Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0796 15:09:59
EUR 34.8425 15:09:59
USD 32.2506 15:09:59
ALTIN ONS $2345.4250 15:09:59

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Düzeltme düzeltme diyerek 28 usd leri gördük. Son hızla geçti kırdı yılların direncini. 60-70 cent düşüyor hemen alıcı topluyor. 22 usdleri geçtim 24-25 usdlerde almayan artık buralardan alamaz.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Eskiden böyle değildi bu sene bildiğin mala bağladı :)) tamam

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Valla elinde platin olanlara sabredin onun da şovu başlayacak ama zaman var diyorum da bu kadar da ağır aksak gideceğini düşünmemiştim. 14 Marttan beridir 943 usd nin üstünde kalamadı.

Poyraz__Yeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Ahaha bi de benim gibi 911 de alıp elinde tutanı düşün bi türlü yürümedi gitti gına geldi resmen ama geçen yıl bu zamanlar ciddi hareket etmişti tamam

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Al sat fırsatı çok fazla verdi. Gün içinde %3 aşağı %5 yukarı yapıyor bazen. Bu hareket ciddi gram ve dolar arttırır. Fakat satarım alamam ya da alırım buralar yüksek sonra kötü terste kalırım düşüncesi nasip etmiyor kimseye. Platin de bir zahmet artık yapsın bir ralli. Onsların yüz karası oldu şu süreçte resmen. Platin elimde yok ama ben dahi sıkıldım bunun olduğu yerden.

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Aslında al sat baya fırsat verdi ama satış aşağıda kaldığında almak kolay değil Şuan son parçalar elimde duruyor platinde var takipteyiz tamam

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Amin hala elinde olan ya da satıp kar alan hayrını görsün. Roketin yakıtı bitmedi bir türlü. Biz epey aşağıda kaldık. Satan alamıyor. 1-2 usd satış yese de alsak dedikçe aksine alım geldi ne diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Poyraz__Yeli ()

Roket tarafında durmakta kolay değil :)) Şuan 27.76 da sabah sattım alttan taşıdıklarımı ters işlem yapmadan al sat devam ediypr ama 22.5 dan aldıklarımızı Full tutsak Tabiki daha fazla kazanç olurdu olana bereket versin tamam

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben aylardır pişmanım. Zaruri ihtiyaç sebebiyle 22.8 usdlerden ful dolar a döndüm Şubat sonu gibi. Sonra elime nakit geçti dolar aldım. O dolar ile tekrar ons alıp bu kez en son 24.28 usdden dolara geçtim. Orayı destek yapıp 4 usd yükseldi nerdeyse ve geçici geri çekilmeler yapıp düzeltme yapmadan yukarı devam ediyor. Buradan alınmaz dediğimiz 25 usdler bile gelmiyor. Ara düzeltmelerin nerden geleceğini bilmek zor. Ben alamam buralardan. En az 4 kilo kaybım olur. Ama süreç olumlu onu söyleyeyim. Ara düzeltme illa ki gelse hedefeler daha yukarıda.

Gardaşım58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gardaşım58 ()

Sattığımıza bin pişman etti burdan alınırmı hocam zararına

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum