Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 15:27:14
EUR 34.7748 15:27:14
USD 32.4684 15:27:14
ALTIN ONS $2337.9850 15:27:14

Grafiği gönderen: calculator

Yorumlar (32)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

bntas başka bir hisse krpls başka bir hisse

Mubarekmesut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mubarekmesut ()

Hocam krplsmi yoksa bentasmi?

calculator için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Sn. @27accouant27 üstadım krpls ile ilgili bir şeyler yazdım yorum bekledim ama maalesef düşmedi. Profile ekledim. Düşüncen benim için çok önemli.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Üst yorum @mozlesen 1 hafta önce 8 tl.. çıkmış ondan sonra ve 10,15 de direnç var.

0BeğenmedimŞikayet

mozlesen ()

Gittim 10 liradan aldım hocam bugün. Hata mı ettim?

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Var olasın üstad

BuNickTamYirmiAltıKarakter için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BuNickTamYirmiAltıKarakter ()

@27accouant27 bizden alanda kazandı :) dönüp bakmamıştım bile ahahaa kolay gelsin üstad

4BeğenmedimŞikayet

calculator ()

KRPLS 8.63 üstünde kaldıkça büyük bayrak aktif olacaktır.
Üst yorumda grafik mevcuttur
Sn. Spek @Hanım_Teyze

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Yok degiller. Bunu hisseyi tavsiye eden kisiyie sormalisiniz. Hisseyi dillendirmek istemeyebilir. Cunku hisseyi bulan kendisi.

Belinda için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Belinda ()

Merhaba Hocam
Hangi hisse acaba :)- gıda mı ilaç mı?

27accouant27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gezginci45 ()

Hocam ons gumus ons altin hakkinda ne soyletsiniz birde 22 kasim 27 kasim sizin gan oneriniz bilginiz ne olur hocam sizin yorumlarinizi hic kacirmiyorum dolar da bekleyenler icin soruyorum

2BeğenmedimŞikayet

calculator ()

Emeğine sağlık hocam, okuyan dikkate almıştır.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Anladim. Spek hisse olarak kenara aldiysan mantikli. Ortasi var. Yillarca yatay gitmesi:))

Denge27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

O zaman karar senin:)) Ya rezil olursun ya vezir.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Valla macera seviyene bagli o hisse:)) Tam oyun donuyor hissede. Temel sakat. Ortklar borsada stilabilecek tahsisli serm. arttirimi yapmaya kalkiyor. Sonra yatirimciyi dusnmek babinda iptal edilyor. Tam oyun mekani:)))

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Soyle ona, Sattiklari ile @Paradisee kardes enerji olmayan bir hisse onerdi. Hisse guzel. Takibine alsin.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Sana kitlemisler dersin:)))Ben yarin veririm onu. Haber ver. Ama sonradan ucar mi bilemem. Temel bozuk. Ozellikle fazler arttikca ki artacak gorunyor. Sikinti cikarir.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Kardes yenisin galiba. Ben grafikten anlamam.

Maestro62 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maestro62 ()

Hocam oncsm çok büyük zarar var altan alınırmı grafiğiniz varmı teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

istifaediyorum ()

Merhaba Özgüle bizden de selam söyle kardeş hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Bana gelen mesaji olmadi ayrica.

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Aleyna aleykum selam. Araya sizleri koyarak ilgi beklemesin. Ben ona kizginim. Gelsin ilglenyim:)) Gelmeyecek ise bldiyeye muractlari rica olunur:))

0BeğenmedimŞikayet

27accouant27 ()

Ustadim temel bakiyorum biliyorsun. Temel olarak bu bilanco iyi gelmedi. Gidebilirde bilemem ama temeli sakata girdi.

0BeğenmedimŞikayet

calculator ()

7.88 üstünde kaldıkça beklemek lazım sank

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum