Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 03:43:46
EUR 34.7667 03:43:46
USD 32.3633 03:43:46
ALTIN ONS $2360.4100 03:43:46

Grafiği gönderen: celik2119

Froto aldım. Kanal üstüne çıkınca biraz daha takviye yaparım. Hedef 1000 süre 3-6 ay.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

Karsan da tercih edilebilir ancak benim sepette TOASO ve DOAS eklendi.
@Byvasi_Sarin

yusupcuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

smart az daha yukarı yapıp tekrar 27 geldiğinde formasyon biter. ( normalde yukseliş için uygunluk yok).

06pecenekli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

smart ilgili ne soylersin

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

gözde az daha yukarısı var.. pkent buradan direk tavan tavan gitsin isterim ( belki yukselebilir ufak uygunluk var) ama yok teknik ile olacak derlerse en iyi ihtimal bu civardan 180 e tekrar düşmesidir.. o zaman formasyon net olarak biter hiç korku şüphe olmaz.

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

cevap guncelleyelim mi
yoksa devam mi

xxbirzamanlarxx için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Amin insallah cümlemize olsun:))

Yesilll75 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yara_Bandı ()

hocam 7.5k lık bi daire var 6.5k ya alabiliyorum alınırmı şu dönemde?

0BeğenmedimŞikayet

xxbirzamanlarxx ()

gozde bu noktadan az yukarı yaparsa tekrar düşer ama çok düşmez.. dönmezde düşüş devam ederse çok düşer. ytd

vbtyz düşerecekler sanırım 4 saatlikte grafikte uygunluk yok... (.. ytd belki yanılırım. (135 Altın a sarktığında ilk hedef 125)..

vbtyz 150 geldiğinde ben olsam satardım.. öyle diyeyeim.. zaten bu hisseyi düşürecekler demiştim..

pkent bu noktadan yukarı dönebilir uygunluk var.. ama düşüş devam ederse 250 nin Altın a sarkarsa formasyon değişir ve 195 e kadar düşme olasılığı var.. yukarı giderse 335 te ben olsam satardım..

3 tane hisse sordun 3 de dediğim gibi oldu..

1BeğenmedimŞikayet

Yesilll75 ()

Bereketli olsun diyelim:))

Asiii_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yesilll75 ()

Zamanında çok kazandırdı. Bende yok ama iyi hisse

0BeğenmedimŞikayet

Asiii_ ()

Emeginize saglik bende tercih ettim cok sagolun:)buarada analizlerinizi tebrik ederim.)

0BeğenmedimŞikayet

06pecenekli ()

pkent ilgili ne dersiniz

2BeğenmedimŞikayet

Yesilll75 ()

Bende doaş diyom. Bakalım kim kazanacak

yusupcuk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yusupcuk ()

Bende bu fiyatlardan ne froto ne doas ne taosa diom garsan diom bende bu fiyatlardan bakalim hangisi ne gazandiracak
Taosa 216.60
Doas 252
Froto 755
Garsan 8.7

Byvasi_Sarin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PASTUTANTENEKE ()

@celik2119 bey nasılsınız
Altın uzun vade yatırım için görüşleriniz nedir ? teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

Üstad, neden Toaso veya Doas değil de, froto'yu tercih ettiniz?
@Byvasi_Sarin

0BeğenmedimŞikayet

yusupcuk ()

Çelik dayı merhaba pltur nasıl 1 milyara yakın ihale aldı daha tavan olmadi nedir durum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum