Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 09:05:25
EUR 34.8661 09:05:25
USD 32.4420 09:05:25
ALTIN ONS $2330.3250 09:05:25

Grafiği gönderen: celik2119

Gümüş ons mavi ile gösterilen 3 yıllık düşüş trendini yine kıramayacak gibi görünüyor. 25.3 dolar üzerinde iki haftalık kapanış yapabilse kırmış olacaktı.
Aşağıda destek 22.80 civarında. O destek de 2 yıldır kırılamıyor. İkisi arasında gidip geliyor.

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

pezime ()

Çelik hocam merhaba,
Gümüş onsun son haliyle yorum yapabilir misiniz?

1BeğenmedimŞikayet

BelkiBirGün__ ()

Gümüş için alım yaptınız mı hocam mavi çizgiyi kırdı sanırım.?

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

ASRN hocam merhaba... M_YILDIZA sorduğum soruyu sizede sorsam lütfen cevaplarmısınız... ve ayrıca ek olarak Gümüş malum karar bölgesinde ...26,20 ve üzeri Golden Cros için Haziran sonu zaman verdiniz malum, halen fikriniz haftalık kapanış bazlı aynımı.. Yoksa piyasa yapıcı 22 dolar kanal dibi/25,80 kanal tepesi sektirme oyununa devam ediyor ve 23,60 düzeltme karar bölgesinde buna tekrar bakılır düşüncesindemisiniz

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Kapalı çarşıdan

Adem_paldir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adem_paldir ()

Makasların düşük olduğu yer neresi nerden alabilirim hocam

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Mobil bankacılıkta makaslar çok yüksek al sat için pek. makul değil al sat düşünmüyorsanız TL ile de alacaksanız neyle nasıl nereden alacağınızın pek önemi yok

Adem_paldir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tabii ki yansır

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Adem_paldir ()

Hayırlı ramazanlar hocam size bişey sormak istiyorum ben gümüş almak istiyorum sizce mobil bankacılıktanmı almak mantıklı yoksa kuyumcudan fiziki almakmı mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet sıkışıklığın son bulacağı zaman

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

globalkriz ()

24,10 un kırılmasına bağlı kırsa da gelse 23,80 e de razıyım

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Merhaba ASRN hocam hoşgeldiniz... Yani 21 hazirandan hemen önce bir tarih diyorsunuz

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Hocam fazla kaçacak (oyalanacak) yeri kalmadı baharın son çeyreğine doğru trendin kuyruğu kopacak

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Eyvallah:)

YUSUF_ENES16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Issizadam63 ()

Hocam aylardir altin ons cok ciddi yukseldi artik iyi bi duzeltme gerekmiyormu

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Amin kardeaim cumlemizin insallah gostermesin varolasin:))

Dzn_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Kardes evet düşebilir. Hatta teknik olarak yuzde 90 düşmesi gerekir

Safderûn_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Eyvallah:))yok onlar razi benden bende onlardan:)) @YUSUF_ENES16 , @Dzn_ :)aha bu ikisi karisirim cunku onlar benle herseye razilar:))

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

yani short pozisyonu oluyor bu demi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben hiç kimseye karismam ama soran oldugunda cevaplarim :) bana gore alinirsa alinir derim bana gore satilirsa satilir derim :)

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

los 24 40 da aldın aşağıyı mı bekliyorsun

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan 24.2 ilk etapta 23.8 daha sonra bura kirilirsa sıkıntı buyük :))

Altin ons dususunu tamamladi gibi yukari dönebilirse gümüş onu takip eder. Altin durdugunda gumusun tepkisi bitmis olur suan gumus olumsuz

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Nasip bakalim hocam 24,60izleyeceğimi ben alimda olanlara biliyorlar hep belirttim.. sabahta erkenden rakamlarimi yazdim.. bizimkiler öngoru oldugu kadar her biray riskini kendi alir , ben burda bir iki kisi hacic kimseye karismam.. rakamlarimi yazar gecerim bilirlerde kendilerini onlarki:))

0BeğenmedimŞikayet

Safderûn_ ()

gümüş nereye kadar tepki bekliyorsun Los

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Dun en zor yerde insanlar alalim mi diye sordu mum kapanmadan konusmam gerekirdi ama firsat da kacabilirdi. insanlara alinir dedik alan olduysa terste kalirsa birlikte kaliriz :)

Yukari yon bekledigim icin almadim

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Senin bu yukari sevdan beni yaş, landıracak... @Yılmaz34 abim gibi bana şapka taktiracaksın:))zigzagimi yapmadan gitmeyeceğim i, nadim ben i, nat... ))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Yok ben yukari gidecegim :)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Benim zigzaglarima çektimmi seni:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum