Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:48:59
EUR 34.8238 13:48:59
USD 32.3379 13:48:59
ALTIN ONS $2301.8900 13:48:59

Grafiği gönderen: Hanım_Teyze

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Bereketli olsun..4h de sabah yıldızına benzeyen bir şey vardı evet ve yanına da yeşil geldi ama çok güvenmiyorum..41,52 üstüne yerleşmiyor. 41,52 ve 39,5 destek; 43 direnç diye düşünerek bakıyorum şimdilik.

Byvasi_Sarin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

4 saatlik grafikte yükseliş sinyali verdiği için bir saat evvel ben de sepete MIATK ekledim.
@Byvasi_Sarin

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Oralara kadar inmesine hazırım ben, inip de durmazsa yeniden düşünücem, evet.

Byvasi_Sarin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Byvasi_Sarin ()

36-37 bölgesindeki desteğe inmesini bekliyorum. Ardından tekrar göstergeler değerlendirilmeli.
@Byvasi_Sarin

1BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Diyorum zaten demezmiyim. kisaltilmis şekilde size söyledim en küçüğünden yani:)

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yaptığın hatalara zoru sevmek gibi havalı isimler verme, bu şekilde onları düzeltemezsin bence :) ben kendime böyle saçma sapan bir şeyi nasıl yaptın falan derim, daha etkili oluyor :)

Abdulhamithan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam ben aslında düze çıkacak hisse buldum ama rakam olarak azıcık aldım. bedelsizi var ve daha yeni atağa geçti fonet. gidip en tepedeki mali ful aliyorum resmen. ama daha yeni pirimlemecek mali Çeyrek alıyorum :) bukadar zoru seviyorum işte hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

36 ya gelmeden de yukarı dönebilir (1) oraya gelirse çılgınlar gibi yukarı uçacağının garantisini sana kimse veremez (2) işlemini bunları göz önünde tutarak açman lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Evet bende takip ettim asrn hocayı mesele 36 geldiğinde cikacakmi yoksa yatayami saracak? zararı başka kağıtta mi çıkarsak ? diye düşünüyorum sorma nedenimde bu hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Asrn dönüş için 36 - 42 aralığını verdi. Bu tekniğe göre beklenen tabii, Allah'ın emri değil.. ölçülü dikkatli hareket edersen bir şey olmaz, çok aklında kalıyorsa da 10 lot alır onun üstünden takip edersin - mesela. Düşürme büyük terse, dikkat et. İlaveyle toparlayacak paran olsun. İdare sende, iyi idare edersen büyük zarar veremez. Sen gittin endeksin ne biçim bir zamanında tepeye yakın aldın - bu bir risktir. Olumsuz sonuçlarını da göz önünde tutmak lazım.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Smartiks mi? Coşmuş bir kağıt o, beni aşar. Üst üste tavan mı yaptı? Gap li çıkışlar olmuş sıra sıra.. bu durumda son kapanışın yüzde 3,5 kadar Altın dan takip etmek lazım.. der; Asrn

melay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Ben zararkes yapmıştım daha almadım ondan soruyorum. yani beni biraz tedirgin ediyor. sasaniler gibi olurmuyiz hektasiler şimdide miavcilar:)ne bilim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Ben mia zaten almıştım takip amaçlı minnak bir parça.. terste kendisi, duruma göre ilave yapıp düze çıkarmak niyetindeyim.. çok az olduğu için sinirimi bozmuyor.

0BeğenmedimŞikayet

melay ()

selam
smart hk yorumuz nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Abdulhamithan ()

Hocam Mia için rakam mevcut. siz ne düşünüyorsunuz alacak mısınız birde birlesimm için ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @Abdulhamithan fonet tavan yapmış, varsa bereketli olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum