Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:44:26
EUR 34.7748 08:44:26
USD 32.4684 08:44:26
ALTIN ONS $2337.9850 08:44:26

Grafiği gönderen: celik2119

500 Türk lirası

Yorumlar (71)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Emre21 ()

Hocam alım yaparsanız buraya da yazabilirmisiniz

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bay_burtlu ()

Ereğli ye ekleme yapıyor musun peki hocam? Malum dibinde dibini görmek için çok emek sarfediyor :D

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

Çok teşekkürler cevabınız için

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Yok, şimdilik kenarda bekliyorum.

Serra25 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serra25 ()

@celik2119 hocam borsadan sayenizde sizinle beraber çıkmıştık bayram sonrası için olumlu bakıyor musunuz siz tekrar giriş yaptınız mı

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Merhaba hocam Ereğli hakkındaki düşüncenizi merak ediyorum şuan 38,80 seviyesinde @BORA_27

0BeğenmedimŞikayet

Aras2016 ()

uzun vadeli kağıt öneriniz nedir? @celik2119

1BeğenmedimŞikayet

Mavi_® ()

Daha geçenlerde gubretas in bedelsizine red verdiler ya.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Onun hakkında devam eden bir dva var. O sonuçlanmadan yeni adım atmasını riskli gördüler.

Marangoz_Ustası için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Gübrede vermediler mesala örneği var hocam

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Bilgi dolu bir açıklama teşekkürler hocam.

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bedelsiz sermaye artışına onay verilmediğini hiç duymadım. Cebimdeki parayı alıp cüzdanıma koyuyorum. Kime ne?

Ülker345 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ülker345 ()

Hocam bu sefer bedelsiz onayi alamayabilirler diye düşünüyorum, siz ne dersiniz?

0BeğenmedimŞikayet

İso80 ()

Hocam 5 liraya sasamı olur:) çok ucuz fiyatlardan toplanmazmı

0BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Sasa düşer mi diyorsunuz hocam

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

patron ne sevinir ama
dunya markasiyiz diyee

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

9 milyar lot olacak. Dünyada herkes bir tane alsa boşta kalan olur.

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

1 lira olsun herkesin olsun

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Daha aşağısı da olabilir.

Ümit_23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MS$ ()

hocam, bu konuda size katılmıyorum. yaklasık 4 yıldır marketler o kadar büyük karla çalısıyor ki.. X marka Cay, Seker ... vb ni bir marketten 100 liraya alsam.. baska bir markette o ürünler 50 lira görüyorum. Kısacası su anda alıp stok yapmaktansa tedarik ettiğiniz yeri kontrol etmek gerekiyor.

0BeğenmedimŞikayet

Ümit_23 ()

@celik2119 hocam sasa yüzde 700 bedelsiz karari mi almış nasıl yansır çok büyük bi sermaye artirimi var sasa 5 liraya düşer burda kalırsa

0BeğenmedimŞikayet

Kaya4848 ()

Sayın çelik bey; ben siz böyle dedikten sonra biseyler almaya başladım... yeşil pakette bir çay önermiştiniz ama artık hatırlamıyorum... olsun bildiğimiz çayı alıcaz artık... sagolun varolun..

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ev kağıt ürünleriyle doldu, mekanı onlara bırakıp başka bir yere taşınmayı düşünmeye başladım :D

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

yaz sonunda çay şekr zarurı ihtıyaçları depoladım az eksilince yerine koyuyorum yorulduk hcm Valla 1 sene daha sürücek diyorlar

5BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu hafta için yatırım önerisi isterseniz kamu kurumlarının sattığı gıda ürünleri derim. Çay, seker, kırmızı et ... Kileri doldurun.

Turgutck için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Her ikisi de artar ama artışlar enflasyonun Altın da kalır. Zecim sonucuna göre duruma bakmak lazım. AB'ye yaklaşacaksak bist iyi olur, uzaklaşacaksak dolar iyidir.

Turgutck için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

Hcm dolar mı ereğlı mi

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

Hcm döktüm ereglı mı ne dersiniz

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

32nin altı dediğiniz şimdikinin %0.5 aşağısı oluyor. Bunlar gün içinde oynayabilecek rakamlar. %1-2 gidip gelebilir. Düşüş deyince %10-20'lik bir şey anlıyorum ben. dolar da düşüş beklemiyorum.

albani için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

Hcm dolar mı alayım ereglimi 2024 için

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum