Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0666 05:10:33
EUR 34.6636 05:10:33
USD 32.4761 05:10:33
ALTIN ONS $2325.4000 05:10:33

Konu: düşmeyen mesajım

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Kardeşim mart sonuna kadar bekleyecem hedefi gelirse takdir ederim şayet gelmezse ozaman seninle tekrar görüşelim olurmu şimdilik birşey demek istemiyorum

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

eyvallah arkadaşım eyvallah. göğsümüzü gere gere utanmadan sıkılmadan hak yemeden emin adımlarla düşe kalka düşe kalka sizi çöldeki seraba götüreceğim. Sonrası tekrar çöldeki vaha. vahadan seraba seraptan vahaya gidip gidip geleceğiz. kıskananlar olacak. çatlayanlar olacak. vay beee diyenler olacak. sonrası 100 tane grafik çizip 200 tane çizgi çekip onlar da başlayacaklar vahayı ve serabı bulmaya. Çıtayı koydum tepeye artık laf zamanı değil icraat zamanı. tamamen hayal ürünüdür

KARİZMA_tek için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KARİZMA_tek ()

Teşekkürler kaptan durmak yok yola devam.

HÜMANİST_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

@@KARİZMA_tek

yanlışlık olmuş arkadaşım kusuruma bakma açtım engelini özür dilerim

Yesmar_yesmar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Kaptan
@KARİZMA_tek
Neden engellendiğini soruyor

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Adam hedefi için mart sonunu gösterdi gelmezse ozaman eleştirin

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Aynen iade ediyorum derdin ne senin kardeş kaçgündür

Babadayı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Napalım sen söyle varmı güzel Bi fikrin söyledinde yapmadıkmı

1BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Doğru arkadaşım mesaj gönderdi iseniz bana gelen bir mesaj yok bilginize teknik sıkıntı sanırım

0BeğenmedimŞikayet

BJK_35_ ()

Senin başka işin yokmu ? Sürekli insanlara sataşıyorsun, hergün düşecek düşecek diye yazan sendin düşmeyince insanlara sataşma yoluna basvurmussun.
İnsanlara huzur verin.

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

eyvallah arkadaşlarım çok teşekkür ederim. bugün bir çok mesajım düşmüyor lütfen yanlış anlamayın beni. Ben her birinize cevap yazıyorum bilin lütfen bunu

@dolarkes

Yol_gümüs için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yol_gümüs ()

Ne güzel insansın sen ya valla sakin ve istikrarlı Bi tutumla yolumuza gidiyoruz sizi tanımadan seviyorum valla ya selametle abim. :))

0BeğenmedimŞikayet

KARİZMA_tek ()

Yesmar kardeşim hümanist beni engellemiş mi sana zahmet bi sorar mısın yorumlarını göremiyorum

-2BeğenmedimŞikayet

dolarkes ()

Kardeşim sen gereksizleriboşver yola devam seninleyiz

-1BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Allah'a emanet olun kaptanım

0BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

bugün sistemin bana takıklığı var ve birçok mesajım düşmüyor sanırım var olasın sağ olasın hep olasın vesselam

0BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Allah tekerimize taş değdirmesin inşallah
Ben seninleyim ölümüne seviyorum seni kaptan

4BeğenmedimŞikayet

HÜMANİST_ ()

eyvallah arkadaşım. çöldeki seraba gidince otobüsümüzn önünde yatanlar olacak. Kapısını camını tekmeleyip beni de içeri alın diyenler olacak. Yeni çöldeki vaha rakamlarını öğrenmek için 40 takla atanlar olacak. Bugünkü goygoycular o zaman kaykay isteyecekler ama nafile çünkü iş işten geçmiş olacak. Bu arada o güruh takımı bakalım çöldeki serap bölgesinden satış mı yapacaklar yoksa alım mı yapacaklar. Sen kaptana güven arkadaşım. ben 50 tanesini cebimden çıkarırım. Kanalın dibi 21,80 dedik ve o iş bitti. Şimdi yeni tepe zamanı ve o tepe minimum 25,87 olacak diyorsam vardır bir bildiğim de ondan diyorumdur. t hü

1BeğenmedimŞikayet

Yesmar_yesmar ()

Emeğine sağlık çok teşekkür ederim
Kaptan ben seninleyim
Kıskananlar çatlasın
Allah kimsenin emeğini zayi etmesin inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum