Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0692 04:13:58
EUR 35.0856 04:13:58
USD 32.7908 04:13:58
ALTIN ONS $2325.2950 04:13:58

Konu: Hun Yenilenebilir Enerji 2023.12

HUNER 2023.12 Bedelli Sermaye Artırımı sonrası Güncelleme Tablosudur.

Karar da kazanç da okura aittir ve yatırım tavsiyesi barındırmaz.

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

PCILT sayfaya atıldı.

Kısaca yorumladım.

Bereketli kazançlar dilerim.

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Israr etmek şeklinde değil de, şirketin Ege Plastik, Ege boru gibi alt kuruluşları mevcut olduğu için takibe değer olduğunu düşünüyorum.

Şirketler iş aldıkça Toplam Kaynakları büyür. Ödeme aldıkça eğer yatırım yapıyorlarsa Ana Ortaklığa ait Öz Kaynakları da artar.
Mazhar Zorlu iki tarafta da kayıp gösteriyor. Bu holdingin küçülme yaşadığının resmidir.
Ancak küçülme sonunda yeniden toparlanma sürecine geçince değerlendirilebilir diye düşünüyorum.

Golden_Age için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

Merhaba tekrardan dünkü hun yorumunuzu gördüm manasında bedelli başvurusu var rica etsem finansallarina bakabilirmisiniz çok zararım var 2 yıldır bekliyorum param pul oldu eğer bedellisine rağbet olmasa çıkayım diyorum bunaldım artık

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Teşekkür ederim hocam
Hissenin daha bilançosu açıklanmadan hem de saatler öncesinden nokta atış öngörebilmişsiniz, tebrik ederim, esasında akşamki paylaşımınızın üstüne bu bilanço açıklanınca epey dikkat çeker diye umdum ama demek ki kağıt pek kimsenin gündeminde değil

Mzhld elimde olan bir kağıttı , Körfze satılma ihtimali var diye uzun vade tutuyorken ufakçılıp yapıp kar görünce sattım 9.30'dan , nasip işte , o akşam bilanço açıklandı ve kağıt 8'e kadar çekildi, hep terse işleyen şans bu sefer işimize yaradı , bir haftadır kağıt destek mestek de tanımıyor , bunun hala atak yapma ihtimali elbette var ama temeli daha sağlam şirketler dururken neden bunda ısrar edeyim ki

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Öne alalım bakalım inşallah.

bluemonth için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bluemonth ()

@iknownothing. Sayın hocam pcilt yatırım yapılabilir kriterlerinize uygun mudur, fikrinizi merak ediyorum? Teşekkür ederim...

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

MZHLD özelinde şunu ilave edelim:
Şirkete bağlı Sigorta kısmı tasfiye halindeydi. Tasfiyenin sonuçlanmasıyla birlikte bilançodan tamamen çıkmışsa rakamların küçülmesi doğal.
Şirket yabancı para cinsinden %35 küçülmüş bir yıl içerisinde.
Ancak hala yatırım yapılabilir sınırların dışın çıkmamış. 2016 yılından beri sürekli büyümesi %15ler seviyesinde. Bu da MZHLD'yi hala sahada tutuyor. Küçülmenin yansıması tamamlandığında yeni değerlerine alışmasıyla birlikte yeniden yatırım düşünülebilir.
Şimdilik uzak durma konusunda tamamen size katılıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Hayır, maalesef yorumunuzu göremiyorum.
Sayfanıza da baktım ama sadece bu yorumunuz var.
Bir önceki yorumunuz ise 3 ay öncesine ait.

Gül_rose için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Güzel bir yorum.
Emeğinize sağlık.

2BeğenmedimŞikayet

Golden_Age ()

Netekim gece yayınlanan bilançosu da kötü gelmiş , en azından benim ilgi alanımdan çıktı kağıt bu bilançodan sonra
Tıpkı Mzhld , Maalt , tezol , metro , Vertu , escom , konka ve ktsker ve bazılarının da çıktığı gibi , bunlar elbette çeşitli hüllelerle uçabilirler ama mevcut pilanço şartlarında bulaşmam
Endeks uçuyor görüntüsü verirken tam aksine Mayıs ayı bir çok hisse için sağlam bir düzeltme ve bazılarında da düşüş ve çöküş ayı oldu ( misal katılımev)

0BeğenmedimŞikayet

Gül_rose ()

Merhaba yorumum size dustumu

1BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Kısmen yanılıyorsunuz, bedelli sermaye artırımı yaptı çünkü.
Bedelli öncesi nakdi finansal borçlarının onda birine,
kısa vadeli yükümlülüklerinin yirmide birine eşdeğer.
Yani borçlarını çevir emeyecek durumda diyebiliriz.

kalennder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

Tabloya göre Sanki ucuz kalmış umut vaad eden nadir enerji hisselerinden? Yanılıyor muyum?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum