Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 06:49:27
EUR 34.7960 06:49:27
USD 32.3927 06:49:27
ALTIN ONS $2301.7150 06:49:27

Grafiği gönderen: Diş_teknisyeni

S a arkadaslar dusus bitti nakiti olan elindeki sepete orantılı bir şekilde ekleyip ortalama düşürsün 59 altı gelmiycek...

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

%100 haklısın ve yazılandan da o anlam cıkıyordu zaten….

Harun_k için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Diş_teknisyeni ()

Harun kardes sana özel bir mesaj yazicam konfor tuşuna basicam bir hafta önce bu grafiği paylastigimda 60 bin seviyelerindeydi btc 59 altı yok dedim 67100 lere gitti ve mal 59700 lerden döndün arada 7400 dolar yükseliş yönlü bir mal var senin elin armututmu topluyordu 7400 dolarlık yukseliste gelmişsin 1 hafta sonra palisimima seviyesiz yorum yapıyorsun bu piyasada kimse kimsenin kurbani değil e
Herkes acgozlulugunun kurbanını ben yine kesin konuşuyorum yine kesin konuşurum ogun 59 altı gelseydi ve sen paylaşımına erkek gibi yazsaydın doğru düzgün cvp alırdın ona bakarsan btc 3800 lere kadarda inecek hadi çık bakalım piyasadan hadi okudun anlamadın yatirim yapiyorsun bari sor size bir nesneyi şuraya bırak desek abi sağ ellemi birakin sol ellemi birakim diyen tiplerinin bırakın bu isi yada bırakmayın piyasanin senin gibilere ihtiyacı var yoksa bizler nasıl para kazanacağız.. yada bizi anlayanlara kazandıracağız... zaten kişiliğin belli ben tahsilli değilim kardes... (ytd) :)

1BeğenmedimŞikayet

39umit ()

Aynen Şimdi oldu

KAPAKÇI_GELDİİİİ için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Su piyasada buranin ustu yok, buranin alti yok diyen kesin dillere , piyaza aci biber surer... gercek hocalar asla burasi yok surasi yok diyemez bundan pay bicilsin.. zaten hocayimda demez gonlu mutevazi olurlar... kesin dillere itibar etmeyin cidden ...

1BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

54-56 arası tepki alacak yazdim. O tepkiden sonra tutunmazsa 52 tepkisi o da tutunmazsa en fazla 48. 48 aşağı inmesi için Fed in bu sene indirim yok demesi lazim ytd

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Şimdi ne olacak peki.. sonrası da önemli

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

arkadaşlar alt yorum da özellikle 1 hafta içinde 59 alti gelecek diye ısrarla yazdik. Çünkü bunların ru. hunu ezberledim. Dinleyenlere hayırlı olsun

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

ben bildim mi şimdilik

39umit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

39umit ()

Ben kimseyi takip etmem

1BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Dişçiyi takibe devam edin o zaman
Bu şekilde daha çok kazanırsınız

39umit için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

39umit ()

Şu an için dişçi bilmiş şimdilik

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

alt yorum da 1 hafta içinde 59 gelecek demişim @Diş_teknisyeni

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

adam 59 artık yok dedi var dedim 6 saat geçmedi geldi

0BeğenmedimŞikayet

ferit1919 ()

Emegine saglik. Fulluyorum. O zaman ya daha da duşerse(

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

8 gün içinde 88 janum :)

Açik_kahve için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Namenazan ()

Miktar çok az olduğu için çok aldırmadım açıkçası ama olanların hepsi zararda :))).. o zaman onlara ekleme yapmam gerektiğini söylüyorsunuz diye anlıyorum.. teşekkür ederim ?

Diş_teknisyeni için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

Ben emin konuşan herkesi ele. ştiriyorum
Hani sayfa umu. mi ya o yüzden. Yine de alınma boşver

1BeğenmedimŞikayet

Açik_kahve ()

Emeğine sağlık hocam, lakin çok acemi insanlar var, kesin konuşmak etkiler baya. varini yoğunu buaraya yatıran ileri zekalılar var, temkin iyidir. sabaha 53k ya inmeyecegimiz, yada 88 e çıkmayacağımizin garatisi yok. kesin dil zarar yazar, saygılar

-1BeğenmedimŞikayet

Diş_teknisyeni ()

Ben fikrimi beyan ederken sana yazmıyorum sayfaya yazıyorum herkes fikrini beyan edebilir herkese açık bir sayfa tekrar ediyorum kalbin kırılmasın ben emin konuştuğum gibi bu duruşundan eminim polemik adamı değilim sortcuda değilim long cuda değilim yani bu sayfaya 7 24 yazan içinizden biri değilim ben boğanın ta Kendisiyim algı olusturmayin manipülasyon yapmayin yorumlarima beni bilen bilir bilmeyen kendi bilir bu son mesajım sayfadaki yorumlarımı okuyabilirsin... ben aslında günü birlik sayfada yazinsanlara yazmıyorum yorumları beni sayfanın arkasından takip edenlere yazıyorum onun için çok ustunuze alınmayinda esas kazananlar onlar... sizler değilsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

siz baya emin konuşmuşsunuz ben de fikir beyan edeyim dedim

0BeğenmedimŞikayet

Diş_teknisyeni ()

Gelir kardeşim kendinden emin olan emin olduğu yolda ilerlesin...

0BeğenmedimŞikayet

KAPAKÇI_GELDİİİİ ()

1 hafta içinde 59 alti gelecek desem?

1BeğenmedimŞikayet

Diş_teknisyeni ()

Haklısınız...

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Asla polemik olsun istemem emeğede saygi duyarim fakat bu sekilde yazmaniz dogru degil 1 habere bakar.

1BeğenmedimŞikayet

Diş_teknisyeni ()

Emek verdim sizinle paylaşıyorum tecrübe herseyi bilmek kazandırmıyor bu piyasada sabır kazandırıyor hergun burda zaman harcadığınız için kısa vade size çok uzun gibi geliyor verilen hedeflerin hareketlerin 1 saat 1 gün 1 haftada gerçekleşmesini bekliyorsunuz.. alin ve uzak durun bu sayfa kısa da değerlendirilir uzun süre sizi batırır ben uzun yazarım ama az yazarım polemik adamı değilim...

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Diş_teknisyeni ()

Çıkarken qc gözlü düşerken ac gözlü olmanında bir anlamı yok portföyünde alim satimlarini boğayı gözetmeksizin yapan herkes parasini kaybetmeye mahkumdur dusus yakaladın yapıştır zararina malini satma yeter.. burdan dussede bin kişiden biri yakalar 3 günlükte trend döndü üst bolingerden alt bolligere düşmüş ayida bu kadar düşmedi iki günde bu piyasa hala almak için eli titreyen var yuzde elli mal yukardayken şuraya gidicek diyince alanlar 3 4gundur buralarda eli titriyor dönüşü hizli olur..

Cursed için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Nasil bukadar eminsiniz şaşırıyorum!

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum