Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 01:36:10
EUR 34.8782 01:36:10
USD 32.5447 01:36:10
ALTIN ONS $2335.5000 01:36:10

Grafiği gönderen: Engzm

Yanlışlıkla 50x girmişim valla yüzde 80 satıldı:)

Yorumlar (37)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Orada sen niye kapattin onu bilmiyorum zaten liq degerin 80 ustundeydi o kadaar da dusus bekledik ama inat eder gibi 74 olmamis :(( insallah long da kazaniriz

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Nasıl vurayım 73 lerden vurdugumu bozmusum burdan içim el vermiyor:)

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

@Engzm bugün sanssızsın btc 2 dk daha dayansaydi 6109 dan salmış xrp
Btc nin kafasina vur yarin 59k getircem sonra long 65k gelene kadar kapatma yok :))

0BeğenmedimŞikayet

Mawerick77 ()

Kumarda bereket olmaz ...

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Bereketini gör dostum:)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Saat 1 e kadar stop etmezse güzel kar alırım 3 e kadar

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Aynen ama zaten btc de 1 saatlikte dondu yine tepki yapmali sonra dusmeli bende ara ara bakacam

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Hahahaha bu guzeldi :) bakalim ne koparirsak kârdir :)

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Jto yu bugün iyi longladim:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Tepki de kalmazsa guzel yerden longladin bekle olmadi 5 dolar kar kalana kadar. En son duserse zarar olmadan kapat.

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

En kötü stop oluruz:)

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Emeğine sağlık dostum. Artık spottaki rakamlardan al sat için rahatsız ederim seni. Mesela jto emir vermiştim dediğin rakamdan 3 te 1 ni satıp tekrardan Aldım yerine koydum böyle daha iyi:))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

85 92 105 eğer tepki de kalacaksa bunlardan birinden donecek

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

bekleyelim gorelim? yapay zekadan tavuktan but koparmaya calisan bireyleriz; )))tuymu butmu... gorecez... fikrimizleee###

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Bakiyim hemen :)

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Zor işler bunlar iyi traderler bile zarar edebiliyor

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Xrp longladim şimdi 6033 ten . btc yamuk yaparsa yüzde 10 zarara stop ederim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

59 da olmazda :)) 58.5 asagisina değerse kanali ihlal etmis olur o zmaan tepkiden sonra kanali delmek için geri aşagi gelebilir :)) sonda orada yazdiklarin gelebilir :)

1BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Valla vermiştin dostum onları görünce ve piyasayı da az buçuk görünce zararına sattim. Birazını da btc longundan çıkarınca bana göre olmadığına karar verdim ve bıraktım...

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

rsi nu grafik... takipteyiz sen dogrusun ekrannn... ammma gercekler... loss...59 gelirse 50#alti 46666... olur... piyasa duman olur... biz gercekci... onlar yapay zeka... bakalim kim kazanacAkkk... ###

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sen bana alinca yaz ben sana yön söylerim ama :)

Sabah baktim tlm dedigim yerden donmus gibi :)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Nasip dostum ben tepkilerde vur kaç yapar geçerim shib gibi :) ama 20x girerim 50x çok

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Storjda verdiğim alt rakamlar tek tek geliyor bak görüyor musun. Ve ben uçurum rakamlar vermiştim

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Zor tabiki de kolay değil.

Örneğin 1 saatlik grafik pu yaptı aslında buralardan dönebilir. Fakat yükselirken de 50 kere nu yaptı.

1 saatlik düşüş daha rsi için tamamlanmadı o tamamlandığında eğer yukarı gitmezse ben bu defa 4 saatlik grafiğin rsi düşüşünü bekleyeceğim. :))

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Ben buralardan konuşmam çünkü aşağılari bekliyorum tepki alır derim tepkiyi alamadan çakılır vebaldir.

Dedim sana geçen slp de tepkiye long açtım sana yeminle 1 dakika sonra çakildi 2 gün alsığim değere çikmadi. 66 dolar kâr la sattim sonra 2k dolar kâr kaçırmış oldum :))

1BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Dostum inan bana stresten karnıma agrilar girmeye başladı. Storj beni kanser etti ama sayesinde bıraktım hahaha:))

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

zor be losss###simdi degil###

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Var mı gözüne çarpan longluk

1BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Iyi ozmaan tlm yi iyi ki longladin ama gerci simdi short da kar verdirmis olacakti :))

Bende bekliyorum o 59 buraya gelecek :))

1BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

En iyisini yaptın bırakmakla. Ben de kasadan baya çekim yaptım. Belli bir miktar bıraktım BATARİNA:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum