Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 06:47:42
EUR 34.8238 06:47:42
USD 32.3379 06:47:42
ALTIN ONS $2301.8900 06:47:42

Grafiği gönderen: kompedan

⭐⭐kompedan ()
Bitcoin

Pepe ye benimle short girecek delikanlılar aranıyor

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ysfo ()

Emeğin için teşekkürler :) çok vurdum kaçıncı tur unuttum . Son işlem hala açık :))
Seviliyorsun dostum.

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Çok teşekkür ederim kardeşim sağolasın derdim y. ıldız değilde analiz için yetki verilse yeter bana görsel paylaşım olmayınca anlatılmak istenen şey anlaşılır olmuyor pek görsel önemli bence.

kompedan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Bizde karıncanın su taşıma misali üstümüze düşeni yapalım ki grafik yetkiniz açılsın.

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Sağol kardeşim güzel yorum için bende teşekkür ederim ama ben sanal alım yapmıyorum yapmamda. Daha önce sadece a. ltın ve g. ümüş aldım sanal borsa falan girmiyorum. Bende grafik yetkisi yok daha önce farklı bir nick vardı ve yetki elimden alındı bu nick ilede yetki almadık almış olsak bizde paylaşım yapardık ama sağlık olsun yorum olarak bir şeyler yazıyoruz müsait oldukça. Tekrar hayırlı geceler…

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

30 usd alım için en uygun yer gibi görünüyor

_elvabd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_elvabd ()

Alcx spot almak istiyorum ustad uzun süre tutup çıkmıştım yükseldi şu an neresi beklenebilir alım için

0BeğenmedimŞikayet

Ömerp38 ()

Girdim bile :)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Teşekkürler güzel yorumlarınız için. Aslında yatırımları bölmek lazım bir miktar kripto yatırımı da tavsiye ederim size burada güzel paylaşımlar gelmekte arkadaşlar sağolsun ellerinden geldiği kadar herkese yardımcı olmakta. Sizlere de hayırlı sahurlar olsun.

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Glmr de bunu çizebilirmisin? Bende 0.42 altı gözükmüyor ki orada zaten işlem açacağım long yönlü glmr ye

aseltech için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Ben alım yapmıyorum benim işim gümüş buraya bir kaç gün evvel bir arkadaşın gel uğra arada demesi ile girdim b t c ye bakıyorum arada çalışma güzel olunca like verip yorum olarak tebrik edeyim dedim o kadar isabetli kararlarınız olsun inşallah hayırlı geceler hayırlı sahurlar kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

aseltech ()

Aynı oluşum glmr de de yokmu bu durumda 0.35 Ler gelmez mi

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Teşekkür ederim ben erken girdim nerden kırar daha belli değil ancak işlemi ekleme yapa yapa almak niyetindeyim kaciramam bunu

0BeğenmedimŞikayet

Müzikçi19 ()

Teşekkür ederim hocam.

1BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

0.000898 stop

Müzikçi19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Gümüşçü_ ()

Güzel bir çalışma olmuş elinize sağlık orada ters flamanın içinde bir yükselen kama görüntüsüde var gibi onunda hedefi takip edilirse iyi olur diye düşünüyorum. Ters flamanın direk dibi ve oradan üste yaptığı ilk tepe direk olarak hesaplanarak olabilir bu hedef noktası. Yalnız çalışma güzel dediğim gibi ve like hakediyor

0BeğenmedimŞikayet

Müzikçi19 ()

Hocam merhabalar. Stop rakamını kaç girelim.

0BeğenmedimŞikayet

Müzikçi19 ()

Hocam ben girdim. Stop kaç yazalım.

0BeğenmedimŞikayet

aseltech ()

Senin canın sağolsun atarız 100usd geçeriz :)

0BeğenmedimŞikayet

kompedan ()

Ben girdim hemen girmek istemiyorsan zaten girme hiç

aseltech için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aseltech ()

Hemen mi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum