Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:48:02
EUR 34.7748 08:48:02
USD 32.4684 08:48:02
ALTIN ONS $2337.9850 08:48:02

Konu: SASA; Sasa Polyester 2023.12

SASA

Sasa Polyester bekleyenlere önemle duyurulur. Gerekli tüm değerler grafiklerde mevcuttur.

Karar da kazanç da okura aittir.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Günaydın çok teşekkür ederim. Sayın @iknownothing

iknownothing için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

@asimavii
@Minel_Hafsa

Konuyu köpürtmek için değil, bir de bu yanıyla bakın demek için etiketledim sizleri, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Rica ederim.

Minel_Hafsa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Minel_Hafsa ()

Faydalı bir bilgilendirme teşekkürler

3BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Yoğun mesai sebebiyle al sat yani günlük trade yapamıyorum. Günlük trade yoğun dikkat ve iyi bir indikatör okuyuculuğu ister. Aslında bedava hisse biriktirmek için çok güzel bir yöntemdir. Hatta kendimce bir tabir bile uydurmuştum: Hissenin içinden geçmek.

Mum grafikleri iyi okuyan kişi için oldukça yeterlidir. Başka indikatöre gerek bile yoktur. Ama 1-3-5-15 dakikalık zaman döngülerinde tahtacı hareketini yakalamak için biraz huyunu suyunu öğrenmek lazım. En zoru da spekülatör hisseleridir. Orada talep çok olduğu için yön belirlemek imkansıza yakındır. Bu yüzden tabloları geliştirdim.

Üçikibir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Üçikibir ()

Hayırlı cumalar hocam bise ogrenmek istiyorum u. v beklediginiz hissede al sat yapiyormusunuz

2BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Eyvallah üstadım. Engelledim şahsı sabahın erken saatlerinde. Tablo atıyoruz, daha ne yapalım değil mi? Ama emeksiz yemek olmayacağını öğrenmeyen insanlarla gerçekten vakit harcamamak gerek. İyi ki varsınız.

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

üstadım beyhude çaba sizinkisi vazgeçin enerjinizi başkalarına harcayın

3BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Diyelim ki var, @ASRN üstada yaptığınızın aynısını bana yapmamanız için bir garantiniz var mı? Ne kadar sabrınız var? Katılım endeksine uygun hisse mi arıyorsunuz yoksa fark etmez kazandırsın yeter mi? Bugüne dek yaklaşık 45 hisse analizi yaptım ve çalıştığım şablona uyan tüm hisselere elimden geldiğince bakacağım. Bu tablolardan birine on kat potansiyeli olan hisse yazmıştım. Bakın bakalım hangisi...

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Rica ederim.

Öyle_olsun_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Öyle_olsun_ ()

Emeğinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum