Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 12:49:02
EUR 34.7748 12:49:02
USD 32.4684 12:49:02
ALTIN ONS $2337.9850 12:49:02

Konu: "cwene"

trend takibini yapınca hiçte zor değil değil mi?

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"cwene" ex olmuştu zaten

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"cwene" 227 de başlayan ilerlemede ortalamalar 328 de sat vermiştir (1 kademe)
2. kademe 50 ma fiyatlar tutunmaya çalışıyor bu ilerlemenin fib0.5 seviyesidir "2. kademe çıkış 301 Altın da kapanış yaparsa olmalıdır" son kademe çıkış koma altı olur oda fib618 altında (işler beklenti dahilinde gitmiyor ise çıkış modellemesi bu şekildedir tavsiye içermez yatırımlarda kullanılmaz) kendime not

3BeğenmedimŞikayet

iknownothing ()

Çok bilgili olabilirsiniz, tecrübeli alabilirsiniz. Belki duayen bile olabilirsiniz. Ancak tarzınız sizi izlememize yardımcı olmuyor. Neden saldırgan üslup kullandığınız hakkında hiçbir fikrim yok. Burası bir forum ve eğitim alanı. En azından eleştirilerinizi şahsa yönelik yapmasaydınız bir nebze dikkate alabilirdik.

Tabesi2 için cevaplandı (yorumu göster)

9BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bu tavır boşuna oluşmadı!

Küçümseyen davranışlarınız

Üslubunuz

Eleştirilerinizde dozu fazlası ile aşmanız

Emeğe saygısızlığınız

Kışkırtıcı davranışlarınız

, ...

Bu şekilde kimseye faydanız olmaz kimseyle dostluğunuz olmaz

Eğer yanlışlarınızın farkına varıp sitedeki tüm arkadaşlardan bir özür dileyebilirseniz ikinci şansınız olabilir

Tabesi2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tabesi2 ()

Her ne kadar bana karşı tavrınız olsada sizi takdir ediyorum eğer burda biri Bi şey bilmeyip yola çıkmak istiyorsa sizinle yola çıkmalı

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Yarın hatırlatın grafiğin üzerinde gösterelim o vakit

Bipara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bipara ()

Bu diğer söylediklerinizden bihaberim yinede teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Martı Desa yi nasıl izliyorsak aynı şekilde izliyoruz martı çıktı Desa icinde turex res de

Bipara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bipara ()

Abi merhaba, Turex'e bakabilirmisin?

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Trendler bittiğinde eminim çoğu yolda dökülmüş olacak trendlerin sonunu çoğunluk goremiyecek

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Nasıl alırken kademe yapıyorsak satarken de uygulamak gerekiyor ozaman hocam ama biz kurallara uymuyoruz hiç

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Bugün orneklendirmesini yaptım kademeli nasıl mal verilir piyasada kesinlik yoktur herşey gri'dir elimizde 3-4 kademe vardır onu yeri geldikçe boşaltırız hepsini değil çünkü sistem vermek için değil almak için kurulu

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

@ASRN hocam etiketi unutmuşum alt yorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Özür dileyerek hocam most 4h ve 1g ikisin de de satta şuan 324.5 fib desteğimiz ve sonrası 50 ma desteğimiz kalmış elimizde

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Hocam 1g EMA kesişim seviyesine yaklaşmış MA seviyesi 303 aynı zamanda fib 0.5 desteğinin kırılmaması önemli bizim için birde kısa vade için 4h da sat vermiş most 1g için sıkıntı yok bu şekilde takip ediyorum doğrumudur?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"cvene" hareket bozulma seviyesine ulaştı 324.50 kırılmasın diyelim

0BeğenmedimŞikayet

R_R_Denktaş ()

Geri donuslerde yuksek dibi yaparken yaninda oluyorduk

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

yüksek dip dönüşlerinde

besthkn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

besthkn ()

Virajlarda mı?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

trendlere dipte 3 kademe ile dahil olamadıysak sonra nasıl dahil oluyorduk?

besthkn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

besthkn ()

Merhaba hocam. Bir süredir nakit olmadığı için takip etmedim. Cwene maliyetlenme için geç mi kaldım? Bir de enerji hisselerinde enerji sepeti yapmak mı, yoksa bir tanesini seçmek mi mantıklı?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

yok yanlış anladınız daha önceki grafiklerdeki örneklere bakınız işi duayenlerinden öğreniniz (benden değil) duayenleri perşembe hoca kıcanç hoca anıl hoca ...

Anm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Anm ()

Hocam yeni başladım kızımı büyütürken bende biseyler öğreneyim başarabiliriz diye adım attım terimlerden grafiklerde anlamiyorum daha öğrenebilirim diye düşünüyorum bıkmadan sorulara cevap verdiğiniz için banada yardımcı olur diye düşündüm borusandaki grafikte diktorgene girdik üste geçince yükseliş başlar anladım selva grafiginde sat sinyali verdi diye anladım sat değilde yukselen trende girdik mı acaba işte böyle hocam :)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

est. rahatsızlık değil karşılıklı çaba olmalı birlikte yürüyebilmek için

0BeğenmedimŞikayet

Anm ()

Hocam bende öğrenmeye çalışıyorum daha yeni başladım terimlerden ve grafiklerden anlamadığım icin sormuştum rahatsızlık verdiğim için özür dilerim iyi günler

0BeğenmedimŞikayet

necom ()

Üç like verilmistir

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

bende anlayın diye uğraşıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Anm ()

Hocam grafikten anlamadığım için sormuştum yardımcı olursanız sevinirim

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

grafikte gösterdim

0BeğenmedimŞikayet

Anm ()

Hocam merhaba ben bilmiyorum koma duvari ne demek teşekkür ederim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum