Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0665 11:49:52
EUR 34.6323 11:49:52
USD 32.4509 11:49:52
ALTIN ONS $2284.7750 11:49:52

Konu: Herkese bol şanslar

Yorumlar (40)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

iyi oku ozaman yorumlarımı kesinlik ifade etmiyorum benim beklentim 21.40 şayet hızlı bi düşüs olursa yani hafta bu rakam gelirse korkutucu olur orda kalmaz 19.50 leri bile deneyebilir diyorum.

Rico06 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Rico06 ()

Kafam iyi değil üslubunuza dikkat edin.
Evet düşecek düşecek diyorsunuz 21 40 derjen bugun 19.50 ye kadar düştünüz.
Bu ne demek?

Boyka35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

arkadaş ben kesinmi konusuyorum kesin konuşanlarla dalga geciyorum görmüyormusun. Kafan iyimi senin. Adam 22 leri bir daha görmeyecez diye yazmıştı onunla eğleniyorum edeceksen ona iki çift laf et. Boşa vaktimi alma benim.

0BeğenmedimŞikayet

Rico06 ()

Gümüş al sat ile kazandırır doğru ama alınan gümüş satılmaz, ayrıca gümüş ful alinmaz parca alım yapılır parca alımlar al sat yapılarak kazanç elde edilir.
Sen ve senin gibi kesin konuşanlar insanları yanıltıyor zararına sebebiyet veriyor

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

yanlış düşünce gümüş alma Altın al o zaman. gümüş al sat ile kazandırır. oynak bir emtiadır

1BeğenmedimŞikayet

Rico06 ()

Alınan gümüş nereye düşerse düşsün hiç bir zaman satılmaz. İnsanları yanlış yönlendirmeyin ve kişisel husumet duymaktan vazgeçin.

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

Ben aslında şimdi bunu merak ediyorum 23 ler 22 ler gelmeyecek bi daha diyen thü kaptan önümüzdeki hafta 21 leri görünce ne yapacak ne diyecek. Ordada durmaz 19 lara dönerse o zaman nasıl milletin yüzüne bakacak onu merak ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

vallahi ne diyim şayet benim hesap tutarsa haftaya cumaya kadar 21.40 a kadar onsta bi gerileme görebilir kaptan ve yolcuları o zaman mecburen inmek zorunda kalır. Şayet bu dediğim hızda bi düşüş olursa unutma otobüse binmek yok bizide şarenpole atarlar.

TR42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

yok dostum daha değil henüz çok erken:)) Thü kaptan inince biz bineriz.

0BeğenmedimŞikayet

burcudunya ()

dahada mı düşüş bekliyosunuz tam alım fırsatları değilmi buralar

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

grşrz dost

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

günaydın dostum borsa ile isim hic olmadı ben canlı ticareti severim gümüşte eskiden kalma bi alışkanlık vazgecemedim:))

1BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

otobüs şanzıman dağıtmış ittiriyorlar :))

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

Aynen kardeşim dibimiz 21.45 orayı bekliyorum kısa zamanda gelirse 19.50 potaya girer yok gelişi uzun sürerse dip varsayıp full alırım.

0BeğenmedimŞikayet

Boyka35 ()

kim o eta mı yoksa gümüş cevizmi hangisine diyosun?

0BeğenmedimŞikayet

etacarter ()

BIST Altın künüş nasip dost ytd

Slmgkdl için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum