Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0741 23:18:58
EUR 35.0975 23:18:58
USD 32.6541 23:18:58
ALTIN ONS $2332.0400 23:18:58

Konu: Rasyo

Bu haftalık grafiğide çok defa paylaştım ince mevzu var dediğimden beri kaç hafta geçti işaretli alana bakın bu fm görünce özellikle takibe alırım demiştim daha 3 mum vardı 4. Yoktu. :) rsi de kesişim olursa beklediğim retest olayına kesin gözüyle bakarım. Ana takibim bu zaten. Tabi önünde bir kaç engel var, 1 - 80 direnci
2 - Fibonacci 0.5 seviyesi
3 - ıchımoku dirençleri
Bunları geçtiği an retest ve gümüş ons dip noktası asıl gümüş alımı yapılacak yer. :) artık hayal mi dersiniz ne dersiniz bilmem ama takibim bu şekilde.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Bana attığım linkten ulaş

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Neyse mesele anlaşıldı tahmin ettiğim kişi değil senin dediğin. Dediğim gibi ben vakit oldukça genelde buradayım bazen diğer sayfalara bakıyorum. Yine görüşürüz inşallah buralarda olursan tamam.

Cano_çç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

O zaman o değil benim dediğim bayan. Bi ara burada asi mavi nick isimli bir kişi vardı ben onu hatırlıyorum ama muhabbetim yok bir tane daha asi var ama o bayan bende engelli olan o sanırım senin dediğin diğer kişi benimde burada gördüğüm ama muhabbetim yok dediğim kişi büyük ihtimalle odur ama bayadır yok buralarda

-1BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Asi mi erkek

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bayan mı erkek mi senin dediğin kişi?

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Odur büyük ihtimal borsa ile ilgileniyor

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Odur büyük ihtimal borsa ile ilgileniyor

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bayadır yok buralarda zaten. Asimavi ile asi aynı kişi mi? 2 tane asi biliyorum ama aynı kişiler mi onu bilmiyorum? Bir tanesi bende engelli ama borsada olduğunu biliyorum bu ara. Belkide ondan bahsediyorsunuz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Doğrudur. Siz Ankaralımısınız? Biraz önce Ankaralıda derler demiştiniz o yüzden sordum.

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Asi borsada takılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Benim fazla bilgim yok deyim araştırıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Sadece bakıyorum arada reelde tanıyorum dediklerimi pırlanta gibiler

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Çelik 54 bilmiyorum ama asi mavi biliyorum ama muhabbetim yok. 2020 üyelik var sizin ancak yorum sayınız az? Nick tek ise o zaman pek takılmıyorsunuz buralarda. Yani yorum pek yapmıyorsunuz diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Çelik 54 vardı sanki bi ara, asivemavi

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Benim 8 yıl oldu döviz borsadan çok kıymetli dostlarım da var

1BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

İnşallah Çarşamba yada Perşembe dananın kuyruğu kopar diye düşünüyorum sizi takipteyim artık birakmamm

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Teknik takibi ne zamandır yapıyorsun? Burada daha önce takip ettiğin, destek aldığın oldu mu? Ben 2021 den beri buralardayım değerli arkadaşlar var iyi takip yapan. Zamanında gram sayfasında başladık arada burayada takıldık şimdi genelde buradayım arada bir diğer sayfalarada bakıyorum öyle devam…

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bazı noktalara bakınca evet düzeltme gelecek gibi ama rasyo bu kolay kolay pes etmez. :) geri çekilse dahi 80 i aşacaktır ben dip destekten beri takibimi buna göre yapıyorum arada bir geri çekilme yapıyor gümüşü o ara üste atıyor millet kaç defa buna aldanıp satış yapmadı 35 40 gidecek diye ben kaç defa dedim hareketler kısıtlı olur kâr alın çıkın üste attığı zaman ama çoğu dinlemedi şimdi çıkmasını bekliyor. :) gelinen nokta önemli bir yer evet geçerse yol alır biraz daha geçemezse gümüşü atar tekrar 30 31 e belki 32 ye. Bu hafta belli olur baya diye düşünüyorum ben bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Hocam ben rasyo nun 80 kusurlerden yukarı gidemeyecegini düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyo 80.362 Fibonacci 0.5 değeridir. Bu bölgeye yakın günlük ıchımoku bulut alt seviyesi direncide var. Yine ıchımoku da teknik başka dirençlerde var buralarda. Rasyoyu bayadır takipteyim ben grafiklerde geriye doğru gidin son dip olan 72.7 ve öncesinde alta kırılım yaptığı 83 noktasına oradaki hattı 1 yıldır takipteydim kırıldıktan sonra 72.7 takibe aldım tam oradan döndü ve bu üstteki kırılan hatta retest bekliyorum dipten 72.7 den itibaren. Öncesinde ise 80 direnci takibimde idi orası geldi ancak zorladı gelemediği zaman geriye salıyor tekrar deniyor eğer şimdi geriye tekrar salarsa 29.6-7 dediğim aralık gümüşte geçilir ancak rasyo 80 kırarsa üste devam edecektir önce 82 hattına doğru sonra 84 e doğru. Grafiklerin bazıları 80 zorlar diyor bazıları ise geri çekilip tekrar sonra dener diyor takipte kalmak lazım takıldığı bölge önemli bir nokta bana göre ben o yüzden dedim gümüşte direnç geçilmesi için rasyo 80 de tekrar düzeltme yemesi lazım yoksa gümüş gidemez geri salar bu defa karar noktası dediğim yerde tutamaz diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Cano_çç ()

Şimdi doğru anladimsa siz daha aşağıda bir son dip mi bekliyorsunuz rasyo çok araştırdım az çok bilgim var 80.60 direnci hâlâ risk teşkil ediyor mu dersiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum