Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 10:04:20
EUR 34.7222 10:04:20
USD 32.3523 10:04:20
ALTIN ONS $2314.7900 10:04:20

Konu: Trend nedir

Basit olarak trend bu. Ay kapanisi yil kapanisi gun kapanisi hafta kapanisi hepsi bos. Bunlar trendi belirlemez bunlar sadece yukselis onayi dusus onayidir.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ihlal derken kardesim yukari mi asagi ya mi

Orucbeyli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

@LosAnarquista60 kardeşim ihlal oldu sanırım burada ne kadar süre kalıcılık sağlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Calismaz abi niye calissin ki :) thuuu dememisiz de hayde dememisiz :))

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen abi neredeyse bedavadan biraz pahali bedava yeri de 800 gelir mi bilmiyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Senin çalışmayan grafik hedefi:))
İroni tabiki...

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Onslarda en ucuz Platin kaldı demek mi oluyor bu:))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Düzeltme olur zaten düşüş bende beklemiyorum aşağı yukarı senin dediğin seviyelere... ama millet yine korkudan alamaz orası başka psikolojik vaka:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

3 yil once soyledim o toboyu :) o yuzden hedef 36 :)

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

3 yıllık grafiğe bak 2021 ile 2024 arası tobo oluşumu var.36.37 ons oluşumu var gibi bi baksana.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Veri ne zamansa o zaman ip ucu verir :)

Veriden önce düserse veriyle biraz daha düşer yeni tepelere yelken acar :) veriden önce yükselirse veride onslara yaramazsa iste o zmaan genel düzeltmeyi yapar herkeste veri yuzunden dustu sanir. Dustugu yerden de cogu kisi korkup alamaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Bugün biraz ip ucu verecek

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Şuan icin 28.5 ile 30.5 arasinda ama inan kestirmek zor ama 31 ustunu suan icin beklemiyorum.

En azindan 28.3 tepe olsa yuzde 10 duzeltme olsa 25.5 :) bunun gibi birsey olursa o zaman 36 yollarina gider :)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

tepe neresi iste problem orda bi fikrin varmı?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hayirli bayramlar kardesim 3 4 hafta sonra 36 olursa 1050 1100 arasi olabilir.

3 ay sonra 36 olursa 1300 1600 arasi olabilir.

Terlikci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Terlikci ()

Abi Olurda ons 36 Lara geldi platin ons kaclarda olur.. bu arada bayraminz mübarek olsun

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah abi senin de bayramin mubarek olsun. Hep birlikte nice bayramlara diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Eline sağlık sonuna kadar katılıyorum kardeşim
Gayet mantıklı bir açıklama olmuş
Hayırlı bayramlar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bakalim kirarsa sert ucar kirmazsa kanal dibine gelir :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Düzeltme illaki olmalı 22 den basladi diyelim tepeyi yapsin yuzde 15 ile yuzde 20 arasi bir duzeltme yapar. Orada korkmayan alir korkan alamaz :)

0BeğenmedimŞikayet

Orucbeyli ()

Görünüşe göre ihlale gidiyor çok şeyler olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

Dostum günaydın bi gün bize bir alım verebilir diyorum senin düşüncen nedir?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@REŞAT12 olay sadece bu. Eğer sen yukselisi 53 dolar dan sonra baslayacak diyorsan celik hoca da aynisini soyluyor. Bende ikiniz de yanlis yoldasiniz diyorum. :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum