Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 21:36:56
EUR 34.9839 21:36:56
USD 32.2051 21:36:56
ALTIN ONS $2414.8350 21:36:56

Grafiği gönderen: Diebright

⭐⭐Diebright ()
Gümüş

23.31 usd yukarı kırılırsa kademe alınabilir. Destekler kırıldığında değil dirençler kırılınca alırsanız daha iyi olur. Yoksa gümüş yine başa sarar sizleri terste bırakır. 23.31 usd aşağı kırılırsa stop değerinizi 23 usd civarına koyabilirsiniz. Aşağıda 21.6-21.84 usd aralığı yukarıda 22.5 usd seviyesi benim için mühimdi. Dün 22.3 usd civarı iyice konsolide olup kısada indikatörlerin çoğu dipteydi. Veriyle birlikte yukarı iğne gelince bankadan 22.4x usdlerden alım yaptım. Akabinde 23 usd ve 23.16 usdden ful çıkış yaptım. Ancak 23.01 usdye iğne atıp kırmaması bende 23.31 usdyi deneyebileceği görüşü oluşturdu. Nitekim şu an oralardayız. Yeni alım yapamadım iş yoğunluğundan tekrar 23 usdden destek alırsa bir miktar giriş yapabilirim. 23.31 üzerinde en az 30-40 cent yükseliş gelir ama orada dikkatli olmak lazım gelir. Rasyonun gidişatı iyi. Gümüş ons günlükte al bölgesinde. 1s,2s ve 4s indikatörler tepeye yakın olsa da günlüğü çalıştırıp yukarı devam edebilirler.

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Haklısınız yine düşünmüşsünüz Allah razı olsun. . o zaman hocam bu veri saatini bekliyor diyebiliriz . Düşerse alırız çıkarsa satarız :) ya nasip :))

Diebright için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Hnmaga ()

Öncelikle yeniden başınız sağolsun demek isteeim. Allah rahmet eylesin. Sabırlar diliyorum. Annemi Mart ayında kaybettim. Hissettiğiniz, yaşadığınız duyguları birebir bende hala yaşıyorum. Üstelik doğduğumdan beri tatil hariç 1 aydan uzun süre ayrı kalmamıştım. Eksikliğini öylesine yaşayorum ki
Tekrar sabır diliyorum. Tüm kayıplarımız rahmet olsun.
Emeğinize bilginize sağlık @Diebright bereketli kazançlar olsun

0BeğenmedimŞikayet

Diebright ()

Ben teşekkür ederim. Aslında kabaca 20.7-23.7 usd ye giden 3 centlik yükseliş hareketinin 21.84 usd geri dönüş seviylerinden biriydi. Bölge olarak 21.6-21.84 araligi. Burada hazır kisada ve günlükte göstergeler dipteyken bir yükseliş beklentim olustu. 21.88 usdye dokunup enflasyon verisine kadar en fazla 60 cent civarı bir çıkış yakaladı. Göstergeler de dipteyken veri de destekleyici olursa iyi bir yükseliş yakalar ihtimali bende baskın hale gelmişti. Hatta 21.84 kırılmadı indikatorler de dipte alım firsatı diye buraya yazacaktım. O motivasyonu bulamadım. Zaten aşağıda 21.33 usd ve akabinde tekrar 20.7 usd vardı. Yanlış yönlendirme yapmak istemedim. Keşke yazsaydım birine faydası olurdu. Ben de ancak 22.3 usd civarı fiyat istikrarı sağlanıp 22.4x usdlerden aldım gerçi. Buradan sonrasi 23.31 ve 23.7 üzerine atar mı ona bakarız. Ufe verisi de enflasyon düşüşünü destekler ise bu kez 23.7 kırılır ve gerçekten iyi bir yükseliş gelebilir. Aksi durumda 22.6 usdlerde tutunmaya çalışıp yine 22.3 usdlere minimum uğrar.

defnemila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

defnemila ()

Özlemişiz hocam grafiklerinizi :) herşeyin özeti yine sizde . Emeğinize sağlık

1BeğenmedimŞikayet

G_Beyli_ ()

Çok güzel bir yorum olmuş emeğinize sağlık üstat...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum