Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 01:36:54
EUR 34.8238 01:36:54
USD 32.3379 01:36:54
ALTIN ONS $2301.8900 01:36:54

Konu: btc

66700 aşagisinda kaldikca hedefte 60k var eğer 60k gelirse alim yapacagim oradan sonra tepki mi yoksa yükselismi olacak bakariz. Ytd

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sepet yok sadece slp aliyorum. Asiri risklidir ve kimseye de almasini onermem.

60.2 gelirse zaten bir tepki olur eğer hala dusus bekliyorsam aldigimi satarim

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam paylaşırsan çok makbule geçer vallahi.
Btc 60200 de iken alım yerine stop koyarak mı ilerliceksiniz

LosAnarquista60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista60 ()

Sepetimi boşver coin alacagim aldigim 66 kat dusmus nasil paylasayim seninle :))

yıldırım32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Hocam alım yeriniz 60k geldiğinde btc mi alacaksınız yoka coin mi tercih edeceksiniz sepetinizi paylaşır mısınız.
Tesekkur ederim

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Cesaret başarının yarısıdır ne deyim şimdi gemisini yürüten kaptan

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yıldırım32 ()

Teşekkür ederim hocam sakıncası yoksa hangi coinleri almayı düşünüyorsanız hocam veya özellikle hangi coin olmazsa olmazınız olur.
İyi geceler hayırlı ramazanlar dilerim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Ya millet nerden bilsin ne kadar dusecegini. Yazmışlar bazii rakamlar bende mesela ona göre alim emirleei girdim yüzde 10 15 alt rakamlara gelirse alır gelmezse sağlık olsun..

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

btc 52 yı gecınce bırıne ınandı 33 gelcek dıye btc 70 e dayanınca geldı zaten o arada yukseldı altar

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Biliyom abim hep aynı 2022den beri tanıyorum 100 defa desek inanmaz başkası birsey dese atlar sonuç bu

Şahmeran_2525 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Şahmeran_2525 ()

Selda sürekli suclayacagi kişileri arar

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sen galiba anlamıyorsun bizi bilsek biz dalarmiyiz iyi uykular dinlen sen

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam işte şu anki düşüş bitti dediğinizde söylerseniz alicam 3 coin bakmayacağım

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bir daha yapmam artık şimdiki aklım olsa komple alsa yapardım zaman kaybı

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

btc 20 k dayken burdaydın sen alıp beklemeyı bılmedınkı alsat ı tercıh ettın al sat ıcın devamlı ekran basında olman lazım ordan burdan lafla alıyon az dustumu panık yaıpyon btc 120 k yolculugu var onumuzde otur dusun yanlıslarını altlar ne kadar gııtı kı daha 3 yıldır aynı coınde beklıyen var daha yap bı guzel sepet az nakıt ayır dusunce ekle ve bekle 3 kurus yukseldımı de satma

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bir dahakine sepet yaparken 0 dan haber edin de ben de yapayım:( ıyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Hatta söyleyenler de kulli yalan söyledi hep zarar ettik

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bizde kimse bir şey söylemedi rahat ol bilmiyorduk böyle olacağını aldık koyduk zamanında kızma düştü al koy ayni şey

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Vaktinde uyandıran olsaydı 2 liralık coin 20 lira olmuş alırdım fet ben 5 7 lira arasıydı al sat yaparken bir kişi de al tut boğa gelicek demedi 2025 de dedi herkes 2024 'ün başında gelmiş oturmuş ben alacaklı olduğum paramin pesinde kosarken o paranın mislisini kazanacaktım ama hem paramı alamadım hem kazanacağım paradan oldum hem sağlığımdan

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

insallah herkesinnn; )))###sinemmm

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Sağol kardesim benim hersey gönlünce olsun

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bizde lunc aldık cakildi yapacak bisey yok canım çıkmaya ugrasiyoz

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

tabiki... bilgiyle tecrube ve guvenle devam... gonulden hissettinmi al###kar geldi yolla.. huzur icimizde###

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Şanssızlık seninki şaka yapiyoz canım kurşun döktür sende biraz

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Öyle tabiki baktım kafam tartmiyir cijar başka coine gecerim Allah aklımızı almasın

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Katlasa 2 ye katlar ne yükselecek siz böyle yardımcı olmayın kocaaa balinalar da seldayi takip ediyordu alsa da satsak diye neyse ıyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

bak keyfineee###devammm; )))dogru yol budur###

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Gece düşüyor ben alıyorum saat 3 de

0BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Ya tabiki kendi bilir benim için sorun yok dediğim her zaman geçerli ben para kazanırım dusmus yuksrlmis ilgilendirmez alsatciyim ben

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

iyi hadi bakalim... sorun yokkk... hepsi yukselicekkk... az kaldi)))

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Bak ya benim aldığım çakılıyor siz böyle inandığınız için terse düştünüz oysa ciddi ciddi size sordum yardim istedim ne alayım diye canınınız sağolsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum