Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1178 09:52:06
EUR 38.1310 09:52:06
USD 34.0882 09:52:06
ALTIN ONS $2605.7950 09:52:06

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Şu kanalın alt orta kısmında takiliyor. 31 usd nin bir aşağısına gidebilse 4s de dibe yakınken firsat verecek. Düşmemeye direniyor.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Usta nerden almaya başlayalım ön gorunuz nedir

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@turkuazdeniz

Ben geri cekilme bekliyorum

2BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Rica ederim kardesim suan takipteyim bende sizler gibi merakla bekliyorum :)

Cancan28 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cancan28 ()

Çok tşk ediyorum anlık cevap için emeğine sağlik kardesim

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

hocam bitti mi düşüş

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Şuan durum kötü degil eğer 30 a duserse ve elinde hala para varsa ortalama dusurup 31.5 civarina cikarsa yukari da gitmeye niyeti yoksa orada satar kar bile yaparsin.

Zalman için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Zalman ()

seni dinlemedim öğlen 31,45 ten aldım.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Kardeşim bu veri ile dusus olursa 29.9- 30.0.5 de alim uygundur.

30.8 ile 31.1 arasi riskli ama düsmeme ihtimaline karsi alinabilir. Fakat dusus devam ederse ve geceki veri de kotu gelip genel duzeltmeye giderse bu aralikta aldigini kurtaramayabilirsin.

Ilk yazdigimdan zaten yukari tepki yapar sueum kötüye giderse satis yapilabilir. Ytd

Cancan28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cancan28 ()

Kardeşim slm kademe almaya başlayacağımız yerlerde haber edebilir misin iyi çalışmalar.. saygilar

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

KRdesim biri 17.30 mus geri 21.00

Bu da kirmizi gelirse bi 30 yapar ons sonra alip giderinin iyi gelmewi ile 31.6 ustune atabilir diye dusunuyorum ytd

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Doyer veri saat kaçta usta

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

29.5 kirilirsa 27.2 yuzde 90 gelebilir o yuzden orasi kirilmadan 30.05 bence en ideal dusus yeri :)

Simdi bu veride kotu gelsin 30.05 olsun herkes alsin :)

Aksam ki veri de iyi gelsin 31.6 olsun ya bu hafta ya da haftaya da 35.23 olsun :)

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben de oraları bekliyorum. Hatta 29.5 usd aşağısına gitmese iyi olur. 32.5 usdye giden yükselişi oradaki akumulasyon süreci ve gelen talep başlattı. Bu yatay hattın zaten hedefi asagida oralar.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hocam 29.5 30.05 gelirse risk alinir tepkiyi yqpqmazsa satis yapilir duruyor.

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bence şu an bu hareketler bizim gibi küçük yatırımcıyı arada bırakıyor. Once yukarı gidip sonra mı düşecek yoksa once dusup sonra 35 usd leri mi görecek. Bu belirsizlik alım yapmama kendi adıma engel oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Hayırlısı bakalım izleyip görelim ne olucak :)

1BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Yıkılmadık ayaktayız Deniz istediğini yapsın=)

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Sende çok yaşa kardeşim. Bakalim balina hangisinde fake atiyor izlemeye devam ediyoruz :)

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Çok yaşa @ILosAnarquistaI :)) ortadaki yazıya sesli güldüm :))

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Belirsizlik yaptirip panik alimi panik satisi yaptiriyorlar hocam 31.6 kirildi gosterip asagiya az geriden dönderiyorlar sonra 31.6 yukari kirildi gosterip az yukardan asagi cakiyorlar.

Acikcasi altin ons 2350 ye gelip karar yeri belirtmeli ve 225 ya da 2150 de dip yapmali bakalim yapmazsa 2400 den yukarilara ucarsa 2700 2800 gibi büyük yanilmiş olacagım :) 2450 ile 2500 arasina çikip 2150 ye düşerse fake yemis olacagim :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ara ara kâr alıp tekrar pozisyon açıyorlar. Şöyle kâr alma kısmını biraz abartsalar iyi olacak. Biz de onlar tekrar alıma başlayınca alırdık.

2BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Eğleniyorlar bizle az düşüyor 1 dk lik grafikte PU oluyoşuyor az çıkıyor 1 dakikalik grafikte NU oluşuyor.

15 dakikalik grafik al beni al beni diye bagırıyor. 4 saat grafikte alırsan ben sana yapacağımı bilirim diyor :))

29.5 30 arasi gelse bi ne olacak belli olur :)

Ya da 34 35 gelsin sonra cakiliyor mu ucuşa mi geçiyoruz o zaman bakariz :)

Şimdilik balinalarin eglencesini izliyoruz

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Bugün pek çıkamadı zaten 30-40 cent arası oynuyor işte

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum