Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0832 11:57:59
EUR 34.9934 11:57:59
USD 32.2826 11:57:59
ALTIN ONS $2373.0800 11:57:59

Grafiği gönderen: ASRN

artık nasıl bakacağınızı biliyorsunuz onlarcası aynı

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Görkem__ ()

Hocam çok büyük emek veriyorsunuz ve verdiğiniz bilgiler Altın değerinde. Hepsini kaydediyorum. Araştırıyor uygulamaya çalışıyorum. Ellerinize emeklerinize sağlık, ayağınıza taş değmezsin hocam teşekkür ederiz

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

tabii ki kullanıyorum trendin gücünü izliyorum takaslarına bakıyorum momentumu ve öncüyü izliyorum spek girişlerine bakıyorum en önemlisi pivot ticaret sistemi ile trendi izliyorum diye devam ediyor

Görkem__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Görkem__ ()

Hocam yine fib. most ve emalarla takip etmeye devam mı ediyoruz başka teknikler kullanıyor musunuz

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

şimdi Çeyrek lik 2. direnci deniyor fiyatlar burası dediğiniz gibi eski zirve seviyesi burası direnç gösterir belki devam modeli yapısına döner belki çanak katlamaya yada eski zirvesinde bir ikili tepe bunların hiçbirini bilmiyoruz ama ne tarafa eğilim olacağını bulmaya çalışıyoruz bunun içinde teknik analizi kullanıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Görkem__ ()

Evet hocam aynen sayenizde. Elimdekilerin hepsini sizden öğrendiğim şekilde mallanıyor ve takip ediyorum. Şimdi nasıl bir yol izlemeliyim hocam

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

takılmadan geldim dediğiniz doğru yerlerde mallandınız mı?

0BeğenmedimŞikayet

Görkem__ ()

Hocam merhaba. Genil çanağı tamamlamış oluyor değil mi? Tam nokta atışı 74.90 tepesine gelmiş. Buraya kadar takılmadan geldim ama burada takıldım hocam. Bundan sonra nasıl bir yol izlemeliyiz? Çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

canım kağıdım :) :)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

@serdargurbetci altta "genil" nerelerde mallanacağımızın resmi

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"genil" Altın oran geçildi fiyatlar 67.10 da çanak tamamlanmaya ilerleyiş sürüyor 74.8 de

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Haftalıkta 93 destek yapmış o nedenle takip

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Evet var bende kanal direcinden dönmüş grafiğe göre takipteyim 93 altı kapanırsa stop olurum

Gezginci45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam asrin hocama merit sormustum grafik atmis cok sagolsun ama anlamadim burdan alinirmi bugun dusmus biraz aradtirdim guzel hisse siz onceden aldinix herhalde

deniz88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Onu yapabildim çok şükür illaki bir kısmını geriye bırakıyorum:D

0BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Toplarsanda dalda bırak))

Trader__Z için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trader__Z ()

Borsaya ilk girişim testere piyasasına denk geldiği için endeks yükseldikçe o meyveler gözümün içine topla beni topla diye bakıyor oldukça zorlanıyorum :) @deniz88

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Giderek daha güvenle yürüyorsam bundaki payınızın hakkı ödenmez.. ustalardan yana hep şanslı oldum, şükür. Ben de iyi seçmişim ama :)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

9250 / 9350 aralığı ve usd bazında da 301 dirençleri mıh gibi aklımda bir yandan.. rakamlar bana göre sağlam yerlerden; Asrn calculator Uludağ hoca gibi.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

piyasalar net değildir (gridir) biz elimizde ki feneri (teknik analizi) doğru yere tutar ve nelere "bakacağımızı" bilirsek daha emin adımlarla yürüyebiliriz yoksa takılıp düşeriz değil mi?

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Ne yalan söyleyeyim sayenizde... çok iyisiniz sn abim

1BeğenmedimŞikayet

deniz88 ()

Yaz ayında meyve mahçesine girmiş gibiyim hangi ağaca çıksak maşallah))

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Valla ya.. genil de öyle. Adel bir kere daha boyun çizgisine gidiyor. Aksen in keyfi yerinde, brsan son denemede yüzümü güldürdü; şikayet edersem taş olurum gibi geliyor :)) çok şükür..

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

3. bayrağı geçtik epey oldu şimdi viraj a geldik

htc54 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

maşallah ne güzel değil mi?

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Bereketli olsun abim kront devam ediyorum yüzde 33 kâr var

0BeğenmedimŞikayet

htc54 ()

Hocam goody 3. bayrakta idi onun için yorumunuz nedir.

0BeğenmedimŞikayet

Turgutck ()

Emeğineze sğlk

3BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

sürekli bahsi geçen izlediklerimiz (25-30) hissemiz var ve artık tüm hareketlerini biliyoruz düşerken izledik düşüüşünn sonunda izledik tepkilerde elimizi güçlendirdik al verince kademe vs derken şimdi hepsi güneşli kısımda artık trend sonlanana kadar uzaktan izleyecez

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Teşekkürler.. hepsi için - sayfa adına; bende olanlar için- kendi adıma:) elinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

"genil" 2 hafta da 3. bayrak ta geçildi şimdi Altın oran da 61.8 de yiz 62.60 da sonrası eylül tepesidir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum