Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0815 04:11:52
EUR 34.9389 04:11:52
USD 32.2843 04:11:52
ALTIN ONS $2356.5250 04:11:52

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

Altin ons tepe değişince fibolar da değişti. 2222-1984 yükselişi ilk düzeltme seviyesi 2166 usd idi tam da oradan şimdilik destek alma çabası var. Indikator günlükte hala dip yapmadı. Ama az kaldı gibi. Farklı bir durum olmazsa 4 veya 5 işlem günü içinde altin ons gunluk indikator dip yapar. Sonra yeni zirve yapacaktır. Normalde gümüş öncü ancak göstergelere göre Altın daha once dip ve tepe yapacak görünüyor. Gunluk mum kötü olabilir. Birkaç gün düşüş gelebilir ancak günlük indikator çalışırsa altin dipten yeni tepeye gidecek kısa zaman sonra.

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hemen veriyorum ama ne işe yariyor hiç bilmiyorum :) boş isler oldugunu da dusunuyorum :)))

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Biz gramda düşüş bekliyorduk dimi :(

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ya bana biraz Like Versene benim yorum sayısi ile like sayisi eşit olsun . ne işe yariyor görmek istiyorum :)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Şu mesajı aşagıya doğru okuyun. Saygi değer hocami takibe almismis. Hocama rakamlar fisildayacakmis :))

Insan biraz haddini bilmeli bence

@Diebright hocam grafikler icin elinize kolunuza gözlerinize saglik.

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Hocam sizi saygıyla takip ediyorum.. sıklıkla da size sorular sorup bilgi alıyorum :))) ama son cümleniz varya """Çoğunluk dolar ve TL tarafında beklemediyim""" işte bu beklentiniz :)) umarım doğru analiz yapmanızın önüne geçmez... bilgilerinizden mutlu mesut faydalanmaya devam ediyorum.. saygıyla kalın

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Şimdilik ons tarafında bende 23.8-23.4 usd arasında bir dip var en kötü ihtimal. Çoğunluk dolar ve TL tarafında beklemediyim. 23 usd ve aşağısı şimdilik görünmüyor. Tepki yükselişleri gelebilir. Ancak ful alım için dibi bulmasını beklemem gerek.

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burak23 ()

Anladığım kadarıyla tanımadığınız kişiler hakkında kafanızda soru işaretleri var. Şunu bilmenizi isterim ben bu platforma ilk defa Üye oldum ve takip ettiğim bir tek siz varsınız.

Burak23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burak23 ()

Merhabalar sizden bir paylaşım bekliyordum ama bilgilendirme yapacak mısınız. İyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Hangi bölgeyi yoklar sizce bir not alsam arkadaşım hayırlı aksamlar

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Çok daha fazla düşecek arkadaşım malesef

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Grafik çalışan arkadaşlar yarın saat 16:00 da Powelin sunumu var... aşağıda beklediğiniz düzeltmelere yada yukarıda yeni tepelere agrasif hareketler yapabilir.. sunum saati ile ABD açılış saatide hemen hemene kesişiyor

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Bugün gram gümüş dolar ons düşüşü ile yaklaşık 1.6 TL düştü. Makas belki 1 TL idi. Bakamadım o sıralarda. Yani evet dipten alıp tepeden satmak başka çare yok. Yeni bir dip yapip mi gider yoksa tepe hala bitmedi mi bilemiyorum. Bugün dip 24.64 oldu oranın Altın a girmedikçe net fikrim yok. Sonra 24.3 ve bir dip değeri daha olan 24 takip edilebilir.

2BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Gümüş ons tepki yükselişleri evet yapacaktır. Burada önemli olan 25,77 yi geçip geçmeyeceğidir ve trendinin artık yatay ve aşağı doğru olup olmadığıdır. Tıpkı bundan evvel olduğu gibi yine büyük dip yapacağız. Bunu 2 tur daha yapacağız. İsteyenler günlük al satı da kovalayabilir ama dipten alıp tepeden satmak yeni moda çünkü malum makaslar artık bunu gerektiriyor

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Eyvallah teşekkür ederim. Onslarda ben henüz tepe işinin bitmediğini düşünüyorum. Bir süre daha düşebilir ancak fazla sürmeden yeni zirve göreceğiz altin tarafında bence. Gumusu bilemiyorum gümüş ile çok ugrasiliyor.

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

Size büyük saygım var. Takibe aldım. İz sürüp sürmemek tamamen size özeldir. Sizi takibe alma sebebim kanalın dip rakamını size vermek istemedir arkadaşım

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum