Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0836 20:12:49
EUR 35.3021 20:12:49
USD 32.5570 20:12:49
ALTIN ONS $2357.4300 20:12:49

Konu: Paladyum ons

İşaretli bölge içinde hareket ediyor bu bölgenin üzerine yerleştiği zaman hareketlilik artacaktır ve olumlu olacaktır diye düşünüyorum. Daha öncede destek hattını çizmiş paylaşmıştım. Kısada dalgalanma yapıyor bu hattın içinde belli alanda ancak orta uzun vadelide grafiğin yönü üste doğru olacaktır destek değil dirençleri kıracaktır bana göre.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi paladyum için ben 860 ters bayrak hedefini takip edin dedim soranlara valla oradan alanlar iyi kâr ettiler baya çıktı. Hatırlarsın sanada demiştim 860 ı 861 den destek aldı ters bayrak hedefi tam olarak çalıştı hatta 10 numara iş gördü hedef noktası.

BJK_35_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

29 un her kademesinden paladyum aldım.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Eyvallah sağolun. Aslında pek takip ettiğim bir grafik değildi ancak dostlar sorunca bir kaç defa baktım ondan sonra ara ara böyle bakıp yazıyorum çiziyorum. Benim kendi alımım hiç yok gümüş alıyorum elimde nakit olduğu zaman o kadar. Aynen pek bakıp takip eden teknikçi arkadaş yok bu sayfa çok sessiz herhalde pek ilgilenen yok paladyumla.

Meryem1999 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Meryem1999 ()

Bu bilgilendirme çok iyi oldu
Senden başka da yazan yok..
Allah razı olsun. Emeğine sağlık...

1BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Evet iyi kâr ettim bugun kerim,33.90 da paladyumu ful dolar a döndüm 32.91 de ful yerine koydum.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Meryem1999
@Safderûn_
Üst yorum inceleyin. Düşenin direnç hattı kırıldı ilk direnç noktasına (1051) temas sağlandı geri çekilme yaptı şimdi üste kırdığı hatta temas beklerim üzerinde kalırsa tekrar 1051 dener kırmaya çalışır kırarsa bir üst hatta geçer kıramazsa destek hareketini tekrarlar bence.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Üst grafikte düşeni üste kırarsa geri çekilme yapacağını gösterdiğim bölge 1051 bölgesidir ıchımoku direnç noktadır aylıkta az evvel onuda grafik ile gösterdim

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Neden direnç demişiz bu noktayı birde bu açıdan bakalım

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aynen abi kırmış bakamadım sonradan fark ettim. Önemli nokta diye belirtmiştim ve daha öncede olumlu durumlar var paladyumda iyi takip edin ileriye doğru güzel sonuçlar olacaktır inşallah diye yine yazmıştım bakalım abi ne olur ama 860 taki ters bayrak hedefinden sonra destek tam çalıştı düşenin direnç hattınıda üste kırdı şimdi sıra üzerinde kalıcılık inşallah

BJK_35_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Son durum. Düşen üste kırdı karar yerini geçti yani. 860 ta ters bayrak hedefi demiştik destek için ve oradan destek alırsa düşenin direnç hattını takip edin 990 civarıları demiştik orayı kırarsa iyi olur demiştik kırmış 1051 yapmış orada direnç var işaret etmiştik şimdi üste attığı hatta geri çekilme olabilir 980 lere doğru üzerinde kalmayı başarırsa güzel olacak inşallah. Paladyum ileriye doğru olumlu demiştik 860 ta alanlar iyi kâr ettiler dahada ederler inşallah ama dediğim yerlerin üzerinde kalması lazım bakalım.

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Kırdı kardesim yukarı döndü

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@BJK_35_ abi üst yorum incele.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada son durum direnç hattını henüz kıramadı tam dirençte kıramazsa geri çekilir dikkatli takip etmek lazım diye düşünüyorum. Karar noktasıdır yani. @Meryem1999 sizin sorunuzada cevap olsun. @Safderûn_ yorum yapmışsın bana ama düşmedi sayfaya girince gördüm senin sorunada cevap olsun kardeşim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum