Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0653 04:48:18
EUR 34.6198 04:48:18
USD 32.4761 04:48:18
ALTIN ONS $2323.3150 04:48:18

Konu: Kara bulut formasyonu oluşmaya başlamış . Dikkat!

sabır ()
Gümüş

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Evet bazen yorumlar düşmüyor ilginç şekilde

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Sayfaya yorumu yazdım 3 dakika içinde gerçekleşti sayfa analizlere değer vermiyor yorumlar anında sayfadan düşürülüyor. Tekrar elinize sağlık

sabır için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Eyvallah Reşat kardeş

REŞAT12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Formasyon boyle kapatırsa yarın ki veriyi tahmin etmek zor olmaz

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Az çok belli takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

REŞAT12 ()

Elinize sağlık like diyorum bir süredir Altın rasyo ilişkisi normal değil.

0BeğenmedimŞikayet

morakka ()

Analistin hakikisi işte böyle harlı zamanlarda sonradan değil yerinde ve anında yorum yapar ... kardeşim iyi ki varsınız , emeğinize saygı , bilginize hürmet , veee keskin zeka örneği müthiş ironilerinize can kurban :- ))
Zevkle ve keyifle takipteyim ve hala gumusteyim :- ))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Eyvallah kardesim elden geldigi kadar gordugumuzu anladigimiz kadar birlikte paylasiyoruz :)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

:))) senin çizimler yeter zaten

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben de hepsini iyi oturttum o zaman da simdi bakinca bile gormuyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Adamlar ne yaptı etti yukarı attı

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Bizim boss vardı o iyi bilirdi kelebek falan oda gitti . Sanalcilar aslında çok kullanır bunu

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bozuldu o iş.

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Bakalım ne olacak

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Bu mum formasyonlarını burada sadece ben takip ediyorum sanıyordum demekki sende varmışsın :) emeğine sağlık düşüş sinyallerinden bir taneside bu evet hamile ayı fm NU da var ayrıca yükselen var buda alta kıracaktır bir müddet sonra ben 2251-2228 bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

iyide kara bulut ismini nerden almış biliyormusun?

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Gercekten mum formasyonlarini falan hic hatirlamiyorum :) hatta mu gartley falan kelebek onlari da komple unuttum yoksa şekil grafikler atardim onlarla :))

Dusus iyidir alim bekleyenler alim ypar indikatorler rahatlar :))

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Kapanış bu şekilde olacak mı bakalım

0BeğenmedimŞikayet

sabır ()

Düşüş formasyonu meslektaşım . Düşüşü de fena olur bu formasyonun . Sen unutmazsin ya

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

O ne demekki :) ben fm lerin hic birini hatirlamiyorum :) 2.5 yilda hepsini silmisim hafizadan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum