Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 07:38:55
EUR 34.7748 07:38:55
USD 32.4684 07:38:55
ALTIN ONS $2337.9850 07:38:55

Grafiği gönderen: ASRN

Yorumlar (58)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

klser 80.3 den 3 red yiyişi 80.3 kırılmadan yürüyemez yatay seyr devam eder

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam alın okuyun kendinizi geliştirin tabii
bir mübarek şöyle der: "Okumadan" tekâmül etmek (gelişmek) isteyene şaşarım

Borgass için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borgass ()

Yazın tavsiyen üzerine almışdım hocam ali perşembenin setini çok iyi, diğerlerinide not aldım şimdi çok iyi oldu

ASRN için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

dönem dönem indirim yapıyorlar enf. göze alın ama yazın set 180-250 bandında idi

Klopp için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Şuan 650 lira gözüküyor hocam daha uyguna düşüyormu acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Tamamdır hocam sağ olun. Sizi yakalamışken bi endeks yorumu rica etsem 7860 pivot noktasına tutunmaya çalışıyor öngörünüz nedir acaba?

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

hocam scala y. ta en uygun 4 lü set arada kampanya yapıyorlar oraya bakın bide yanına
paranın kuralı kitabını ekleyin
sonra borsa sihirbazları
bir borsa spek. anıları
trend takipçisi

1BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Teşekkür ederim sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Kaçırmışım hocam ben hepsini bir anda alıp kafam karışmasın diye sormuştum ben malum kitap sitesinde 182 lira adedi şuan

1BeğenmedimŞikayet

Dinozoff ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

trend bozulmadı ama bucım e dikkat ediyoruz masada hala kırılım bekleyen bir obo (geri dönüş yapısı mevcut) fiyatlar koma desteğinde ve koma desteği bi hayli zayıf burdan tepki yapmaz koma desteği kırılırsa yapı aktifleşir 8.40 7.8 aralığına kadar çekilir rahatlaması için ekim 11 ve 25 tepelerinden geçen çizginin kırılması şartı vardır bu da 9.32 pivotudur

Dinozoff için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

eski zirvesini zorluyor geçerse devam eder geçemezse endekse taşıyıcı yaparlar

ES_26_ES için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Reeder de durum nasıl ustam

0BeğenmedimŞikayet

Dinozoff ()

Merhaba hocam bucım bakma şansınız varmı acaba.

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

4 cilt gözünüzü korkutmasın bir başlayın gerisi öğrendikçe zevkle devam edersiniz yazın birkaç kez hatırlatmıştım kampanya vardı 4 lü setinde sudan ucuzdu

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Ali hocanın kitqplatı 4 xilltenmi oluşuyor hocam dördünüde almak mı gerekir?

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

işi ondan bundan şundan öğrenmek yerine kaynağından yani duayenlerinden öğrenin doğru temellere oturan analiz sizi şaşırtmaz kaynaklara gelince ali perşembe kıvanç hoca gibilerdir

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Estağfurullah hocam ben hoca falan değilim birşeyler öğrenmeye çalışan çırağınız olurum anca bu terimleride bilmiyorum şuan bunlarıda öğrenmeö gerek

2BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

klser düşenden çıkmış en önemli seviyededir 80.3 fiyatlar koma duvarını delip 4h koma içerisine girmiştir kararsız yön arayışı devam etmektedir 81.8 kırılımı yükseliş teyidi olacaktır

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

est. hocam

iki ema kısa olanlar 10 yada 13 uzun olan 20 yada 21
yani 10/20 yada 13/21

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Hocam affınıza sığınara birkez daha tekrarlarmısınız bu iki ortalamayı

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Teşekkürler

16paramıknatısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

16paramıknatısı ()

Faydalı olabildiysem ne mutlu... Kolay aslında siz yinede videolu anlatımları izleyebilirsiniz...

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Mayıstan beri yaptığımız bu al verenleri aldık sat verenleri sattık bunuda kafa karışmadan iki ortalama ile yaptık

0BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tradi ile başlayan kullanabilirsiniz cameri ile başlayan ise farklı kullanımı var

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Evet 36.98 den tepki verecek muhtemel

Ruşenn1221 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ruşenn1221 ()

Abi Ereğli'de yarın için birşey denedim bakalım tutura bilecek miyim

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Tip ne seçmeliyim hocam pivot ayar larında?

0BeğenmedimŞikayet

Marangoz_Ustası ()

Abi 2 defa detaylı baktım göremedim Cante yorumunuzu vaktiniz varsa o yorumu bana etiketler misiniz veya sesli bir yorum yapabilir misiniz hocam size zahmet abi?

0BeğenmedimŞikayet

Klopp ()

Hocqm benim zaman sorunum yok şuan bi kağıt alırken sadece geri çekilmelerden korunmak al veridiğinde almak sat verdiğinde satmak istiyorum öyle sürekli çok kazanayım derdinde de değilim. Büyük geri çekilmelerden korunmak ve yukarıya gidebilicek kağıtlar bulmaya çalışıyorum şuan bunun için bana hangisi uygun olur?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum