Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0738 21:39:12
EUR 34.8434 21:39:12
USD 32.4272 21:39:12
ALTIN ONS $2338.6250 21:39:12

Konu: xag/usd 1d

Gümüş Ons günlük.

Ytd...

06/12/2023

Yorumlar (35)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

EyivALLAH acemi avcım.. Fiziki ürünlerin değerini yakın zamanda çok iyi anlayacağız, hala anlamayan var da.. İyi tatiller:))(Borsada ki sanallar da fizikiye çevrilmiştir).. YTD..

Strongwolf için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Alfam buyur sana 2 ay öncesinden kurutulmuş haşlanmış bir yemek...

Rasyo için alçalan trend 91,275 direnç var eğer kırılırsa aylıkta 95,38 halen bana göre potada, oraya giderse ben bile niyet alırım ama kırılırsa da hemen geri satarım:)

Şu durumda ons altın 2,050 iken rasyo hedefe 95,38 e giderse (altın elbette yerinde saymayacaktır, farazi konuşuyorum) gümüş ons 21,50 der...

Selâmlar.

Gram Altın için Strongwolf yorumu (2 ay önce) Cevap yaz

Rasyo... ) XAU- XAG)

Gümüş ve rasyo takip edenler için ale- nen bir uyarıydı...
Güncel durumda şu aralar 91,47

Ytd...

Gram Altın için Strongwolf yorumu (1 ay önce)

Rasyo'da 84,30-85,57 direnç var, üzerinde kapanışlar gerçekten çok sıkıntı yaratır.
Bu seviye üzerinde 95 direk aylıkta potaya girer.

Rasyo düşmeden hiçbir emtia yeni rekor kıramaz:)

YeTeDe :)))

https://altin.in/strongwolf/5

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Ons Gümüş usd 4 saatlik güncel durum...

Ytd.

@Strongwolf

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

İnşallah Can abim her daim beklerim yeterki gönuller yakın olsun yolların bir önemi yok saygılar sevgiler

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Öğrenmenin yaşı ve sonu yok hocam:)))
Emekli de olsak malûm sektörden uzak kalamıyoruz. Allah ömür verdiği sürece çalışmak, çabalamak, insan olanlara yardımcı olmak güzel şey.
Hürmet bizden efendim, saygılar.
@hakan7038

1BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Sanırım orayada yorum düşmemiş olabilir abi :) sevgiler saygılar

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, sayfana baktım ama ayıklayamadım pirincin taşını. Sevgiler saygılar.

Ağah_11 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ve aleyküm selam hocalarında hocası (biliyorum böyle ifadelere gıcık oluyorsun dostum) ama gerçek bu, sağol varol. Sevgiler çokca hürmetler.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Allah nasip ederse, yaza hazırla kendini Bilalim. Karaman olur, Kayseri olur, Mersin olur, Niğde olur, Kuşadası olur, belki Kocaeli olur, olur da olur. Sevgiler saygılar.

Hamzaorhan64 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rotavsi ()

Yazdığın herşeyi pür dikkat okudum abi yüreğine sağlık

2BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Karıstığınız yerleri bir bulsam çay kahve içmeye de geleceğim ama bir türlü bulamadım:) @Strongwolf

3BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

İyi geceler sayın hocam, profilini okudum ne güzelde anlatmış özetlemişsin insan olmayı/olabilmeyi...
Ağzına sağlık, selâmlar.
@hakan7038

2BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Ah benim can abim beni bilirsin buradan çok güzel dostlar ım oldu aynı senin gibj gönlü güzel dostlar tanıyıp ziyareti ne gittiklerim hergün görüstüklerim var ama hepside bu Altın in sayesinde oluştu nasip olan dost heryerde denk geliyor yeterki gönüller bir olsun saygılar sevgiler hayırlı geceler Can abim

1BeğenmedimŞikayet

Ağah_11 ()

Abi sayfaya senin için yorum paylaştım fakat dümedi. Sana zahmet bir alt yorumu okurmusun sayfamda kalan :(

5BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Sana yazdığım yorum, sayfada yazım çıkmayınca profilime kopyaladım kardeşim. İyi akşamlar dilerim.

mavimavi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Çok şükür İsmail abim sağlığımız yerinde, sen nasılsın? bu haftada bekleme tarafında olacağım. çok sıkı bir şekilde takibimdesin. Bakalım nasibimizde varsa uygun bi yerden gümüş ekleriz.
Saygılar sevgiler Avcı abim...

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Selâm kardeşim, nasılsın.

Biliyorsun kendi halimizde takılıyoruz öylesine.
2020 Mart ve 2022 Eylül dip trend desteği 22,10 çalıştı ve kırılmazsa fena yer değil orta vade için, kırılırsa stop şartı ve 21,84 haftalık takip şartı ile.

Ytd.

@DUMRUL

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

emeğine sağlık avcı abim... nedir bu tenekenin senden çektiği, şu mumlara bi fısldada abim az kafasını yıkarıyada kaldırsınlar... biz alım için hala bekliyor olsakta elinde gümüş olanlara faydası olsun...

böyle giderse bende japon yeni alıp seni daha çok meşgul edeceğim haberin olsun...

1BeğenmedimŞikayet

Hamzaorhan64 ()

Emeğine sağlık avcı abim

4BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Rasyo... ) XAU- XAG)

Gümüş ve rasyo takip edenler için ale- nen bir uyarıydı...
Güncel durumda şu aralar 91,47

Ytd...

Gram Altın için Strongwolf yorumu (1 ay önce)

Rasyo'da 84,30-85,57 direnç var, üzerinde kapanışlar gerçekten çok sıkıntı yaratır.
Bu seviye üzerinde 95 direk aylıkta potaya girer.

Rasyo düşmeden hiçbir emtia yeni rekor kıramaz:)

YeTeDe :)))

https://altin.in/strongwolf/4

0BeğenmedimŞikayet

mavimavi ()

Burada dikkate alınacak bir kaç kişi var biri sensin.

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Bana ulaşmak o kadar kolay ki, imdat kolunu asılman yeterli :)))
Saygı ve selâmlar.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hocalarında hocası, yazdıklarım sana ulaşmıyor, sana ulaşamıyorum. Biraz halkın arasına karış, ulaşılabilir ol:)))Sevgiler saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

emegine saglık ustadım

2BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Günaydın, hayırlı haftalar, bereketli kazançlar...

Aradan geçen 1,5 ay ve 6 Aralık tarihinde Macd günlükte vermiş olduğu satış sinyali görevini yerine getirdi.

Alt paylaşımda önceki grafikte mevcuttur, malesef gümüşün tersi p...r...

Ytd...

22/01/2024

06/12/2023

@Strongwolf

0BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Sen adam olmazsın, olsanda biz görmeyiz:) sana olan güvensizliğimizi ve alt grafiğimizi yine boşa çıkarmadın, helal olsun tenekecik:)))
Önemli nokta notu olan üçgen üst bandından içeri daldı ve kısa trendin de Altın da 4h mum yaktı.
Ytd...

1BeğenmedimŞikayet

Strongwolf ()

Eyvallah kardeşim, sende var olasın.
Elden geldiğince, dilimiz döndüğünce bazı önemli hususları, uygun zamanlarda uyarmaya çalışıyoruz kardeşim.
Selâmlar.

@DUMRUL

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Avcı abim benim be, mumlar seni işitir... sayende tam zamanında satmışım platinleri varolasın...

2BeğenmedimŞikayet

Baba_Vanga_ ()

İşte 5 yıldızlık acemi yorumu.. Gerçekten acemiler bu işi biliyor.. Kahve ve yanlılarını ikram ettik.. Fişekler bitti.. Neyse arkası yarın:))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum