Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1128 23:03:24
EUR 37.8592 23:03:24
USD 33.9966 23:03:24
ALTIN ONS $2582.1650 23:03:24

Konu: Gümüş

⭐⭐USTAMM ()
Gümüş
En son 2013 te görülen fiyat geldi.

Ytd

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

-1BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@ILosAnarquistaI hocam veri kötü gelirse, onslar ne kadar yükselebilir?

ILosAnarquistaI için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@sabır birinci sebep bu

Veri onsa yaramazsa

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Aali_01 bu da 32. x yakarsa ortalik karisir yorumum. 31.5 olan hafta kapanistan sonraki yorumum :)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Azrcll bu yorumu 31.5 kapattigi hafta pazar günü yaptım. Pazartesi de 32.5 a cikti.

Istemedigim tek senaryo buydu ve balina bunu seçti.

0BeğenmedimŞikayet

Thierry_Henry ()

Hayırlı günler hocam gümüş için güncel çalışmanız var mıydı

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Şuan %2 fazla alabiliyorum? Siz Altın a geçmiştiniz sizde ne kadar arttı?

Yusufkenan_61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@Mekan61 hocam valla hizli dusseydi biraz daha fomo yaptilar dususcesi vardi.

Bunu gecen hafta 31.5 kapanisindan sonra yazmistim. Bu kadar yavas dusus ve indikatorleri bu kadar asagi cektikten sonra tekrar asagi çakarlar mi bilemedim

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Benim hedef de 36 var bu 2 3 aydir soyluyorum hatta bu hafta ici once asagi 30 lara gelip 32.5 ciksaydi ben 35.23 yuzde 90 gelir derdim.

32.5 dan 31 e inmesi benim icin iyi olmadi

globalkriz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Los valla piyasa beklentisi gerçekleşiyor 22 lerden beri 30 diye diye getirdiler 30 ları Allah kerim artık bundan sonrası

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Risk var ama ilk etapta 29.5 asagisina inerse var. Yoksa şimdilik oralari konusmak anlamsiz.

Gecen hafta 31.58 e dokunduğunda yukari ihtimalini arttirdi. Geri cekilmeden bir üst dirence gittiği icin de suan FOMO ihtimalini doğurdu. O yüzden de 31.5 üzeri hafta ve ay kapanisi yaparsa 35 36 ya çıkar haziranda da 31.6 asagisina hiç sarkmazsa artik agustosa kadar mi seneye mayisa kadar mi bi 50 yakar :)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

Yani sana göre haftalık kapanış 31,50 üzeri olmazsa 32 seviyelerden 25,70-30 bandına geri dönme riski mi var doğru mu anlamışım

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

@globalkriz bak bunu haftasonu konuşmuştuk. Hafta kapanisini 31.5 de yaptığında.

Üstteki ihtimal beni korkutuyor sadece

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Teşekkür ederim :)

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Hiç okumadım bile
Ben burda @ILosAnarquista60I @ILosAnarquistaI @MYILDIZ vb, gibi kişilerin yorumlarını okuyorum sadece. Çok iyiler gerçekten.

0BeğenmedimŞikayet

Yusufkenan_61 ()

@Boyka35 in yorumlarını okursanız beni daha iyi anlarsınız

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Israrla satmaları için uğraşan kim ki! Ben siteyi okumuyorum çünkü?

0BeğenmedimŞikayet

Yusufkenan_61 ()

Sizin için sorun yoksa benim için hiç yok zaten ama birileri ısrarla insanların elindeki metalleri satması ve daha alttan alıp gram artırmaları ile ilgili telkinde bulunuyor. Ama dedikleri gerçekleşmeyince kafalarını kuma gömüyor.

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Evet gördüm nolmuş :) iki tarafa da risk var, hangisine oynarsak gerisi nasip kısmet. Ben 31.58 deki dirençte düzeltme yapar diye beklediğim için sattım heee şimdiden sonrası ne olur belli olmaz. Satmayan mı pişman olur satan mı o da nasip.. şimdi düşse buradan 5-6 ons elinizde bir dünya gümüşle ne yapabilirsiniz mesela?

0BeğenmedimŞikayet

Yusufkenan_61 ()

Mimar hanım rakamları gördün mü

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

31.500 alti gelir mı düzeltmede tl olarak

4BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Bana gore indikatörler çok tepeye ulaştı 4 saatlik grafik dahil 1saat 15 dk 5 dk 3 dk 1 dk grafikler negatif uyumsuzluk yapti. Yani düşüş sinyali bunların hepsi.

spek abartıp 4 saatlik grafiği en tepeye çıkartmak isterse o zaman 32 üzerine bir noktaya FOMO yaptirir. Yani en az 1 2 ay 25.7 ile 30 arasinda git gel yapip asagi yada yukari kirilim yapabilir.

Ben grafikler oluşmadan genelde yorum yapmam. Önce grafigi gorurum ona göre analiz yaparim. Yukarda yazdigim sadece falciliktir :) ben fal bakmayi sevmem bakalim pazartesi sali yön belli olur :))

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

ILosAnarquistal alım fırsatı verir mi pazartesi çok hacimli kırdı 30u

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Laf olsun torba dolsun diye soru sormussun. Neyse sana konfor atayim da bos yorum görmeyeyim

0BeğenmedimŞikayet

Yusufkenan_61 ()

İşine bak kardeşim gece gece.

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Sorunuza cevap vermedim zaten. Bende size soeu sordum niye satmasin bi bilginiz varsa paylasin bilelim.

0BeğenmedimŞikayet

Yusufkenan_61 ()

Soruyu size değil mimar hanıma sordum.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Sen hiçbişey almadin ben hisselerde yok oldum halen belim doğrulmadı nolcak bizim halimiz böyle

Issizadam63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ILosAnarquistaI ()

Neden gecmesin ? Gecmemesi için özel bir sebep var mı?

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

Emtiayı bırakayım mı :) dolar da mı kalayım. Gram arttırmak için parite yaptım emtiayı bırakamam ben ya bağışıklık kazandı bünye haha

USTAMM için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

USTAMM ()

Sen emtiayı bırakmadın mı? Maşallah. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum