Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0671 20:00:59
EUR 34.6919 20:00:59
USD 32.4865 20:00:59
ALTIN ONS $2303.4000 20:00:59

Konu: Altın Ons Yön ve Düzeltme İstişare

⭐⭐REŞAT12 ()
Ons

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Yukarı tepkilerde yukarı doğru artan oranlarda biraz kademeli çıkış bana mantıklı geliyor . Kârdan biraz fedakarlık etmek hep iyi sonuç verdi. Daha aşağı sarkma ihtimali de var buraya kadar hiç düzeltmesiz geldi Ytd.

Shyhmos için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Reşat hocam iyi akşamlar. Gri alanda dolaşir bu... Bu seviyelerde destek iş görmez mi dersin...

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Helal olsun kardeşim ben şimdiye kadar düşen bıçağı aşağı doğru aralıklı artan oranlarda tuttum koşan atın yükünü de yukarı doğru aralıklı artan oranlarda biraz hafiflettim.
Edindiğim tecrübelerden biri de dip ve tepe beklememek ayrıca ara işlemleri değerlendirmek oldu. Bazen biraz bekletse de hiç kaybettirmedi.

Bu manada iki gün içerisinde verdiği fırsatı gri ile işaretledim.
Bir süredir üzerinde kalamadığı seviyeyi ise kırmızı çizgi ile gösterdim. Ytd.

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Hakkını helal et Reşat usta Şen de müşkul ediyorum. Rakamlar gelirse sağlam düzeltme olmuş olacak. Bizim için önemli olan tabii bizim nerede durduğumuz. en doğrusunu yaradan bilir.

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Konu: 24 Mart 25 Nisan Altın Ons

@Shyhmos

Altında son yaptığı tepeden düzeltme olursa 2115 1920 aralığı alım seviyeleri olarak görülüyor. Düzeltme bekliyorum ama ne zaman hangi seviyeden yapabileceği hakkında bir fikrim yok.

https://altin.in/resat12/2

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bende değişen bir şey yok kardeşim 2290-2300 beklentim devam ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Senden de kerim usta. Herkesten kendi okumasini isteriz istişare mize.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

İyi akşamlar kardeşim soru bana mı Reşat abiye mi?

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sizin rakam makul ancak daha aşağıdan da gelme ihtimali var diye düşünüyorum. Mum iğneyi atmış boşalıyor.
Benim metod kârın bir kısmından fedakarlık etmek. Dönüş yakaladığım yerde de yerine koymak. ben bunu gümüşte yapıyorum. İsterseniz dirençlere takıldıkça yukarı doğru artan oranlarda birazını çıkın ve sonrasında da gene dirençleri takip edin belli mi olur aşağıdan dönecek derken 2510 u da geçer.

Ben de emin değilim.

1BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

@_Gümüşçü_ usta iyi akşamlar. Senin rakamlar anladığım düzeltme 2360 lara kadar bu da mevcut durumda büyük bir yön değişikligi ongormedigin anlamına geliyor galiba. Doğru mu?

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

@REŞAT12 üst yorum konun disinda mi kaldi

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Bir de düzeltmeler aslında minik değil de banka marjları alım satıma müsaade etmiyor desek sanki daha mantıklı bir söz olacak.

0BeğenmedimŞikayet

Shyhmos ()

Niyetim de uygulanan maniplasyon algı yönetimini okuyabilir miyiz:( ve nasıl bir tutum almamız gerektiğinin istişaresi. Mesela düzeltme ne seviyede olur dedik bir rakam var mı? Sizde biz minik olacağını düşündük ancak sağlam düzeltmenin 2510 larda olabileceğinin kritigini yaptık. Şimdi hal böyleyken bu düşüncelerinize sadık kalabilecwk miyiz (ki doğru hesapladiysak) yoksa bir algıya gelecek miyiz? Ytd ytd ytd sadece istişare

2BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Alahın selamını da havada kalıyorsa yazık.
Euro ile ilgili arada gene güncelleriz inş. Son dönemde TL de yaşanan aşırı değer kaybının ardından geri çekilme bile olsa normal. parite etkisi de diğer faktör.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Shyhmos gümüşün aşağı bir düzeltme yapması ve rasyonun yukarı hareketlerinde düşük fiyattan kademeli olarak gümüş toplanıp rasyo aşağı döndüğünde ve gümüş fiyatları arttığında da kademeli olarak kısmen TL ye geçip fiziki altın toplamak mantıklı geliyor. Ytd.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi euro tarafında daha önce çizdiğin trend kanalını alta attı ya şimdi direnç oluyor o destek hattı ve takıldı orada takip ediyorum 4s den

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Abi sende olmasan selamlar hep havada zaten :) eyvallah kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Shyhmos

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

@Shyhmos konu başlığını açtım kardeşim baştan sona 0,618 den ilerleyerek inceleyebilirsiniz yalnız bastan sona uygulanan hile hurda ve hatta mala zor kullanarak el koyma durumu bile yaşanmış rasyodaki manipulasyon ve kağıt paranın aslında hiç bir değerinin olmaması da ayrı.
Kestirmek çok zor ama normal değerlerde ilerlesek bile düzeltmeyi 1750 1800 arası bir yerden tepeye çekmek gerekiyor. Altın ons 30 000 dolar bile olsa benim için şaşırtıcı olmaz. Ama olur mu diye sorarsan hiç zannetmiyorum ve üretilen kriz senaryolarının sahte olduğunu beklenmedik bir anda düzeltmenin olabileceğini düşünüyorum. Ne zaman hangi noktadan olur bilmem ama bence yukarılardan maliyetlenmek riskli. Ytd. Senin isteğin üzerine konu başlığını açtım isteyen arkadaşlar bu konu başlığı altında görüşlerini paylaşabilirler.
@_Gümüşçü_ ve aleykum selam kardeşim selamın havada kalmasın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum