Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0837 05:03:13
EUR 37.0794 05:03:13
USD 34.1902 05:03:13
ALTIN ONS $2706.8650 05:03:13

Konu: Fed tarihleri..

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Boyka35 Fed tarihleri. ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Ali_Cesur bunlar takip . ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Orası olduğundan okadar emindimki... Yılmazla o düşüş sırasında 26,50 en mükemmel al yeri diye yazdım da... ama aç gözlülük 2403 Altın geçici tepki verecek ve sonra salacak diye düşündüm... yolda 200/300 dolar alır kapatır 26,50 yi beklerim daha salarsa yolda aldığımla zarar kes yaparım dedim ama altın 2400 ü öyle bir kırdıki hiç tepkisiz :)))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Alım yeri orası nasıl ters oluyorsun ya.

Limon353574 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

Yıldız Altın onsta son düşüşteki 2362 den 24013 arası sanki biraz boşluk kaldı gibimi ... arayı doldurmaya inebilirmi... zorda olsa belki :))

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Limon353574 ()

26,50 de çok pis tersteydim... o serbest düşüş günü altını n 2403 den anlık tepki vereceğine okadar emindim ki... Altın 2403 de Gümüş 27,03 deydi daldım.. ama hiç tepki vermeden 26,50 ye düşünce ilk tepkide nötür kapattım şimdi tekrar olurmu bekliyorum ; ))

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@M_yıldız orayı kaçırdık. Peki şuan altın gümüşe parite edilir mi?

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, sitede kalma süresi, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

26.50 alım için değerlendirilebilecek bir yerdi. fazlasi suanlik beklentimizde yok gelirse bize supriz olur. ytd

turkuazdeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turkuazdeniz ()

@M_yıldız ağustos ayı büyük bir dip bekliyorum demiştiniz. Bu beklentiniz bitti mi? yoksa daha o dip gelmedi mi? Alım için kaçı bekleyelim.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Ultravolet Fed tarihleri bakınız . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Esinti_51 Fed tarihleri .. bakınız . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@onbaşıı Fed tarihleri. İnceleyiniz... ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@globalkriz Fed tarihleri .. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Esinti_51 ()

Bugün kirilirmi bu dirençler kirilirsa nereye kadar gider teşekürler

-1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yapsitir .. made in myz.

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Güzel rakamlar değerlendirebilseydim :)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İnsallah bir gün denk gelir ama hep takip etmek lazım . gece yarısı ve 4.5 gibi .. buda sorun yani .. Pozisyon falan kapatıyorlar galiba. O zamana denk geldi herhalde.

onbaşıı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Bana da denk gelse keşke :)
Platinde böyle birşey olsa piii :))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Palmiyenin Evet ya bazen öyle güzellikler yaptığı olmustu geçmişte . yakalayanlar şanslı.

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

Evet abi sonrası senaryo hakkında düşünceniz var mı anlık palmiye tl olarak yüksek alım yapmış galiba sitede gördüm şimdi paylaşımlarda ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@onbaşıı dirençler den birisi gelmiştir . ytd

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

teşekkür ederim sn Myz

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

28.40 28.90 dirençler . ytd

0BeğenmedimŞikayet

onbaşıı ()

İlk direnç 28.8 mi sn Myz ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Açıklamaları inceliyoruz tabiki anladığımız kadarıyla . ytd

Aceleci34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalbi_Allah ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Aceleci34 ()

Peki hangilerinin düşüş yada yükseliş oldupunu biz nasıl tespit ediyoruz onların açıklamalarını takip ederek mi
Bu arada kaybettim toplantı tarihlerini teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Aceleci34 bunlar Fed . piyasa yapıcınjn toplanti tarihleri . takip edilmesi gereken tarihler . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@kalbi_Allah

birde bu tarihler .. dusus için neden... açık olmuştur herhalde . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Fed tarihleri... ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum