Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 22:19:11
EUR 34.7838 22:19:11
USD 32.3665 22:19:11
ALTIN ONS $2304.7550 22:19:11

Grafiği gönderen: Kzılhafiye1

Kısada kuyruklu kurbağalar pump adaylarıdır altta yeşil bölge mal toplama alanı beyaz bölge pump podyumu kırmızı bölge satış alanıdır

Yorumlar (51)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hayırlı akşamlar kardeşim 1072 kırarsak 1140 iğneleriz burada bir düzeltme gelir muhtemelen bununda derinliği 1083 kadar olabilir buradan hacim alarak yukarı ataklar yaparsa ilk hedefi 1273 tepkilerle 1322 ulaşabilir eğer hacim ağırlık olursa 1455 final der tabi öncelik 1072 üstü kapanışlar gerekli bu şekilde bir görüntü mevcut kardeşim

Serkansener için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serkansener ()

Kral pala yorumu alsak mümkünse sevgiler saygılar

Kzılhafiye1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Bu arkadaşı değerlendiren olduysa bereketli olsun şimdiden yürü axl

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Tüm chzleri 1000 sats yükleyelim bereket versin

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hatrı sayılır suı eklenmiştir hedef kızıl elma :)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hiç bir bilgim yok patron

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

max dekı saga ıle bınancenın stake dedıgı aynı coınmıkı bedav luncbpul veren

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Şu an stabil bekleme bölgesinde bekliyor yani durumu kötü değil

YıldızBitco için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YıldızBitco ()

Shibde biseyler olurmu acaba

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Aman patron hiç gereği yok spotta en azından zarar olsa dahi bir şekilde toparlanır marjinin telafisi yok gidenin dönüşü olmuyor 3 saniyede piyasadan siler adamı

0BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Yüksek kaldıraç açıyorlar sadıç x2 de hiç bişey olmaz mesela burdan btc %50 düşer mi çok zor o da öyle işte bende sürekli açık işlemler var x2 x3 ü geçmedim geçmem de

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

caylak a cok dedıler yardımcı olmaya calıstı herkes ama marjını bırakmadı ben elımde para var dıye marjın yaptım sonra napıyom ben dedım bıraktım cok oldu bbastan donsedım sımdıye spotta elım guclencektı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

İnş şu hayırsız dan seni bir kurtaralım da o vakit en azından elimiz kuvvetlenir patron

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

saol beklıyom bakam moral fılan alıstık artık elımızde 7 de 1 para kaldı zarardan cıkmaya onuda vermemeye calısıyom

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Yürü ardından market yürüsün ckb :)chz sana sözüm yok sen anladın olayı

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Sıkma canını patron senin için özel üstünde durucam bu zamansal kayıpları inş kısada telafi edebilicek pozisyonları araştırıcam inş moral bozmuyacağız yeterki elimizdekini kaptırıp oyun dışı kalmayalım

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

tm bakam nasıp hersey nede olsa marjın yok bayramdada ısın basındayız burdayız da bıze tatıl yok takıp ederız

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Teşekkür mudurum

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

btc ye kısada tepki verebilir patron hani orda en azından biraz yukardan ne yapıcaksak yapalım bari patron

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

o zaman ben beklemeyım senınkılerden alayım luncda adet artırmıs olurum kı nıye daha one 1 sıfır atmasını bekleyeyım

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

8 adet verdik bugünlük yeter sayfayı daha fazla meşgul etmeyelim herkese kazançlı günler

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Dexe flow theta inj için pist hazır görüş açısı olumlu rüzgar stabil kalkış için kule izni bekleniyor ytdli

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Hadi rast gelir inş :)

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Vaktim var beklerim diyen varsa yukarda görselde en altta axl var bu arkadaşın hedefi 2.08 dir şuan 1.52 de değerlendeirmek isteyenlere alım fırsatıdır ytdlidir

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Çoğu var elimde

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Paylaştığınız kısa kuyriklulardan almisim sorun yok yani pumlar yani:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Pumpcuğu geçti direk pump oldu :)kısada 1.20 $ bir fark iyidir

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Dediğim gibi çabuk cikar yürüyene atlarım da zaman yok yaşlı evini yerlwstiroyorum inegole atınca kendimi parayı bulmak kolay:)

0BeğenmedimŞikayet

Kzılhafiye1 ()

Düzelir inş canınız sağolsun

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sagolun rast gelsin inan annemin yanındayım ilgilenemiyorum yoksa 100defa çıkardım bu zarardan da zaman olmuyor annemden ondan birazda zamana bıraktım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum