Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 14:21:28
EUR 34.7013 14:21:28
USD 32.3631 14:21:28
ALTIN ONS $2299.8650 14:21:28

Grafiği gönderen: xxbirzamanlarxx

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

kayse burası veya bir tık Altın dan elbet yukselecek.. ama ne zaman.. ? işte bu önemli.. ) 2022-2023 yılı başlarında halka arz olmuşları bilerek tutuyorlar.. onlara biraz dikkat etmek lazım.. yürümeyebilirler. bu bir öngörü belki yanılırım.. taten. smartg. astor. eupwr. oyakc. cwene. kayse. alfas.. hepsi sürünüyor.. yinede yatırımınıza mani olmuş olmayayım..

Mehmet43bjk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam bı kayse yorumunuz vardı 36 karda gitmesi uygun değil 30 27 lere dönüp yeniden yükselmesi lazım demiştiniz siz ce nasıl

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bir durum daha var.. bistte formasyon bitmiş uygunluğuda var. yarından yukselişte olabilir. ama bist in yukselmesinin anlamı yok. hisseleri yukseltmiyor. bıst az düşse de hisseleri çok düşürüyor. ((

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam yine zarara girdik obams da

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bereketli olsun. az obams ta bende var. hayırlı sahurlar.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hayırlı sahurlar

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam yeotk var elimde kalan 150 lot ufak ufak zarar kes yaptım yerine obams aldım 54 filan ortalama

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam yeni gördüm

0BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

Geldi geldi sagolasin

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

sorma bizimle eğleni.. )) topaça döndük..(

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Ne olmuş böyle kırmızı her yer

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

yazdım düştümü.?

kalennder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

cmbtn ben olsam 4980 de satar başka hisse bakardım... ıngram da bekletirdim..

kalennder için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalennder ()

Hocam musaitsen bir cmbtn ve ing rm bakabilir misin?

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

bugün alım yapabilirmisin tl varmı.

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet43bjk ()

Hocam aksa 102 110 arası gidip geliyo pnlsn Gigi bı kirilim mi olacak bende yeotk bıktırdı artık ufak ufak zarar kes yapıp obams a ekliyorum maliyet 55 lere indi gümüş aldığımız gibi ,32 lerden ekos almadığına pişman oldum nasıp yeni arz iskontosuz fiyatı 48 lere denk geliyor heralde bizim işler küllü zarar hocam hayırlı Ramazan

1BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

@Mehmet43bjk yazmıştım alt yorum. düşmemiş malesef.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum