Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0842 08:11:08
EUR 37.1105 08:11:08
USD 34.2047 08:11:08
ALTIN ONS $2711.9100 08:11:08

Grafiği gönderen: ASRN

o dikdörtgenin ne olduğunu artık daha iyi biliyoruz değil mi?
despec orge link...

fiyatlar alçalan takozdan çıkınca da nereye ilerleyebileceğini de görüyoruz değil mi?

Yorumlar (44)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

yeni arzlara sağlıklı bir teknik bakamıyoruz alacaksaınız biraz daha izleyin derim

Yade22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yade22 ()

Hocam müsait olduğunuzda mogan bakar mısınız rica etsem. teşekkür ederim pazartesiden önce geldiğiniz için.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"sdttr" boğa dizilişine girdi takozdan çıktı "alpha" buy sniyali üretti

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"sdttr" düşeni ve takoz direncini denedi red yedi şimdi tekrar deniyor

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"sdttr" takozdan çıkmayı tekrar deniyor çıktığında ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz!

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"sdttr" takoz direncinden red yediğini de görüyorsunuz orası kırılınca nereye gideceğini ve ne zman işleme girecğimizi de biliyorsunuz değil mi?

1BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Teşekkürler hocam hayırlı cumalar.

0BeğenmedimŞikayet

Doğan_güneş_ ()

Hayırlı cumalar hocam akgrt döndü diyebilirmiyiz 7 04 gördü dün

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

evet üzerinde mum kapanışı arıyoruz

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam bir şeyi tam çözemedim 4s mum kapanışı mesela, 73,60 4s mum kapanışı gerekli dediğimiz zaman bu fiyatın üzerinde saat on ile bir arasındaki mum kapanışını mi dikkate alıyoruz. Sonrada bir ile altı arasındaki 4s mum kapanışı ni. biraz karışık oldu ama sanırım siz beni anladınız.

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Evet hocam siz 73,60 demiştiniz pek ilgilenemedim, biraz yoğundum. Sıkışan üçgenin farkındaydim alçalan takoz da fiyatın yukarı yönlü olması demek.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@htc54 alttaki grafiğe bakın sonra oyakc ye

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

sdttr takoz direncini ve 50ma geçmeyi deniyor "geçtiğinde yanında olacağız"

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Güzel olur. İhtiyaç halinde vakit ayıranlarınız çok olsun ama kendiniz gibisini zor bulursunuz :)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bir gün vakit ayırıp tüm ince detaylarıyla anlatacağım inş.

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

grafikte gösterdim üst res. (duvar) direnç gösteriyor kırılım ile birlikte işleme giriyoruz

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@Hanım_Teyze Kendimi bir an üniversite yıllarında derste zannettim. Arada bir buzlu çay molası versen ve ısmarlasan. Bir de not aldığın defteri alabilir miyim ben genelde dinledim de not alamadım defterime aktarsam olar mı? .. )))

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Fark var tabii ki, daha çok, ilk defa icho gördüğüm zamandan beri bunların ismiyle bi derdim var benim, hiç öğrenesim yok, onu demek istedim :)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Papıl takipteyim

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

eee biraz fark var tenkan olan 9 periyotluk hareketli ortalamamız kijun sen olan 26 günlük hareketli ortalamamız senk. sapan olan a olan ise tenkan ve kijun toplamının 2 ye bölümü ve 26 periyot ilerisi senk b olan 52 periyotluk en yüksek ve düşlük değerler toplamınn yarısı ve 26 günlük ilerei sarımı bide chinco sapanımız var bunda kapanış fiyatının 26 periyot geriye sarım hali aslında bu sapan önemli neden derseniz 26 periyot önceki kapanış üzerinde ise boğa piyasasına işaret Altın da ise ayı piyasasına işaret gibi gibi...

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@Feride_ sdt'de ki yapı ile aynı hareketde oncsm koma duvarına takıldı "direnç gösteriyor"

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Benim için fark etmez, kırmızı Japon, mavi Japon, yeşil Japon :)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

nasıl bakıyorduk hatırlayın! düşüş tepesinden yükselişe başladığı seviyeye fib çekiyorduk geçilmesi gereken bir aralık oluyordu hani işte o aralık red veriyor

serdargurbetci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

temel değil dönüş olacaktı sehven yazılmıştır diğer adı "tenkan" @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

Feride_ ()

Hocam oncsm düşer mi tutmaya devam edelim mi

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Evet, hem erken sinyaller için, hem de saatlikler içinde en güvenilir olan diye bildiğim için. Temel çizgi dediğiniz mavi Japon sanırım, ben kendisine o şekilde hitap ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

serdargurbetci ()

HocAm göltaş sata mı geçti destwk 500 demi yoksa daha aşağısımı

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

evet var indk. bağlıyor

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Aslında geçende size tavsiye ettiğiniz bir ücretli program var mı diye sorduk ama sanırım o da kayboldu. Sonra da yine unuttum. Bir gün mutlaka :)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

4h neden bakıyorduk? daha erken sinyal almak için ich. temel çizgisi üzerinde 2.4h mumu var

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum