Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 21:02:37
EUR 34.8025 21:02:37
USD 32.3993 21:02:37
ALTIN ONS $2342.2350 21:02:37

Grafiği gönderen: VforVendetta•

Doğru grafik ektedir.

Btc nin nereden destek aldığına hareket kanılan bakmakta fayda var. Bence önemli bir destekte tutundu. Bu bir kademeli çıkış ise , ki ben çıkın devam edeceğini düşünenlerdenim belki de düzletme bitmiştir. Yatırım taviyesi değildir

Yorumlar (31)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Aslında kısa vade içindi halving öncesi içindi ama apt yi 18 de satarsam sanki ya. zık edecekmişim gibi geliyor

63ARGENTUM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

63ARGENTUM ()

Hocam, sizin hamlelerinizi dikkatle takip ediyoruz. Alımlarınız kısa vade için mi yoksa uzun vadeye yönelik mı?

LostPassengerr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Güzel maliyetler. Ben çıkıyorum dostum sonra görüşmek üzere. Kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

1,60ı gecemiyor o kar alıp jtoya ekle derim:)
2,92 jto
14,87 apt maliyetlerim

VforVendetta• için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Benimde cüzdada jto ekside kaldı:) Dün hook almıştım, kendimce bir sebep bulmuştum. Bugün biraz artmış.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Sadece %25 maldayım.
Sırf takip eden arkadaşlara da şeffaf olmak için cüzdanlarımın resimlerine kadar attım. Bu saatten sonra alım yönlü olmayı düşünüyorum açıkcası. Apt ve jtodan yana kullandım iki coin daha belirlemeliyim ama

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun diyelim , önce şu kademeyi halledelim şayet şekillenirse sonrasında önlem almak şart oldu zaten.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun dostum , bunların niyetini anlamak gerçekten zor. Belli bir aşamdan sonra anlaşılıyor ama o zamanda zaten fiyatlamanın yarısı bitmiş oluyor.

Cafer1876 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

takiptekal27 ()

Bencede milleti %100 mala sokmadıkça düşünmezler bu keferelerin çiğerini biliyorum

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Farkettim tarihlerden dolayı. Ama halving 19 yada 21 ine denk geliyor. Üretim hızına bağlı olarak değişecek. Sanırım %40 düşüşü hak ettik biz:) 54xxx lere tekabül ediyor. Bu rakam dip olarak kalmalı

1BeğenmedimŞikayet

Cafer1876 ()

Son bir düşüş var bencede çok yakında önce yukarı tabi yine yüzde 100 malda oldugumuz bir anda dip olur son kez

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Bu hafta belli ederler niyetlerini artık bence. Benim grafikte iki adet çizgi var. Kendi planım unutmayım diye grafik üzerinde bıraktım , siyah olan halving tarihi kırmızı olan kaçmayı planladığım tarih . Olurda işler yolunda giderse unutmamak adına grafikte sabitledim. Bende merak ediyorum. Ne olacağını açıkçası.

0BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Bir karmaşa var. Video düşüş gösteriyor halving hem öncesinde hem de sonrasında. Ama bir yandan da hala yükseliş umudu var.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Baktım dostum videonu izlemiştim bugün eline sağlık , ilk beğenen bendim :)

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Profilimden grafikler bölümüne bi göz atar mısın bugun paylaştıklarıma, video da attım. Ne düşünüyorsun?

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Evet haklısın dostum , Şu kademe şekillenirse şayet kendi hesaplarımı da o doğrultuda yapmayı planlıyorum açıkçası. Farkındayım bende durumun. Şimdilik şu kademede tutunma devam eder ve devamında ne yapacağına bir bakalım 15-20 gün sonra önlem almak gerekli.

1BeğenmedimŞikayet

LostPassengerr ()

Usta bende tam bugun 42788 dip olarak tepeye bir fibo cekmiştim.

Günlük de aşağıdan gelen yükseliş trendine dokunmus ve hala trendi bozmamıs duruyor. Yükselen genişleyen bir takoz görünümü var. Zigzaglar bittikten sonra illaki başlangıc noktasına dönüyor bu takoz türü

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Fiyat hareketinin güncel hali ektedir. Ben şimdilik , iptal olmadığı sürece bunu takip ediyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

1BeğenmedimŞikayet

Cafer1876 ()

Cümlemizin olsun:)

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Gönlüne göre olur umarım.

2BeğenmedimŞikayet

Cafer1876 ()

Floki ilk giden olcak güvercin konuşursa hocam

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ortadaki kırmızı hattın üzerine atıp tutunursak selamete çıkarız :)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Tamam bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Hayırlısı olsun diyelim . Bakalım artık fedi ne yönde bahane edecekler.

HeXagon© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HeXagon© ()

Fed vs bahanesiyle atlardaki yatırımcıları hem silkeleriler, hemde iştahı bıçak gibi kestiler.

Akşam fed sonrası piyasa rahatlar

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Henüz daha riskli durumdayız dostum. Ben alımlarımı tamamladım. Bundan sonra tutunmanın devamını sağlamak lazım bu akşamı kazasız atlatabilirsek iyi olur.

altin_takipçisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altin_takipçisi ()

Grafik çalıştı alt coin aldinmi?

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Ben kendi işlemi mi yaparken çapraz kanalı takip ediyordum . 72500 usd t satış nedenim çapraz kanalın üst bandına ilk temas sağlandığında ve göstergelerin aşırı şişmiş olmasından dolayı idi. Satarken de paylaştım zaten . Üst banda İkinci temastan sonra düşüş başladı. 65K-63 K arasında geri alım sebebim ise others domun , btc dom a karşı agresif tepki vermesi idi.

Tabi bunlar kademeli çıkışın devamı edeceğini düşünerek yaptığım işlemler . Aksi takdirde yanılmış oluruz.

1BeğenmedimŞikayet

VforVendetta• ()

Eyvallah umarım ise yarar. Kritik bir noktadayız artık. Buradan sonrası önemli.

Ankaragüçlü için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum