Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0855 17:14:17
EUR 34.9727 17:14:17
USD 32.1953 17:14:17
ALTIN ONS $2429.7850 17:14:17

Konu: axs

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Loka coin döngüsü dur arkadaşlar 0.3120 üstü 0.42 yakar ytd

Döngüler_efendisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Murat üstam çok güvendiğiniz 1-2 coin söylermisiniz orta uzun vade için sizin bilgi birikimine Zere şüphem yoktur 12 coin aldım 1-2 tanede sizin söyleceğiniz coini alacam yazarsanız mutlu olurum

garibinbiriişte için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Axs 6.53 stplu 7.69 hedefi var kısada

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Dar coin 0.126 üstünde haftalık kapanışlar yaptı Şuan 0.145 önümüzdeki drenc var 0.310 kadar yükseliş beklentim var arkadaşlar ytd

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Chz 0.086 üstü arkadaş 0.104- günlük te hedefi 1.120 var

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Peki üstam piyasın en iyisi olduğunuzu biliyorum yeterlidir başarılarınızın devamı diliyorum

1BeğenmedimŞikayet

garibinbiriişte ()

hoca kısmı yanlıs :))

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Murat hoca değilmisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Bende geçmiş yıllardan beri sizi bilgilerinize önem veriyorum

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Fromda arkadaşlar belki sizi fazla tanımaz ama ders verdiklerinizi teknik temel analizleri masaya koyarsak bu piyasanın en iyisi olduğunuzu iyi biliyorum isminizi geçmiş yıllarda çok duydum

1BeğenmedimŞikayet

garibinbiriişte ()

muhtemelen karıstırıyorsun. kımseye derc vs vermedım ben yada yanlıs anlatmıslardır muhtemelen.

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Ben sizi tanıyorum üstam eskiden çok bilgi edindim veya ders verdikleriniz arkadaşlarla aynı ortamda bulundum

1BeğenmedimŞikayet

garibinbiriişte ()

tanıyamadım

0BeğenmedimŞikayet

Döngüler_efendisi ()

Murat hocam nasılsınız iyimisiniz

1BeğenmedimŞikayet

Dök ()

@garibinbiriişte abi hosgeldin.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum