Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1090 05:27:16
EUR 37.6960 05:27:16
USD 33.9851 05:27:16
ALTIN ONS $2497.4850 05:27:16

Konu: Rasyo

Selamün aleyküm hayırlı sabahlar. Bu grafiğin diğer takip şekilleri ile detaylı paylaşımını daha sonra yeniden paylaşacağım. 2023 2024 takipli olanlarını nerede takibe başladım nerede takip bitti detaylarını sonra atarım şimdilik bu şekilde atayım dedim.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Burada devamındaki işaretleri belirttiğimiz grafikler aşama aşama devam

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Desteğe temas sağladığı an rasyo

0BeğenmedimŞikayet

NoPaniC_34 ()

yok abi kerim ona bulaşmıştır:) Ne kadar analiz yapan varsa bu sayfada hepsiyle dovusup duruyor kimseyle gecınemıyor.

Yusufkenan_61 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

NoPaniC_34 ()

Sen bir yazarsın o on yazar en iyisi sen ustasında geç:)

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Valla ben bir şey demedim sen örnek vermişsin bende aynı hatta 78 görünce şaşırdım düzelteyim dedim olay buraya nerden geldi ben onuda anlamadım? :) 72.7 olayı nasıl tahmin işine geldi ya? Olay logaritmik takip şekliyle alakalı değil miydi? Orada 78 değilde 72.7 doğru temas noktası idi onu konuşuyorduk bir anda iş değişti sanırım senin kafan oradan sonra karıştı onun için anlamıyorsun ama inan bende oraya nasıl geldik anlamadım? :) neyse sağlık olsun.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

@Periyot bak bu nokta tahmin ile yazılmadı ama belli olan yeri yazmak tahmindir yani grafiğin orada takılıp takılmayacağı kısım tahmindir sen takılır dersin tahminini ona göre yaparsın ama tutmayabilir o belli olan nokta o zaman tahmin tutmaz ama o nokta tahmini olarak yazılmaz orada vardır sen var olan yeri yazarsın ok :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Aşama 4 buradan sonra iyice belli oldu destek ve 4s de at nalı fm ve PU ile işaret geldi grafiklerde yazdık devam edelim

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Tam temas anında yine paylaştık buradan sonrası işler değişir dedik çünkü temas sağlanmıştı devamında yaptığım diğer onca yorumda bu şekildeki hatları özellikle takip ederim genelde sağlam çalışırlar dedim ve temas sonrası üste attı birden ve gümüşü tahmin üzere geri çekti

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Temas sağladığı an çizdik paylaştık aynı şekilde burada

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Rasyoda son durum. Destek hattından bahsetmiştik uzun uzun temas sağladığı an çizip tekrar paylaşmıştım akşam buda güncel hali çalışıp çalışmayacağına bakacağız demiştik destek hattının ne yaptığı ortada. Saygılar…

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Valla açıkçası grafik Altın da ya da sonrasında açıklama yoksa pek anlamıyorum. Hani bilgim olmadığı için yükseliş mi düşüş mü olur anlamam zor yani.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Grafikleri bu saatten sonra iyi takip et rasyo destek hattına tam temas sağlandı gümüş onsu izle bakalım ne olacak :)

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Aynen, senin grafikten bilgi verdiğini biliyorum. :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Her okuduğumuza inanmayalım diyorsun yani :) ben grafikten baktım bilgiyi oradaki duruma göre yazdım ancak dediğin gibi Googlede bilgi kirliliği çok evet

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Evet öyle ama Googlede de çok fazla bilgi kirliliği var, yani doğru kaynakların yanı sıra bi o kadar da yanlış bilgiler dolu.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu Google amca da her şeyi biliyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Evet baktım az önce, Google amca da öyle diyor :)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

2011 yılı Nisan ayında 49.81428 seviyesi son zirvesidir.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Hımm iyi valla, şimdi bi Google amcaya da sorayım :)

_Emir_Taha_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Emir_Taha_ ()

Daha önce 50 dolar ı gördü gümüş

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Peki bişey sorucam, biliyorsun yeniyim burda. Gümüş ons daha önce bu 32 küsur seviyelerini gördü mü hiç ya da daha yukarıları gördü mü yoksa yeni mi bu rakamları görüyor.

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum aslında kanal tepesi 35 civarı ancak rasyo tarafı sıkıntı yakından izlemek lazım eğer dönüş olursa rasyoda senin dediğin yerler gelir mi gelmez mi ona bakarız yine daha sonra önce buradaki durumu bir görelim önemli yerlerde diye düşünüyorum rasyoyu daha önce 1 yıldır takip ettiğim yeri alta kırdı ilk defa ve buradaki hatta kadar soluksuz indi ancak burası farklı bence bakalım

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Temel tarafını analiz edemem o iş beni aşar farklı bir kulvar ben teknik tarafına bakıyorum ve bu şekildeki hatları dediğim gibi özellikle takip ederim çalışır diye düşünüyorum iğneleme olarak hattı ihlal etse dahi bu hat özellikle takibimde ve yakında belli olacaktır çalışıp çalışmayacağı diye düşünüyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

27 28 arasına düşür alalım :)) tamam

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Yarın belli olur mu aceba, önemli birkaç veride varmış. Gerçi veriler de çok etkili olmuyor gibi

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Dostum destek hattına tam temas sağlandı buradan sonrasına bakacağız bu şekildeki hatları özellikle takip ederim çalışacaktır diye düşünüyorum takibe devam tamam :)

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Aga 84 e kadar gitsin tamam :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum