğümü anlarsınız.
Sizin bir üyeye "hadi yine iyisin, güzel hisse buldum. MTRKS" yazdığınız anda bende "acaba göremediğim bir ayrıntı mı var" şeklinde soru işareti oluştu. O sebeple yazdım.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Al sinyallerini 60 - 62 oralarda vermiş, hatta Altın kesişim bile var. Telden yapınca pek emin olamıyorum ama 2 düşen çektim, birinin desteği 70 (bunu geçmiş de 70e kadar düşmesi test etme sayılır) diğerini geçmesi için 76,1 lazım. Sonra da 79 önemli. Oralarda bir boyun var sanki ama neyin boynu bilmiyorum :)

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkür ederim elinize sağlık.

2BeğenmedimŞikayet

Bozreiss_ ()

estağfurullah hocam sizlerde değerli yorumlarınızla siteye emek veren ve değer katan nadir kişilerdensiniz hakkımızda olumlu veya olumsuz her eleştiriye açık olmak erdemli bir davranış olup bize yakışanda budur

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Takip ediyor ve artık düşmediğine kanaat getirince alıyorsunuz anladığım kadarıyla, güzel.

Paylaşım yapıp yapmama konusu sizin tasarrufunuzda olan bir şey, ben yapın veya yapmayın anlamında söylemedim. Acaba bilmediğimiz bir husus mu var kabîlinden öğrenmek amacıyla soru sordum. Sizin bakış açınızı değerli buluyorum zîrâ.

Eğer hatalı ifadelerim olduysa da affınızı istirham ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Bozreiss_ ()

maktk 7.40 ara destek
8.50 üzeri ana direnç bölgeleri bizleri bekliyor...

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam maktk için yorumunuzu rica edebilirmiyim.

0BeğenmedimŞikayet

Bozreiss_ ()

operasyon kağıtları çok sıkıntılı oluyor onlara denk gelmemek lazim

0BeğenmedimŞikayet

Bozreiss_ ()

genelde alımlarım riskli oluyor lakin bunu tek başıma başarmak istiyorum bu yüzden orta dönem 3 ila 6 ay arası kadar bir süre takip ediyorum

şuan bile 40 % civarı kâr aldığım hisseler mevcut

elbette risk algısı farklı olan üyelerde bu paylaşımlardan etkilenip alım yapabiliyorlardı son paylaşımlardan sonra birkaç eleştiriye kulak vererek paylaşımlarımı durdurmaya karar verdim...

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

MTRKS dediğiniz zaman çok şaşırdım, çünkü tablosunu yeni hazırlamıştım ve daha düşüşünün orta kademesinde gibi geliyor. Bilmediğimiz bir şey var herhalde diyerek sessiz kalmayı tercih etmiştim.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teyzem paseu 73,20 direncini geçerse sırada 80 ,80 direnci var orada aynı zamanda rol değişimi var gibi bir yorum yapsak nasıl olur sizce de.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum