Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1168 07:34:04
EUR 38.0968 07:34:04
USD 34.0901 07:34:04
ALTIN ONS $2593.6050 07:34:04

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Geniş zamanlı 49.76 usd den 11.64 usdye düşüşün geri dönüş seviyeleri diyelim. 35.2 usdymis bir sonraki fibo. 26.2 usd uzun süre direnç oldu. Fiyatlar 26.2 usdnin aşağısında iyice konsolide oldu. Birçok gümüş yatırımcısını bıktırdı. Sonunda o direnci çok kısa sürelerde asip 30.7 usd fibo değerinde bile oyalanmadi. Şimdi hedefi 35.2 usd. Oraya nasil gideceği önemli. Zaten 35.2 usd civarı geçmiş zamandaki birkaç kez satış yediği tepelerden biri. Gumuste 42-44 aralığında bir yere gitmesi hedefim hala canlı. Zaman o hedefi daha da güçlendirecek ya da başka bahara dedirtecek. Bu ay bitiminde muhtemelen aylık indikator tepeye ulaşmış ve aşırı alıma girmiş olacak. Belki de Haziran ayı içerisinde sert satış getirecek bu yükseliş öncesinde bilemiyorum.

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Gunaydin bol kazanclarin olsun kardesim :)

Azrcll için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Bazen kâr almak gerekir 1 dolar 2 dolar cikinca degil ama 20 dolar cikinca kar almak lazim gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

Doğrudur satmadigum ama aldığım hebo oldu hep oldu sayın abim günaydınlar bu arada

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Siz ne satiyorsunuz ne islem yapiyorsnuz :) belki yarin 50 olur orada da satmazsaniz arkasindan 20 olur o zaman 50 olmasinin anlami kalmaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Aydın13 ()

@ILosAnarquistaI arkadaşınız için alım yaptınız mı

0BeğenmedimŞikayet

Azrcll ()

İnşallah hocam varlığı da dert paranın yokluğu da elimde 55 kilo gümüş var ama bankanın elinde

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Sen de biliyorsun bunun yolu iş fırsatları kovalamaktan geçiyor Los sakın pes etme.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Insallah daha iyi karlar yaparsin hocam :)

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

O iki senede düze çıkmak için gümüş ile ili cebellestik; ) düze çıktık sonra da bu hareket kar olarak iyi geldi; ) ytd

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

He ya bi geldim 26 olmus 19 lara inmis sonra 22 falan olmuş :)

2 senede çok gitgel yapmis gumus :)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Insallah bir gun olur :) bende o günleri görürüm :)

Baba_Vanga_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Sen grafiklere bakmayali çok sular aktı :)

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Para da bir gün olur umarım.. Hayat süprizlerle dolu malumunuz.. Bol şanslar:))

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hahaha :)) evet bu yil evde olunca analize döndüm valla 2 yil hic birseyin grafigine bakmadim :)) gumusu 17 dolar da hic goremedim biliyor musun :))

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Seni sahalarda görmenin sebebi anlaşıldı)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Hahaha borc yigidin kamcisidir diyorum takiliyorum :))

Thunder55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Thunder55 ()

Eee nasıl geciniyorsun dostum şu sırrı banada ver bende işi bırakayım ?

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Param olsa gercekten hayat bana güzel :) canim isteyince uyuyorum canim isteyince uyaniyorum :) bazen 3-4 gun disari cikmiyorum bazen 2-3 gün eve gelmiyorum :) hiç bir yere geç kalacağim telaşım yok artısı çok valla :)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Fazla yorgunluğa gelemem dost.. Gerekte yok zaten.. Hele stresle hiç işim olmadı koca bir ömür.. Relax yaşamaya devamke:))@globalkriz

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Mrb.. Afiyetteyiz çok şükür, siz? .. Saygılar:))@Deniz86

Deniz86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Bereketli olsun en iyisini yapıyorsun her gün yıpratıcı oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Deniz86 ()

Hoşgeldiniz @Baba_Vanga_ nasılsınız?

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Mrb dost.. Alacaklarımızı uzun vade alınca pek bakmıyorum dostum.. Düşerse ekleriz sıkıntı yok..5-6 tane hisse var takibimde.. Bugün veya haftaya alıp, uzun bir "tatil" moduna gireceğim.. Saygı ve sevgiler:))@globalkriz..

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Baba Vanga görüşemiyor eskisi kadar

0BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

Hayat size güzel.. Tebrikler:))

2BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

32.5 tepe olursa o da 3. Ihtimal

ZGK için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ZGK ()

3. ne hocam yine düşüşe yakalanmayayım alırsam

1BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Aynen sana katiliyorum şuan belirsizlik bölgesinde yakin zamanda daha net bir görüntü oluşacaktir. Simdilik dip seviyeler 26 olacak gibi duruyor. Goruntuler olustukca iştiare ederiz.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Yok 35 yaşindayim calismiyorum. Evde takiliyorum. Bazen oyun oynuyorum bazen dizi veya film izliyorum. Dısari cikmadiysam arkadaşlar sorduğunda grafiklere bakiyorum. Bakmişken de belki bir kaç insana faydasi olur diye de burada paylaşiyorum :)

Merakinizi giderebilmisimdir umarim :)) iyi geceler :)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Geçmişte 2 yıl 35 ile 26 usd araliginda oyalamis yakın zamanda 4 yıl 20 ile 26 usd aralığında oyaladi. Şu an birçok formasyon yükseliş yönlü. Ben açıkçası 26 usdleri kıramaz ise 30 usd ve üzerine 17.5 usdde ikili dip yapip gitmesini bekliyordum. Yapmadı. 35.2 usdyi gorur sonra aylikta bir düşüş baslatirsa o zaman aşağı yönlü ihtimaller güçlenir. Henüz şartlar tam anlamiyla olusmadi. Önce yükseliş yönlü çalışacak muhtemelen.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum