Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 23:30:19
EUR 35.0825 23:30:19
USD 32.2138 23:30:19
ALTIN ONS $2377.2900 23:30:19

Grafiği gönderen: ntmen_×

⭐⭐ntmen_× ()
Bitcoin

Yorumlar (15)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Benim zaten 10 tether var))

ntmen_× için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Agix madem artmıyor bastım shortu hemde yüklü 5 k ve 10 x ; )) düşene bi tekme de benden gofretimi isterim ; )) k yok tabiki ; ))

The_hacim için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Bende hoş görmedim gofret alıverdim benden yesin dedim çıktım

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Agix long sıkıntı oldu bende 2 long vardi mdt ve agix yine short a ağırlık vericem btc artarken altlarin çoğu inişe meyilli olmaya başladı yani piyasa bi tuhaf her zamanki gibi btc inerse altlar da katliam devam edebilir
Şahsi görüşümdür dikkate almayın

1BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

10$ x10 long vurdum bende lig seviyesinde ayar ladım öyle bırakayım ozaman çok teşekkür ederim ilginize bol kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Agix short vardi longa geçtim ufak miktar ve düşüş yaptığı yerde yine ufak miktar eklerim tüm altcoinler giren kişileri terse düşürüp bıktırmadan artmaz günlük grafigi hoşuma gitti ve günlük grafik bazen 1 ay yada 3 ay sürebilir yani hemen artmayabilir
Yüksek miktar alan fazla olunca hacim az yada çok genelde coinler kolay artmaz mdt 3 yada 4 ay öncesinden takibimde idi unutturup yada elimizde olmadığı zaman artıyorlar

1BeğenmedimŞikayet

The_hacim ()

Başkan agix long damısınız

1BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Rast gitsin isin

gazi45 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

mutluyum mutlusun mutlu; )))bilgimce sadece... selammm olsun... kendimceee

Sinembas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

gibiii; )))aheyyy... dogrusun ... bam bammm

0BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Mdt yanıltmadı agix aynı performansi yaparsa Behlül kaçar:)) ftm rose nin suçu ne :))

2BeğenmedimŞikayet

Sinembas ()

Bu isi en güzel sen yapıyorsun arkasim al sat

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

dedinnn gectinnn###hopppaaa vurdum gitttiii###dostlara dair... saglikkk olaaa###fani dunyanin guzelll insanlari... ; )))###

1BeğenmedimŞikayet

ntmen_× ()

Yapacak bi şey yok düşmek istedi ve düştü bi kürek lazım şimdi bana ; )) uzanıp binance nin ortasında bi coine zulada bi kac altcoin yer gök kırmızı ; ))

1BeğenmedimŞikayet

gazi45 ()

ooo###bu neee###oynamiyom bennn... bilim buna karsi... grafikteee; )))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum