Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 02:40:04
EUR 35.2460 02:40:04
USD 32.8928 02:40:04
ALTIN ONS $2327.6750 02:40:04

Konu: Gümüş ons

Bu kanal o kanal işte hâlâ aktif ve kanalın dibi her defasında dahada altta kalıyor bilginiz olsun. Karar noktası dediğim yer alta kırılırsa o zaman daha iyi anlarsınız olayı.

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Paramı gerekli neden satıyorsun

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Kaçta satacağına sen karar vereceksin, tl olarak almışsın gramını 31.5 tlden. Bunun banka makası, komisyon vs satışını yapınca hesap edersin. Bak mesela aşağıda birkaç haftaya 42 TL geleceğini söyleyen var, iddia eden var. Artık 42 tlde mi satarsın, 34 TL mi 37 TL mi vs kendin için uygun bulduğun rakam gelince satarsın.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

İnsalh burdan mesela kaçta satmam gerekır

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Yükselir elbet biraz sabır lazım, telaş, stres yapmadan, yükselince satarsın kârını alırsın inşallah.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Evet karısık bılemedm de şuan zarar var tabı

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Anldım beklıyım o zaman insalh yukselır burdan bn aldım kaç haftadır satbıl normalde çok iner çıkar anınbı hareketıt yok

1BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Ben sizin yerinizde olsam tl olarak değil de ons bazında bakarak işlem yaparım. Siz 31.50 den aldığınızda ons kaçtı mesela, şuan 31.50 den tl olarak sattınız diyelim ons bazında usd olarak eksilmiş mi oluyorsunuz yoksa arttırmış mı?
Biraz karışık mı oldu :))

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Sanırım dolar la değil de tl ile alım yapmışsın. Yani alım satım kararı kişinin kendisine aittir. Ben kendi adıma konuşayım, kârı görmeden satmam, öyle zararkes olayını doğru bulmuyorum. Valla bizde bekliyoruz, daha düşer mi yoksa çıkar mı bilmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Elimde gümüş var 31.50 lerde aldım karsız falan satsam olurmu daha düşüş olarak daha asagılar gelırmı

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Iyi pazarlar ketim,
Platin dusuncen nedir ?
Gidisati nasil goruyorsun.?

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aynen bizde kimse zarar etsin istemiyoruz her hareketide bilmek zor ama elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz arada yanılmalar oluyor onunda çaresi yok amaç daha az yanılma ile devam edebilmek ben şahsen onun için uğraşıyorum ama yanılmam olmaz etmez diyemem çünkü bu mümkün değil. Şunuda söylemek isterim ki, emek verenlere saygı yok burada. İster ben olayım ister başka arkadaşlar olsun saygı yok boş işler daha fazla değerli oluyor inan. Sanıyorlar ki, her analiz tutacak ve istedikleri olmadığı zaman başlıyorlar sataşmaya bu olmaz kimseye karşı bunu yapmamaları lazım hoş değil. Teknik paylaşım yapanlarında kendilerine göre bir sorumluluğu var tabi onlarda faydalı olmaları lazım her işlem zarar olursa o zaman bu işi yapmamaları lazım bence. Sanada hayırlı hafta sonları olsun sağolasın Derya.

2BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Herkes için hayırlısı olsun inşallah kimse zarar etmez. Yazık insanlar ne zorlukla para kazanıyor bu zor dönemlerde. Seninde bilgi verenlerin de emeklerinize sağlık. Yanılmalar olur tabi bunlar normal, siz kimsenin yatırım danışmanı değilsiniz. Hayırlı haftasonu diliyorum iyi tatiller kerim :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Parçalı işlem açıp bir kısmını bu düşünceye göre saklasınlar bir kısmını ise belli olan grafik içinde al sat yapsınlar o zaman ne diyim. :) herkesin farklı bir alım satım stratejisi var bir şey diyemem ama az çok belli oluyor grafikte gidişat ve buda yabana atılmaması lazım yoksa ah vahlar bitmez burada.

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Aynen satmayanlar vardı, demek ki daha yüksekte satış istiyorlar, kendi kararları tabi ama bence de kâr görünce satılmalı idi. İşte daha çok yükseklir beklentisi olunca durum bu.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ben al sat için düşünce alın çıkınca satın çünkü hareketler kısıtlı olacaktır rasyodan dolayı dedim kaç defa yazdım grafiklerlede anlatmaya çalıştım ama olmadı ne edeyim. 28.6 larda alanlar 30 üstünde 2 dolar çıkmış hâlâ satıp kâr almıyorlar sonrada ah vah e kardeşim sat al kârını işte ne arıyorsun daha öyle değil mi? :)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Karar noktası olan yerden sonra 27.5-28 bekle sen bence. :) tabi karar noktasını kırması lazım kıramazsa tekrar destek alır ancak ibre desteklere doğru zorlamada altlara doğru haliyle. Tepkilere bakmıyorum ben ben ana yöne bakıyorum. Tepki işi altta al tepkide sat işi onuda dedik dedik kimse yapmadı. Her çıkışta kaç tur oldu hep 35 40 gidiyor deyip durdular ama giden bir şey olmadı.

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Aaa evet 28.65 burdan alıp 30 üstü satan için güzel yerdi. Bakalım tekrar gelirse yakalamak ümidiyle.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Hayır. 28.5-6 gibi karar noktası. Sonrası fıss

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

29 karar noktası değil mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum