Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 01:51:11
EUR 34.8782 01:51:11
USD 32.5493 01:51:11
ALTIN ONS $2334.4050 01:51:11

Grafiği gönderen: ntmen_×

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

İftardan sonra daha hızlı kavrayacağım inşallah şu saatlerde biraz algı yavaşlıyor :))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Biraz önce gördüm teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yazdım ya.. gap yazınca çıkıyor boşluklar diye.

Trader__Z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

İndikatörün adı ne öyleyse :() ..?

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Evet öyle yapıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Ben yanlış anlamışım otomatik GAP bulan indikatör kullanıyorsunuz zannetmiştim :DD

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Gap... boşluklar.. destek direnç olarak ne durumdalar diye bakıyorum arada. Sasa'da var mesela, aşağıda, almadı onu, o kadar inmedi. Yukarıda bir tane var, son tepeyi geçerse direnç olarak çalışabilir ki Şubatta çalışmış.

Ben arada bakmaya alıştım öyle, bunların rakamları pivotta da çıkar.

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

İzlemesi bedava zaten btc ath inda uçuşunu yaptı fazlasıyla ve şimdi paraşütle iniyo aşağıya

Asiii__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

@Hanım_Teyze adı nedir? Biz de kullansak :))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ben bu Wif'listeye ekliyorum... ahanda merak saldım izlicem...

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Hahahahhh sesli kah, kaha attım yaaa:))nerden bileyim hocam neci kendisi dur soralım:))
Ona gore yoksa patlayan biz olmayalım sonra nemize lazım degil mi?

@LosAnarquista60 üst yorum sana hocam ntment hocama vereceğin cevabı bende meraktayım; ) @Asiii__

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Wif pempe başlıklı tilkisi 2.20 geçip kuyruğunu kurtaramazsa elimden 1.80 uzatırım onu 1.35 beklerim 0.39 krsluk tilkiye 3 teter değer bicersek bizi satar ; ))

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Los anarşist mi; )) o hoca biz talebe patlatalım piyasayı; ))

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Ama anlaşalim hoca değilim demistim:)
Asi dermisin:) tl bazli evet bende zaten madem beni takipdesin hedeflerimi biliyorsundur..
Bu hafta m, b. karari var dolar ayaklı hareketlerde olursaki eger dikkate al ve geri gelmede ekleme yaparsin ytd ... tl ile t, kağıdı dahi yerinde durmuyor:))herzaman cevap veririm. ne sı, kıntin olur ise gümüş sayfası da sor ama bana olur mu?

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Evet hocam 2kilo var dolar im var biraz ama al sat yapamiyorum gecen yukseldiginde satamadim celik hocam tl olrak yukselir yazmis bende biraktim hocam cok sag olun cevabiniz için

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

İnsallah biriniz bin olsun... selametle..

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Suan alamadik ellerim bos alinca bereketli olur insallah :))

Hisselerde öyle olmus endeks az geri sonra yukari duruyor birvkac gune kâr yazar :) hayirli iftarlar

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

:))peki hocam bereketli olsun.. vallahi 6ileri basın gitsin yoksa olmuyor bu isler:))
Ben bastim geldim azda müzik verin bakın sonra alsat nasil oluyor...
Daha r yapmam.. Çakılmayaydım bigün iyiydi:)şimdilik iyi gidiyor bakim bende isler.. Bereketli olsun hayirli iftarlar @ntmen_×

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Var evet, bazen bakarım ben.

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Buradayim ben long pesinde kosuyorum :)

5 dolar zararim var @Engzm bana aldırmadi emir çok aşağida kaldı.

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Öyle bir indikatör mü var sayın @Hanım_Teyze ilk kez gap indikatörünü duyuyorum

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Yok hocam yorum istemedim siz teterdan hani 1,10oldu diyince sevincimi paylastim:)o işbende benonun hakkından gelirim ins:))
:))Hocamı? Ano, nim sirket oluyoruz ne hocasi sizsiniz iste ) @LosAnarquista60 nerde yegenler, teyzeler , ku, zenler ekibi kuruyoruz..)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Bereketli olsun hocam bende iyi talebe olurum hoca bulamıyorum:)) artms halka arz ona yorum yapmasam ; ) 56 stop lu 76 da satarsin umarım

0BeğenmedimŞikayet

Asiii__ ()

Kos sevim koş... artemis tavankee olmus hocam benim ekleme ile iyi sonuc aldim... sıra btc he gelecek ins. duman edeceğim:))iyi talebe olagim ins.. :))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Var.. gap yazınca boşluklar diye çıkıyor. Destek direnç olarak dikkate alıyorum ben, bazen ekleyip bakarım öyle nerelerde var diye.

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Onun için de mi indikatör vardı şaşırdım şuan.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Olabilir. Bendeki gap indikatorü arızalıdır belki.

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Abla Astor da gap boşluğu yok

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Paseu 54 stop destekli 96 ya kadar artabilir stop aşağısı dikkatli olmak şartıyla

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Elinize sağlık tekrardan ulu long shortçu yüce hüstadım, teşekkürler:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum