Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1090 05:49:52
EUR 37.6960 05:49:52
USD 33.9851 05:49:52
ALTIN ONS $2497.4850 05:49:52

Konu: Haziran Tarım Dışı İstihdam Özel Teknik Analiz

#ABD #XAUUSD #XAGUSD #ECB #BOE #PBOC #BOJ

Not video sayfaya düşüyor ama bazen bir iki gün içinde izlenebiliyor sevgili dostlar bilginiz olsun

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Haftalık Teknik Analiz videomuz

2BeğenmedimŞikayet

Kaz_Dağları ()

@_Gümüşçü_
Yeter yahu! .
Sıra @Invincible_lion'a mı geldi? Böyle giderse bu gümüş forumunda polemiğe girmediğin kimse kalmayacak galiba..
Yazma kardeşim.. Uzun uzun sürekli yazma.
Okuyor musun yazdıklarını?
Dinlen biraz,
Yahu biraz nefes al.
Aylar önce de yazdım, lakin düşmedi.
El insaf!
(belki yine düşmez. Düşerse ne ala.. )
@Kaz_Dağları

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Benim genel olarak yapım bu reel hayatta genelde dinlemeyi okumayı tercih ediyorum çok konuşmam Allah'ın verdiği nefesi boşa harcamam bu burayada yapım gereği aynı yansıyor bana buradan birisi bir soru sorarsa elimden geldiğince cevaplarım onun dışında sayfayı okumayı tercih ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Sadece şunu belirteyim ben zaten sürekli buradayım sayfaya yazmıyorum sadece ama tüm yazılanları okuyorum genel olarak profilimdeki kişisel bölümünden haftalık ekonomi takvimini güncel olarak paylaşıyorum buradayım yani illa sayfaya yazmama gerek yok

1BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Merhaba kerem abicim bu işte bir yalnışlık var sanırım ben iki haftadır yayın yapmıyorum en son 12 mayısta yayın yaptım bu kadar sürede elbetteki inecek çıkacak yorumuna saygı duyuyorum benim bir iddam yok ekonomiden keyif alıyorum yıllardır hobi olarak takip ediyorum selamlar

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Samimiyetine teşekkekürler

Invincible_lion için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Invincible_lion ()

Aleyküm selam hoş geldiniz kıymetli kardeşim Allah razı olsun bereketli bol kazançlar dilerim

ASRİ6327 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRİ6327 ()

Selamünaleyküm cümleten
Kıymetli @Invincible_lion eline emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum