Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0665 13:40:45
EUR 34.9928 13:40:45
USD 32.7788 13:40:45
ALTIN ONS $2332.8150 13:40:45

Konu: Gumus

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI hadi bakalım bekliyoruz.

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Halledicem ben onu da :)) herkesin işine yarayacak bir sistem bulucam :))

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistal aynen o zaman gümüşe full gireriz.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Ben alirsam mi 56 kat duserse mi :)))

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI o zaman gümüş kaç olur hocam hesaplayamadım?

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Aynen vaz gec kardesim :) alici olacagin zqman yolla bi gram aliyim senlik olsun ortalik :))

3 sene once sanalda birsey aldim 56kat dustu :)

kalbi_Allah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Aman vazgeçtim hocam ozaman:))

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rica ederim kardesim

Derin93 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Aynen takıp edıcem teskurler

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Tl bilmiyorum da kardesim onsu takip et eger bir kirilim daha olursa ve 29.5 civarina duserse baktin asagi inmiyor orada risk alinabilir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Evet aybı skdkkd bnde öyle düşünüyorum 29 28 tl olarak gelme ıhtımalı varmı oralardan alıcm çok, dıbı bekleme onda bıle çok gram eksılıor ama kacırmak ısyemıorum bu sefer insalh alımk

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kardes buralar cok riskli yerler o yuzden bende rahat olamiyorum. Suan ki grafik 24 26 arasinda olsa al derdim en fazla duser 1 aya tersten cikartirdi. Burada dusse ne zaman tersten cikartir onu bile kestiremiyorum. O yuzden biraz daha risksiz bolge bulmaya calisiyorum

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Sağolun insalh ?

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Anldım takıp edıorım pekı bırazdaha altı gelırmı destek dırenclerı takıp edılrum yorumlarınızı insalh fırsat verır

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

A iyi atlattık ozman aşım bekşılrum da işte destek dırenclerı takıp edıorum çokda dını beklemıorum

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kardesim ben verilere hic bakmam ki bilmiyorum :(

Onemli veri oldugunda sadece soruyoruz etkili veri mi etkisiz veri mi diye. Etkili veriyse ve yukselis bekliyorsam o zaman tepedeki degerime gidecegini tahmin ediyorum. Dusus bekliyorsam da asagidaki degerime gelecegini biliyorum.

Bak 2 gundur sozde veriyle dusuyor. Ben zaten pazartesi burayi bekliyordum. Grafiklerde var. Veri ne gelirse gelsin zaten burasi gelecekti :) veri yani bahanesi.

30.25 civari yazdim 19.00 mumunu yukari atarsa dönebilir diye. Sanki donecek havasi var. Eğer dönmüşse tutanaklar yükselise oynatacak :) o yuzden birsey diyemiyorum

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Neşedertaşk koymuş adını. Anlaşılan o da beni engellemiş zarara girmesinler diye sürekli sayfayı uyarıyorum diye biraz evvel bana aynı hikayeleri yazmaktan yorulmadın mı diye mesaj göndermişti. Benim konu başlıklarım uyarılarım sayfamda. Demek ki sayfayı uyarmamdan rahatsız olmuş. Uğurlar olsun neler yazdığını sayfa geriye doğru tarasın baksın. Benim umurumda değil attığı engel.
@ILosAnarquistaI Gerek yok ben sadece biraz sonra eski konu başlıklarımı sayfaya tekrar hatırlatırım isteyen faydalanır onun da sayfasına girer bakar neler yazmış.

etacarter için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Derin93 ()

Akşam fed tutanakları varmıs sanırım dususmu yukselısmk olur sızce nasıl etkı eder

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Bilmiyorum ki Reşat kardeşim etiket yapip sorabilirsin

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Bence bunu yapma cunku eskiden donus bekledigim nokta da bir gram alip terste kaldim diye ekran atiyordum :))

kalbi_Allah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Siz alınca yükselecekse hemen hesaba havale yapayim:)))

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

İlahi o nasıl nick miş :)))

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Biraz evvel beni de uyarı ama Neşedertaşk ın yorumunu göremiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

Hayırlısı olsun Los, sen işini bilirsin:)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Benim param yokda arkadasa alicaz simdi onu da batirmiyim :))

Neşedertaşk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Neşedertaşk ()

Los sen almadan yüksemeyecek bu, haydi şuna dal da yükselsin:))

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Arkadaşlar grafik aciklamasi alt yorumdadir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum