Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 08:53:46
EUR 34.8294 08:53:46
USD 32.4251 08:53:46
ALTIN ONS $2329.5950 08:53:46

Konu: 8ya atarina ya batarina8

Yorumlar (34)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

839 dan kapattım sarmadı:)

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Yoyow değilim beni aramadı küstüm ona artık arkadaşı da değilim:) ENGİN8 tek tabancadir balina değildir:) ondan olsa olsa çipura8 olur :)

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Dostum balina senmisin yoksa yoyow arkadaslari aradım dedide

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Dün ben de shortladim onu yoyow benim :)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Flm ye de el atsan 832 den longladim:)

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Rats Yoyow balina mahvetti kizdirmislar onu 0.29 dusurecem dedi düşürdü

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Yok o değil altta olacak şekilli bir şey

göbüllü10 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

dıger cıflerı gızle var onu ısaretı kaldır oyle

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Pozisyon kapat dediğinde iyi bak ekrana görürsün:) yüzdeli kısım var ordan ayar lanıyor

Pdr2008 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Bu piyasa affetmez :)

1BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Ya dostum bişey soracam. Şimdi ben örneğin iki işlem açıyorum long ta birinin yarısını hemen çıkmak istediğimde nasıl cikacam eskiden yapabiliyordum unutmuşum.. pzisyonlari kapat dışında bişey göremiyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Hocam spot al sat sıkıntı değil. Ama marjin şuan bu piyasada aşırı riskli. Piyasa liq etmeye uğraşıyor. İgneler sert . Ben stopsuz işlem açmıyorum. Kâr görünce de parçalı kaçman lazım. Dediğin gibi burası kurtlar sofrası.

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Rats shorttaydim dostum kapattım onu ve bütün pozisyonları izlemeye geçtim. Zaten yazmıştım kapattım diye

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

yok araba sıkıntı cıktı kaldı zarara bozdugumuzla kaldık demek ıstedıgım 2 yıl beklersın cıkmaz cıkcak olursun duser

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Arabayı alabildiysen kardasın. Bende eğer almasaydim arabayı eminim o parayı da kullanir sifirlardim:)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

valla hoca gecen yıl bıze esnaf kredısı verdıler 52 k d eth aldım 1 ay sonra bozdum brodway alım dıye 45 e dustu

0BeğenmedimŞikayet

Pdr2008 ()

Ben iki sene önce aldığım bütün karı ekleme yapa yapa kaybettim hemde eth da :) en son lig seviyemi 980 cekmistim para da kalmamıştı 850 ye kadar dusmsutu. lig etti beni..

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

3 yıldır coınde yım 5 saat egıtımle 100 vıdeoda ızlesen de cogu akılda kalmıyo 300 coın var ıtıbarlı bu pıyasa kurtlar sofrası yedırmıyorlar ısımız zor ben ara veremem cunku sabah 7 gece 3 ekran onumde hep spot da var elımde o baska borsada pek bakmıyom onlara

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Dostum rats long ne yaptin

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

O yüzden ara veriyorum ben. Bir yerden sonra kapılıyorum ben de fomoya. Ara verip kafa boşaltmak iyi geliyor. Cesaret geliyor:)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Stop rakamı da versen çekmez o :)

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

teknık analızde bılsen bazen fomoya kapıldınmı goturuyor

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

abi caylak ayri bi dunya adama aldiyoruz karda olan isleme stop cekmiyor ya

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Çaylak ta kaç defa battı marjinde. En son spot aldırdık ki o gün güzel yükseliş yapmıştı ama satmadı. Sonra bizi suçladı spot aldığı için beklemek zorunda kaldığı için. Ama bence spotta kalması onun için daha iyi oldu. Yoksa marjinde şu piyasada yüzde 100 sıfırlardi parasını

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Ben de senden görmüştüm dedim riskli x50 giriyor ben neden girmeyeyim :) sen yapma dostum hatta bana sorarsan marjini bırak. Bir süre ara ver komple. Kendine orta vade iş yapacak bir coin seç. Ve bekle btc büyük düzeltmeye giderse o zaman al. Sonra hedefi bekle. Bu şekilde zarardan kurtulup üstüne bir de kar yaparsın

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

Geçen sene miydi neydi bazı coinlerde çok inatçılık etmiştim. Long girmiştim düştükçe ilave yapmıştım en son bir de liq yerlerine emirler girmiştim . btc bir iğne attı diğerleri battı zaten emirdeki paraları da alıp sıfırladilar marjindeki paramı:) baya bir süre gelmedim marjine. Sonra tekrar girdim kasayı x6 yaptım. X8 hedefimdi ama baktım düşmeye başladı x4.5 te yeter diyip ara verdim tekrar. Yine spot takıldım. Şimdi yine bulaştım marjine :) ara verince kafayı toplayıp geliyorsun iyi oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

spotta para kazanamayan marjinde hic kazanamaz

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

aptos marjın yedırmıyor bılgın olsun

Emre_bey_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Emre_bey_ ()

dostum ×50 ne dir ya birak bu kadar kaldiraj acilmaz

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Nfp 50 X yaptım usta seninkileri görünce. 72 ve 84 emirli satışlar koydum giriş 68. İnş batmam :((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum