Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 15:13:02
EUR 34.7822 15:13:02
USD 32.3809 15:13:02
ALTIN ONS $2335.9300 15:13:02

Grafiği gönderen: Oğuzhan_07©20

btc dominace% 54 ve geri kalan %46 tüm altcoinlerde btc de toplamda 881 milyar dolar var lunc 1 dolar olması için btc deki sermayenin 7 katından fazlasını yakalaması lazım kendinizi kandırıyorsunuz bari milleti kandırmayın hesab kitab ortada herkes görsün lunc fanatiklerine uymasın.

Yorumlar (33)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

göbüllü10 ()

onları hep bılıyoz hep yasıyoruz elımızde pamukla seytanı taslıyoz bı gun bacagını kırcaz

lehfi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lehfi ()

Bende iki çift kelam edip gideyim.
Bu sistem şeytana hizmet ediyor.
Zengin olma hayaliyle bu sisteme para filan sokmayın. İsterse btc 500bin dolar olsun. Paranızı bu şeytanlara kazanacam derken kaptırmak da var. Stop koysanız yukselecekse emin olun sizi patlatmadan gitmez.
Ben donumu afedersiniz çekip gittim. Çok acı yıllarca derdi bitmeyecek bir tecrübe oldu. Bu sırtlanlara paranızı kaptırmayın.
Burda zamanında derdimizi çeken dostlar haklarını helal etsinler. Allah'a emanet olunuz.

Klas_Yatırımcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onur99 ()

100 kat düşüş nasil oluyor?

Oğuzhan_07©20 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

37ayhan ()

kaç sıfır olduğunu hatırlıyamadım sonuçta sistem ne olsun isterse o olur lunc bttc shıba yada başka bol sıfırlı coin farketmez uçurmak istediklerini uçurur batırmak istediklerini batırırlar

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Doğrusu luna 116 dolar dan 0.00000163 da durdu düşüş senin rakamlarla 100 kat oynuyor.

37ayhan için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

37ayhan ()

116 dolar dan 0,0001 yapabilen bir sistemin içindeyiz 0,0001 de 1,00 basit onlar için isterlerse olur

Mawerick77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

37ayhan ()

anlıyorum ben senin demek istediğini bizimki nasrettin hoca misali göle maya atmak 10 dolar kar ettim başka yerden attın lunc yada baska coine 5 sene sonra ya 10 dolar uçar ya 1 milyon olur umut fakirin ekmeğidir :)

SARISEVMEZ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

eyvallah dayı inanirim.

Engzm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Engzm ()

İsteseler 1 gece de 1 dolar yaparlar dostum:) vadeli sistemi olduğu sürece her şey mümkün

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

bide şöyle bisey var karistirio insanlar bahsettigin kadar yakim yapilirsa duyuru yapilir der ki elinizdeki coin adeti %50 dusecek fiyat %50articak bizde arzi yariya indirmis olcaz derler senin elindekilerinin degeri ayni kalir :)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

maksimum 3.5 trilyon dolar i gorduk onunda yarisi btc deydi dayı geri kalan 1.5 t yi tum market pay etti kendine

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Sonu bir gün delist olur coin çöplüğünde yerini alır 5 yıldır binance kullanıyorum ilk tanıdığım coinlerden saysan delist olmayan Major coinler var diğerleri de saysan kalan coin 10 nu geçmez yüzlerce si delist oldu döngü böyle işliyor çarpma modu üzerine kurulu, tepeden kitle sonra onlarca kat terse düşür beklesinki küçük yatırımcı fiyat çıkacak sonra neymiş isteneni karşılayamıyormuş coin delist et sonra yeni coin sür devam edip gidiyor işte:)

Tengri07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

Ayhan dayım orası öyle yürü dedilermi yürür de hani dolandirici ve batmış bi şirket ya aşk yaşamayalim sayfayi da lunc lunc mesgul etmeyelim vuralim kacalim vuralim kacalim sonucta hepimiz burda zengin balinalarin cebinden 2-3 bozukluk tirtiklamaya calisan agzindan döküleni kapmaya calisan minik hamsileriz. olmaz demiyorum oladabilir ya bu batik projeyi hayata dönderelim de prestijimizi geri kazanalim deseler de cok para lazim demek istiom

0BeğenmedimŞikayet

37ayhan ()

3 sene önce markette bu kadar para varmıydı 3 sene sonra ne kadar olacak oda önemli

0BeğenmedimŞikayet

37ayhan ()

1 dolar olmaz 1 cent olur sonuçta bunu yürütmek isterlerse her türlü yürütürler

0BeğenmedimŞikayet

SARISEVMEZ ()

6 trilyonum yarisi yakilsa bile çöp dayı 3 trilyon dolar olursa anca 1 dolar oda suanki marketteki tum paranin 3 kati lazim demek yani btc sifirlanir digerleri sifirlanir anca :) 3 trilyonun ne kadar oldugunu aciklamak gerekirse izmirden igdira sinoptan hataya tünel geçit yap icindende super hizli tren gecir yine bitmez o para

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

O kadar arz yakmaylada bitmez kaldıki terra grubu yakım falan yapmıyor cz bunlardan sögüşledigi paranın binde biriyle biraz yakım yapıyor oda hacimler artsın kasaya para girsin diye

Tengri07 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Tengri07 ()

Burn olayi yillardir hep işe yariyor ama tek hikayesi o olanlarin kaçinilmaz akibeti hep eko sistemin çöplüğü oluyor.. Bir gün bakarsin nabzi durmuş ve veri alinamiyor yaziyor :)

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Onlar gösteriş yakışları milleti heyecana getirip fiyatı yükseltip daha yukarıdan nasıl mal kitleriz zaman uyanık olma zamanı kimse kimseye hayrına para kazandırmaz lunc yakmaz

0BeğenmedimŞikayet

37ayhan ()

onlar cebini doldurmak için seve seve yakıyolar luncu bizim cebimiz onları ilgilendirmiyor zaten

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Yok dostum tamamen tesadüfe yaşıyoruz ben buna karar verdim

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Dostum Sen cebindeki parayı yakarsan onlarda luncları yakar.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

Araştırmadan başkalarından duyulan şeylerle yatırım yapılmaz lunc nedir ne işe yarar biri bana açıklasın ne yenilik getiriyor teknoloji olarak, ben yaklaşık 1 yıldır kaspa coin alın diyorum lunc 1 dolar olacak lafına inanan adam açıpta kaspa nedir diye araştırmıyor deneme amaçlı 50 kaspa alın ve kendi cüzdanına aktarın saniyede geçmezse satın gitsin 50 kaspa 150 tl

0BeğenmedimŞikayet

37ayhan ()

76 milyar yakıldı ve yakılmaya devam ediyor o 6 trilyon dediğinin yarısı yakılsa ne olur

0BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Amaann dostum ne yaparlarsa yapsınlar nereyi beklerlese beklesinler benim derdim kripto ile yeni tanışan yatırımcı bunlara uymasın parası pul olmasın her bireyin parası milli servettir
boş hayale kapılıp heba olmasın yazıktır. Lunc boğada 20x 30x yaparmı yapar ona kimse bişey demez. lunc şu anki fiyatı bile en dibten 100 kat yukarıda sen şahitsin hep bereber batış gününü yaşadık.

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

İnsanlardan çarptıkları borsalara dagıttılar cz dünyaları götürdü bu olayda o cz nin yatacak yeri yok zaten

siradan1i için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

siradan1i ()

o kadar anlaşma yapan ACH yürümüyor ama luna lunc yürüyor ve bu coinler batan coinlerdi :D bende bunu anlamyrm

0BeğenmedimŞikayet

Klas_Yatırımcı ()

İnsanların cüzdanındaki lunalar lunc oldu stabil coin yani nakit para diye sıgındıkları coin yüzünden paraları pul oldu ponzi sistem bunlar borsalara insanların paralarını paylaştırarak listelettiler tekrar ama nice insanlar hayatlarına son verdi bunların yüzünden

1BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Adamlar inanmış birkere dirençlerini kırmak zor 300 milyon adetli luna 6 trilyon adedi lunc oldu eski çamlar bardak oldu haberleri yok.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum