Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 15:54:54
EUR 34.9839 15:54:54
USD 32.2051 15:54:54
ALTIN ONS $2414.8350 15:54:54

Grafiği gönderen: LostPassengerr

4 saatlik grafik de ikili tepe olusumu var.
Tepesi 71559 boyun hizası 68359. Eğer boyun hizasına gelir de tutunamazsa formasyon calısır.

Formasyonun çalışmasıyla beraber de 42k dan gelen yükseliş trendine temasa kadar gidip 65000 e kadar sarkma normaldir.

Yakın Çekim

Yorumlar (87)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kerim kardesim burasi gumuse benzemez bak :)

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

O birisi benim kendine güvenen varsa ring 24 saat açık kısa da rakam alalım

_Gümüşçü_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bu yaptıgın hamlede seni batırır kardeşim.
Kredi cekilip de kriptoya girilmez

Borsacı34_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı34_ ()

66 bine alarm kurdum gelince alırız. Bide 62 gelirse o zaman kredi çeker yine alırım. Sonra 75 bini beklerim

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Daha ne isterim hocam :) sıkı takibe geçiyorum o zaman . Kapanışa kadar eldekileri dolar a dönebilirim inş . Sonra izlemesi daha keyifli olacaktır..

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

73.2 zirve dersek 58.5 yapar anladım

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Tepeden %20 düşüş olmalı en azından

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Rica ederim.
Takipde olacağız kademe kademe ilerlemek önemli. Öncelikle boyun hizasına gelip gelmeyeceğine bakacağız, ardından formasyon calısıyor mu , son olarak da yükseliş trendi teması gelirse tutunabilecek mi…

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kaç bekliyorsunuz havling de

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Evet inceledim şimdi takibe de aldım sizi . Anlık durumlarda tekrar bakmak için . İzlemedeyim Teşekkürler tekrar lost hocam.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

65k dan da almam. 65 den alacak olsaydım satmazdım zaten

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ablam al sat sormadım 65k ya kadar düşüş alım orda mı yapacaksınız genel beklentini sordum

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Ben sana hiçbirşey için AL yada SAT demem

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Trend bozulur mavi cizgi Altın da kalır solda gördüğünüz rakamlar fibonacci destekleri ve düzeltme rakamları. O rakamların Hepsine gelebilir

Borsacı34_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ben floki var çıkıyorum 65 bekliyorsanız havling 65 k sonrası mı

0BeğenmedimŞikayet

Borsacı34_ ()

62 bine degmezmi hocam

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Profilimde grafikler bölümünde benimde hala aktif olan bir tobo var 75k hedefli ama bir türlü gidemiyor

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Açıkçası flama hedefleri var kendimce gördüğüm 79 bin yada w formasyonu hedefi rahattım . Şimdi sizin grafik daha ağır bastı hem hacimler düşüyor eldekini çıkınca biraz izlemede kalıcam bende.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Birinin dediği şeyi bana neden soruyorsun ki?

Ben şuanki düşüncelerimi ve izleyeceğim yolu zaten paylaştım. 1 hafta önce ben yukarı oklar çözerkende 50 tane soru sormak yerine alım yapsaydın sende kazanırdın.

Grafiklerimi ilkokul çağındaki insanlar dahi anlayacak sekilde basitce ciziyorum ama sen Sürekli gördüğün şeyi hala sormayı seçiyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Rica ederim. Bende eldekiler icin 73k bekledim ama gelemedi ve dün 71,5 üzerindeyken tamamen cıktım Halving öncesi artık gereksiz risklere girmek istemiyorum. Hayırlısı olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ne zaman ne alabilirim yardımcı olun lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ay sonu düşüş mu yükseliş mı olur sizce nisan 3 5 yükseliş deniyor hocam 40k boşta kaldı:( hissede 30k

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Az daha bekle istersen.
Halving icin geri sayım başladı

DolarTLEuroTL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Emeğinize sağlık , kısada bir 71.200 küsürler gelirse eldekini çıkayım bende . Diğer türlü yükseliş olsada hacimler düşüyor gibi geldi bana . Ytd

0BeğenmedimŞikayet

DolarTLEuroTL ()

69k dan sattığım btc ler için 66k ya emir girdim

Gelirse almam lazim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum