Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 10:23:56
EUR 34.7785 10:23:56
USD 32.3948 10:23:56
ALTIN ONS $2301.0300 10:23:56

Konu: Anlık kuyumcu fiyatı

Serbest piyasada düşen birşey yok yani kuyumcular pahalı alıp pahalı satıyor

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Ben teşekkür ederim. Esenlikle..

Deryazxc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryazxc ()

Çok teşekkür ederim

umut5134 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Hem ons hemde dolar bazlı yükselecek asınız gibi emin olun..

Slmgkdl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Slmgkdl ()

inşallah 2024 te ons bazlı yukseltir

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Merhaba iyi akşamlar. İmkânınız dahilinde kimseye kulak asmadan alımlara devam edin. Nereden alayım v. s. bir kenara bırakın Altın her noktadan alınır. Zira 2024 neler getirecek bugünkü rakamlar büyük bir ihtimalle aşağılarda kalacak.

Deryazxc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deryazxc ()

Merhaba
Altın borcu olan biri için ne tavsiye edersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Ben satmaniz için değil yeni alım yapacaklar için yazdım izlenmeli bence en azından 2 3 gün

1BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Beni dinleyin akşam yemeğinizi yediyseniz kahvenizi yapın rahatça Tv ekranına geçin.. Hâlâ korku vermeye çalışsalarda bir yere kadar ben zerre tınmıyorum. Testere yaparsa kendilerini keserler. Benim gibi uzun vadeciden milim mal koparamaz.

Selda09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Testere değil- dir umarım çıkar

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Bakın alımlar başladı bile 2003 ten 2009 a atladı..

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Yok tutarsa seviye inanın teknik değil basit bir matematik hesabi tuttu derim hocalarımız en iyisini bilir hisselerde zarara satma satma diyenler zamanında gerekirse sat dese 2 3 k zararla kol keserdim şimdi 13 15k arası zarar oynuyor yüzde 20 üstü ben sadece fikrimi söyledim.

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Burada sakın yanlış anlamayın yıllarca damla damla alın terimizi sömürdüler. Buraya bir yanlış yorum yazmamak için çaba gösteriyoruz. Hepimizin buna ihtiyacı var. Dolayısıyla siz şunu dediniz meselesi asla değil sizdende öğreneceğimiz çok şeyler olabilir.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kısada alım fırsatı ve silkeleme olabilir dediğim seviyelerde izleyelim yanılabilirim

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Değerli kardeşim 7 ons fark koymuşsunuz bunu hiç bir önemi yok ha öyle ha böyle bakın 2003 e kadar geldi, i- n- e- m- e- z- l- e- r aşağı sende bende gramla onlarda tonlarla (spekülatörler) o batar bana bir şey olmaz ben uzun vadeciyim.

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

1775 değil de 1782 den dönse kabul değil mi:)))

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Bu rakamlarınızı kayıt Altın a alıyorum günü gelince size tekrar hatırlatacağım.. (1757 1775 arası bence)

https://yorum. altin.in/tum/gram- altin

0BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Kapanış değil 1 2 haftalık bilemedin 10 günlük düzeltme olabilir yıl. sonu 20 sinden sonra hareket başlayacak bence

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Bekleyin bakalım kapanış kaçtan olacak..

-1BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Tamam siz öyle diyorsanız benim düşüncem bu düzeltme gelmeden gramda 2000 üstü gelmeyecek düzeltme de 1757 1775 arası bence ytd

0BeğenmedimŞikayet

Antep27a ()

Orası bana göre imakansız gelse bile makaslar açılır kimse alamaz anlık gelir geri çıkar ons o seviyeye gelse bile dolar iyi çıkar

0BeğenmedimŞikayet

umut5134 ()

Selda hanım şu yazdığınız rakamı bir kere daha okuyun, bugün veri günü rakamlar oynak ve Altın hâlâ 2000 onsun üzerinde kardeşim senin bu rakamlar kusura bakma hâyâl ürünü..

-2BeğenmedimŞikayet

Selda09 ()

Gram 1757 1775 deneyecek dedim kimse ciddiye almadı oraya doğru gidiyor

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum